Навчальні курси Yocto Project

Навчальні курси Yocto Project

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Yocto проект навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми Yocto проекту.

Yocto навчальний проект доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Yocto Project Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Опис

Цей чотириденний тренінг поєднує в собі теорію з практичними вправами з метою введення Yocto Project. Він відповідає на часто задавані запитання, такі як:

Чи дійсно необхідно використовувати іншу версію ланцюга інструментів/бібліотеки/пакетів для кожного і кожного проекту GNU/Linux і вершину цього, щоб слідувати іншому робочому потоку? Чи можете ви гарантувати, що середовище розвитку є ідентичним для всіх розробників/постачальників і що ви все ще можете виробляти ідентичні будівлі, як сьогодні, за 10+ років відтепер? Чи може YP допомогти дізнатися, за якою ліцензією програмного забезпечення ліцензовані пакети, які ви використовуєте?

Ручні сеанси проводяться на цільовому обладнанні (наприклад, Beagle Bone чорний рев. С – 3 ) Після тренінгу ви зможете завантажити зображення докера з Ubuntu 14.x і всі залежності заздалегідь встановлені плюс приклади, щоб працювати з курсовим матеріалом у своїх лабораторіях. Будь ласка, зверніть увагу, що це не є вступним курсом для вбудованого GNU/Linux. Ви повинні вже знати, як працює вбудований GNU/Linux і як налаштувати/будувати ядро GNU/Linux і драйвери ядра.

Хто повинен бути присутнім?

Ви вже використовуєте GNU/Linux для своїх проектів і, ймовірно, чули про Yocto Project, але не посміялися наблизитися до нього, або мали труднощі з його використанням. Ви не знаєте, чи і як ваш щоденний робочий потік може бути розміщений в YP і, як правило, знаходить YP досить складним. Чому нам все це потрібно з того часу, щоб зрозуміти, що все було (припустимо) набагато простіше? Після тренінгу ви повинні бути в змозі вирішити, чи потрібен вам YP чи ні. Семінар спрямований на програмного забезпечення, розробки, системних інженерів, тестерів, адміністраторів, інженерів та інших осіб, зацікавлених в YP, з міцним знанням вбудованого GNU/Linux.
28 годин
In this instructor-led, live training in україні, participants will learn how to create a build system for embedded Linux based on Yocto Project.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand the fundamental concepts behind a Yocto Project build system, including recipes, metadata, and layers.
- Build a Linux image and run it under emulation.
- Save time and energy building embedded Linux systems.

Last Updated:

Online Yocto Project courses, Weekend Yocto Project courses, Evening Yocto Project training, Yocto Project boot camp, Yocto Project instructor-led, Weekend Yocto Project training, Evening Yocto Project courses, Yocto Project coaching, Yocto Project instructor, Yocto Project trainer, Yocto Project training courses, Yocto Project classes, Yocto Project on-site, Yocto Project private courses, Yocto Project one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах