Що нас відрізняє?

NobleProg - світовий провайдер тренінгів у Вашому місті

 

Багаторічний досвід у поєднанні з тисячами проведеними курсами, а також глобальне світобачення NobleProg роблять нас лідером на навчальному ринку передових технологій. Всі наши оперативні дії підтримуються потужними інтсрументами та постійно вдосоналюючими бізнес процесами, таким чином, роблячи кооперацію з нашими клієнтами ефективною так динамічною. Різноманіття запропонованих тренінгів (від дистанційних курсів, відкритих та закритих занять до курсів по-вихіних) дозволяють нам швидко надавати знання, коли то є необхідним та таким чимном, як це влаштовує та вигідно нашим учасникам.

 

Що нас виокремлює?

 

Локальна глобальність

Компанія NobleProg була заснована у 2005 році у Кракові. Маючи штаб-квартири у Варшаві, Лондоні, Нью-Йорку компанія має представництва по всьому світі, декілька офісів у Польші, Англії, Німеччині, США, Канаді, Мексиці, Китаї, Ближньому Сході та Сингапурі. Гнучкість наших тренерів-інструкторів та оптимальна організація процесів дозволяють нам проводити тренінги навіть там, де компанія фізично не розташована. Усі наші оперативні дії доповнюються іновативною технологією дистанційних тренінгів.

 

На крок попереду

Завдяки глобальній моделі оперативних дій компанія NobleProg може передбачати технологічні зміни та тренди у відповідній країні протягом наступніх декількох років. Ми є піонерами у впровадженні тренінгів на польському ринку щодо технологій, які лише почали набувати визнання у Польші і про які наші конкуренти навіть ще не чули. Ми знаходимо необхідні рішення щодо тренінгів на виклики від клієнтів, і таким чином, протягом років набули довіри від більше, ніж 2000 партнерів по бізнесу.

 

Знання реалізуються на практиці

Тренери-інструктори NobleProg володіють не лише широкими академічними знаннями у сфері своєї експертизи та методики, але й наперед все більшість з них має практичний досвід у відповідній галузі. Вони працюють у технічному серидовищі кожного дня та постійно вдосконалюють свої навички, розуміючи конкретну галузь технології. Цей вид практичних знань передається учасникам курсу, гарантуючи, що вони будуть здатні практично використовувати набуті знання з відповідної технології.

 

Невеликі групи - то сила

Тренінги, які пропонує компанія NobleProg проводяться у дійсно малих групах – навіть для однією особи. Таким чином ми гарантуємо, що кожен учасник може повністю скористатись курсом з нерозділеною увагою тренера-інструктора.

 

Стратегічні партнери

Наші тренери-інструктори безпосередньо співпрацюють з компаніями, які створюють нові технології . Ми близько співпрацюємо з OMG (Object Management Group), для кого ми являємось єдиним партнером у Польші з офіційним статусом OMG Content Developer. Це означає, що експерти NobleProg є частиною комітету OMG та беруть участь у створенні найважливіших стандартів у IT – BPMN та UML – а також надлають сертифікаційний шлях для цих технологій.

 

Курси з урахуванням Ваших потреб

У NobleProg ми ставимось до наших клієнтів індивідуально, враховуючи, що кожна галузь має різні потреби, стратегічні цілі та робоче серидовище, а отже, потребує індивідуального підходу. Щоб відповідати очікуванням наших клієнтів, ми підлаштовуємо кожну нашу програму курсу до їх відповідних потреб, надаючи цілісне навчальне рішення.

 

Гарантія якості

Надіславши запит щодо курсу, компантя NobleProg забезпечує найвищу якість рішення з урахуванням Ваших очікувань. Кожен процес подачі тренінгу проводиться під наглядом особистого координатора тренінгу, єдиною роботою якого є забезпечення швидкого інформаційного потоку між учасниками та тренером-інструктором. Просто скажіть нам, що Ви потребуєте, а ми впораємось з рештою.

 

 

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах