Про нас

NobleProg є міжнародною групою що впроваджує навчання та консалтинг, проводить тренінги високої якості у таких галузях діяльності, як: штучний інтелект, IT-курси, менеджмент, прикладна статистика, тощо.

За останні 10+ років, ми провели тренінги для більше ніж 40000 людей з понад 5000 компаній та організацій.

Наші курси включають, як очне навчання (публічне або закрите) так і дистанційні тренінги онлайн під керівництвом тренера-інструктора, що полегшує Ваш вибір та робить процес гнучкішим, аби він відповідав Вашому часу, бюджету та рівню знань.

Ми практикуємо саме те, що проповідуємо – ми використовуємо велику кількість технологій та методів, яким навчаємо, та постійно вдосконалюємо наші курси, щоб іти в ногу з часом та останніми розробками. Ми ретельно підбираємо наших тренерів та перевіряємо їх рівень знань. Всі наші курси постійно оцінюються учасниками і це гарантує можливість їх постійного вдосконалення.

NobleProg у цифрах

13 +
років досвіду

13 +
офісів по всьому світу

600 +
тренерів-інструкторів, які працюють з NobleProg

1400 +
запропонованих курсів

companies

6100 +
компаній, які нам довіряють

satisfied participant

58 тис. +
задоволених учасників

 

NobleProg - світовий місцевий провайдер тренінгів

Наша місія полягає у наданні комплексних рішень щодо організації навчання, корпоративних та індивідуальних тренінгів і консалтингу по всьому світу - ефективно, доступно та з урахуванням ваших потреб. Ми прагнемо повної оптимізувати процес організації тренінгу, щоб зробити його швидким та простим для кожного.

Ми пропонуємо практичні знання для усіх, хто шукає конкретних рішень. У нашій навчальній пропозиції Ви знайдете такі популярні курси, як Java, JavaScript, SQL, Visual Basic для додатків (VBA), а також ті, що поки не дуже визнані – Apache Spark, OpenStack, TensorFlow, Selenium, курси зі штучного інтелекту та аналізу даних і т.п. Наша перелік пропозицій містить більше 750 навчальних планів щодо більше, ніж 120 технологій. У NobleProg ми наголошуємо не лише на необхідності слідкувати за новітніми технологіями, але й також за змінами в трендах. Ми зосереджені на наданні академічних знань у поєднанні з практичними навичками, якими наші учасники користуватимуться щодня.

 

Подивіться, що нас відрізняє >>

 

Історія NobleProg

NobleProg, заснований у 2005 році у Кракові, Польша поступово розширив свою діяльність на всі інші світові ринки. Лише через два роки був відкритий перший іноземний офіс у Лондоні. Неймовірний потенціал NobleProg у поєднанні із ростом потреб у програмах саморозвитку, особливо у сфері технічних навичок, спонукали компанію змінити свою модель бізнесу на франшизу. Таким чином, за короткий період часу компанія змогла приєднати до команди NobleProg багато людей, які захоплюються навчанням та новими технологіями. З кожним роком територіальне охоплення NobleProg розширювалось - на сьогоднішній день бренд  об'єднує 6 гілок лише у Польші і стільки ж на кожному континенті, що забезпечує можливість NobleProg проводити тренінги високої якості в будь-де у світі. Найближчим часом ми плануємо відкрити Інститут NobleProg, діяльність якого буде спрямовано на технічну освіту працівників, але водночас NobleProg ми продовжимо подальше розширення та розвиток, щоб надавати нашим клієнтам комплексні послуги у галузі навчання.

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах