Про нас

NobleProg є міжнародною навчальною та консультаційною групою, яка проводить тренінги високої якості у кожній галузі діяльності, такий як: штучний інтелект, IT-курси, менеджмент, прикладна статистика.

За останні 10+ років, ми провели тренінги для більше, ніж 40000 людей з більш, ніж 5000 компаній та організацій.

Наші курси включають тренінги у навчальних класах (як публічних, так і закритих) та тренінги онлайн за керівництвом тренера-інструктора, що полегшує Ваш вибір та робить його гнучким, щоб відповідати Вашому часу, бюджету та рівню знань.

Ми практикуємо те, що ми проповідуємо – ми використовуємо велику кількість технологій та методів, яким ми навчаємо, та постійно вдосконалюємо наші курси, щоб іти в ногу з часом та останніми розробками. Ми ретельно підбираємо наших тренерів та перевіряємо їх рівень знань. Всі наші курси оцінюються учасниками, що гарантує їх постійне вдосконалення.

NobleProg у цифрах

13 +
років досвіду

13 +
офісів по всьому світу

600 +
тренерів-інструкторів, які працюють з NobleProg

1400 +
запропонованих курсів

companies

6100 +
компаній, які нам довірились

satisfied participant

58 тис. +
задоволених учасників

 

NobleProg - світовий місцевий провайдер тренінгів

Наша місія полягає у наданні комплексних рішень з тренінгу та консалтингу по всьому світі ефективно, доступно та з урахуванням потреб споживачів. Ми прагнемо повної оптимізації процесу організації тренінгу, щоб зробити його швидким та простим для кожного.

Ми пропонуємо практичні знання для всіх людей, які шукають конкретних рішень. У нашій навчальній пропозиції Ви знайдете такі популярні курси, як Java, JavaScript, SQL, Visual Basic для додатків (VBA), а також ті, що ще не дуже визнані – Apache Spark, OpenStack, TensorFlow, Selenium, курси з штучного інтелекту та аналізу данних і т.п. Наша пропозиція містить більше, ніж 750 навчальних планів щодо більше, ніж 120 технологій. У NobleProg ми наголошуємо не лише на необхідності слідкувати за новітніми технологіями, але й також за змінами в трендах. Ми зосереджуємось на наданні академічниз знань у поєднанні з практичними навичками, якими наші учасники будуть користуватись щоденно.

 

Подивіться, що нас відрізняє >>

 

Історія NobleProg

NobleProg, заснований у 2005 році у Кракові, Польша поступово розширив свою діяльність на всі інші світові ринки. Лише через два роки був відкритий перший іноземний офіс у Лондоні. Неймовірний потенціал NobleProg у поєднанні із зростаючою потребою у програмах саморозвитку, особливо у сфері технічних навичків, спонукали компанію змінити свою модель бізнесу на франшизу. Таким чином, за короткий період часу компанія дозволила приєднатись до команди NobleProg багатьом людям, які захоплюються навчання та новими технологіями. З кожним роком територіальне охоплення NobleProg розширювалось - на сьогоднішній день бренд  з'єднуж 6 гілок лише у Польші та й стільки ж на кожному континенті, надаючи можливіст NobleProg проводити тренінги високої якості у будь-якому місці у світі. Найближчим часом ми плануємо відкрити Інститут NobleProg, який спрямований на технічну освіту працівників, але водночас NobleProg і надалі спрямований на подальше розширення та розвиток, щоб надавати нашим клієнтам комплексні послуги у галузі навчання.

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions