Що нас вирізняє?

NobleProg - світовий провайдер тренінгів у Вашому місті

 

Багаторічний досвід у поєднанні з тисячами проведених курсів, а також глобальне світобачення NobleProg роблять нас лідером на навчальному ринку передових технологій. Всі наши оперативні дії підтримуються потужними інструментами та бізнес-процесами, що постійно удосконалюються. Таким чином кооперація з нашими клієнтами є ефективною та динамічною. Розмаїття запропонованих тренінгів (від дистанційних курсів, відкритих та закритих занять до курсів по-вихідних) дозволяють нам швидко надавати знання, коли вони необхідні саме таким чином, як це потрібно нашим учасникам.

 

Що нас вирізняє?

 

Локальна глобальність

Компанію засновано 2005 року у Кракові. Сьогодні NobleProg має штаб-квартири у Варшаві, Лондоні, Нью-Йорку компанія має представництва по всьому світі, офіси у Польщі, Англії, Німеччині, США, Канаді, Мексиці, Китаї, Сингапурі та на Ближньому Сході. Гнучкість наших тренерів-інструкторів та оптимальна організація процесів дозволяють проводити тренінги навіть там, де компанія фізично не розташована. Усі наші оперативні дії доповнюються інновативною технологією для дистанційних тренінгів.

 

На крок попереду

Завдяки глобальній моделі оперативних дій компанія NobleProg може передбачати технологічні зміни та тренди у відповідній країні протягом наступних років. Ми є піонерами впровадження тренінгів щодо технологій, які лише почали набувати визнання і про які наші конкуренти ще навіть не чули. Ми знаходимо необхідні рішення щодо тренінгів на запити від клієнтів і, таким чином, за роки роботи маємо довіру більш, ніж 2000 партнерів по бізнесу.

 

Знання реалізуються на практиці

Тренери-інструктори NobleProg володіють не лише широкими академічними знаннями та методиками у сфері своєї експертизи, але й насамперед  практичним досвідом у відповідних галузях. Вони працюють у технічному середовищі кожного дня та постійно вдосконалюють свої навички, бо розуміють конкретну технічну галузь. Цей вид практичних знань передається учасникам курсу і це гарантує, що вони будуть здатні практично використовувати набуті знання з відповідної технології.

 

Невеликі групи - то сила

Тренінги, які пропонує компанія NobleProg проводяться у дійсно малих групах – це можливо навіть для однієї особи. Таким чином, ми гарантуємо, що кожен учасник може повноцінно скористатися курсом із неподільною увагою тренер-інструктора.

 

Стратегічні партнери

Наші тренер-інструктори безпосередньо співпрацюють з компаніями, які створюють нові технології . Ми близько співпрацюємо з OMG (Object Management Group), для якої є насправді єдиним партнером у Польші із офіційним статусом OMG Content Developer. Це означає, що експерти NobleProg є частиною комітету OMG та беруть участь у створенні ключових стандартів у IT – BPMN та UML – а також надають сертифікаційний шлях для цих технологій.

 

Курси зо враховують ваші потреби

У NobleProg ми ставимося до наших клієнтів індивідуально, враховуємо, що кожна галузь має різні потреби, стратегічні цілі та робоче середовище і тому потребує окремого підходу. Щоб відповідати очікуванням наших клієнтів, ми підлаштовуємо програму нашого курсу до відповідних потреб, надаємо цілісне навчальне рішення.

 

Гарантія якості

У відповідь на запит щодо курсу, компанія NobleProg забезпечує найвищу якість рішення з урахуванням ваших очікувань. Кожен навчальний процес проводиться під наглядом особистого координатора тренінгу, єдиною роботою якого є забезпечення швидкого інформаційного обміну між учасниками та тренер-інструктором. Просто скажіть нам, чого потребуєте, а ми зробимо решту.

 

 

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах