курси Yocto Project

курси Yocto Project

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Yocto проект навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми Yocto проекту.

Yocto навчальний проект доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Yocto Project Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Огляд
Yocto проект є відкритим вихідним кодом проекту для створення вбудованих систем Linux. Він використовує побудувати хост на основі Openenbмісні (OE), який використовує інструмент BitBake, щоб побудувати повні образи Linux

У цьому інструктор під керівництвом, Live навчання, учасники дізнаються, як створити систему створення вбудованих Linux на основі Yocto проекту.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні концепції Yocto проект побудови системи, включаючи рецепти, метадані та шари.
- Побудувати образ Linux і запустити його в рамках емуляції.
- Економте час і енергію будівлі вбудованих систем Linux.

Формат курсу

- Частина лекції, частини обговорення, вправи і важкі практичні заняття

Інші параметри:

- [Buildroot](/cc/buildroot) це простіша альтернатива проекту yocto
- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 годин
Огляд
Опис

Цей чотириденний тренінг поєднує теорію з практичними вправами, щоб запровадити проект Yocto Project .
Він відповідає на часто задані питання, такі як:

- Чи справді потрібно використовувати іншу версію ланцюжка інструментів / бібліотек / пакетів для кожного проекту GNU / Linux і вершину цього, щоб слідувати різним робочим потокам?
- Чи можете ви переконатися, що середовище розробки є однаковим для всіх розробників / постачальників і що ви все ще можете виготовляти однакові конструкції, як сьогодні, через 10+ років?
- Чи може YP допомогти з'ясувати, за яким програмним забезпеченням ліцензуються пакети, які ви використовуєте?

Сеанси практичної роботи проводяться на цільовому обладнання (наприклад, Beagle Bone Black Rev. C - http://beagleboard.org/BLACK). Після тренінгу ви зможете завантажити зображення докера з Ubuntu 14.x та усіма попередньо встановленими залежностями плюс приклади для роботи з навчальним матеріалом у власних лабораторіях. Зауважте, що це не вступний курс до Embedded GNU / Linux . Ви вже повинні знати, як працює Embedded GNU / Linux та як налаштувати / скласти драйвери ядра та ядра GNU / Linux .

Хто повинен відвідувати?

Ви вже використовуєте GNU / Linux для своїх проектів і, ймовірно, чули про проект Yocto Project , але не наважилися детальніше ознайомитися з ним або мали проблеми з його використанням. Ви не знаєте, чи і як ваш щоденний робочий потік може бути розміщений в YP і взагалі вважаєте, що YP є досить складним. Навіщо нам це все потрібно з тих пір, як знати, що все було (нібито) набагато простіше? Після навчання ви повинні мати можливість вирішити, чи потрібен вам YP чи ні. Семінар розрахований на програмного забезпечення, розробників, системних інженерів, тестерів, адміністраторів, інженерів та інших зацікавлених в YP сторін, які мають ґрунтовні знання про вбудований GNU / Linux .
Online Yocto Project courses, Weekend Yocto Project courses, Evening Yocto Project training, Yocto Project boot camp, Yocto Project instructor-led, Weekend Yocto Project training, Evening Yocto Project courses, Yocto Project coaching, Yocto Project instructor, Yocto Project trainer, Yocto Project training courses, Yocto Project classes, Yocto Project on-site, Yocto Project private courses, Yocto Project one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions