Правила та умови консалтингу

ЦЕЙ ДОГОВІР ТА ЙОГО СТОРОНИ

Цей договір укладений між нами, компанією NobleProg Limited (відомий тут як NobleProg), зареєстрованою у 152 Вестерн Авеню, W3 7TT у Лондоні, та Вами, клієнтом, фізичною особою, партнером чи компанією, яка указана в Анкеті Реєстрації на консалтинн та належним чином підписаною уповноваженим представником. Особа, яка підпише анкету реєстрації на консалтинг або директори компанії, або партнери несуть персональну відповідальністо за будь-які зобов'язання, взяті, але не повністю виконані ними чи їх організацією, особливо, якщо ці організації зупиняють торгівлю з NobleProg та мають заборгованість NobleProg.

Договір набирає чинності після того, як ми отримаємо Вашу анкету реєстрації на консалтинг та підтвердимо бронювання Вашого надання Вам консультаційних послуг. Якщо отримана анкета не була повністю заповнена, слід вважати, що, якщо ми погодились працювати з Вами за умовами, погодженими по електронній пошті, факсу, усно чи письмово, тоді умови і правила, які наведено нижче були прийняті сторонами цього Договору.

Будь-які умови, подані, запропоновані чи обумовлені Вами в будь-якій формі та в будь-який час, будь то письмові чи учсні, виключені.

Жодна зміна до цього Договору чи умов співпраці не буде дійсною, якщо не погоджена з нами письмово, навіть у тому випадку, коли Ви внесете зміни у анкету бронювання консалтингу, щоб повідомити нас щодо зміни.

ЗАПИТИ & БРОНЮВАННЯ

Запити можна здійснити за телефоном, а будь-які спеціальні додатки та зміни до наших правил та умов необхідно погодити з нами письмово. Заповнена анкета на реєстрацію на консалтинг повинна буди подана на веб сторінці NobleProg, надіслена по факсу чи поштою. Після отримання правильно заповненої анкети на реєстрацію на консалтинг, Вам буде надано попереднє місце для учасників, які є підставою до оплати, так як про це вказано нижче.

ЦІНИ

Попередні ціни на консалтинг не опубліковані на сайті, але повинні бути підтвердженні до бронювання консультаційних послуг.

УМОВИ ОПЛАТИ

Ви погоджуєтесь сплатити (відповідні кошти, про які йде мова) повну узгоджену плату протягом п'яти робочих днів після отримання рахунку. Якщо зазделегіть не погоджено письмово, Ваша неоплата рахунку до курсу буде тлумачитись як відмова. Санкції через відмову проводитимуться відповідно до параграфу нижче.

ВИТРАТИ

Незалежно від місцезнаходженнч, переїзд консультантів, їх проживання та утримання буде оплачуватись клієнтом. 

СКАСУВАННЯ ЧИ ВІДСТРОЧКА КОНСАЛТИНГУ КЛІЄНТОМ 

Про скасування та відстрочки консалтингу клієнтом потрібно негайно повідомити NobleProg по електронніц пошті. За скасування або відстрочку курсу може бути стягнений штраф у формі відсотку від ціни на відповідний консалтинг, який був скасований або відстрочений у день консультаційних послуг.

СКАСУВАННЯ ТА ВІДСТРОЧКА КОНСАЛТИНГУ NobleProg

NobleProg reserves the right to cancel the consultancy. In the event of NobleProg having to cancel or re-schedule the consultancy, the client will be entitled to a  credit/refund issued if appropriate. We cannot take responsibility for additional expenses incurred by the client as a result of cancellation or re-scheduling by us.

РІЗНЕ

Клієнт (та будь-які інші сторони, представлені клієнтом співробідникам NobleProg напряму чи за участю посередників) ні за яких обсавин не мають ніякого права проводити прямі переговори із співробітниками NobleProg (чи іншими сторонами, які були представлені напряму чи за участю посередників) щодо цієї чи іншої запланованої діяльності без попередньої письмової згоди з NobleProg.

Будь-яка втрата фактичного чи майбутнього бізнесу, спричинена такими переговорами буде виставлена в рахунок клієнту за ціною в 3000 (три тисячі) фунтів стерлінгів за день на кожен день втраченого бізнесу або за вищою ціною в залежності від втраченого бізнесу.

Передбачається, що клієнт має відповідні ліцензії на програмне забезпечення для всіх курсів, які ми проводимо, в незалежності від місцезнаходження проведення курсу, або відповідне обладнання, що використовуватиметься під час проведення курсу, незалежно чи це обладнання буде надано нами чи клієнтом.  

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Стосовно роботи, виконаної за умовами цього Договору, NobleProg не дає жодних гарантій, явих чи непрямих, включаючи придатність консультанта до відповідної мети консалтингу, та не несе ніякої юридичної відповідальності за точність, повноту чи користь будь-якої  інформації, чи товару. Консультанти ні в якому разі не несуть відповідальності за контрактом, деліктом, гарантією чи будь-яким іншим чином за будь-які спеціальні, випадкові чи у результаті спричинені збитки.

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах