курси Xamarin

курси Xamarin

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Xamarin навчальних курсів демонструють через інтерактивні руки на практиці ключові аспекти Xamarin як учасники беруть на себе розробку власного набору мобільних додатків для android, iOS і Windows.

Xamarin навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Xamarin Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Xamarin — з відкритим кодом, заснований на базі C# набору інструментів для написання Android, iOS і Windows Apps з рідними інтерфейсами користувача та загальним кодом бази на всіх платформах. це дозволяє розробникам використовувати ті ж IDE, мови і API скрізь-все, що може бути зроблено в Objective-C, SWIFT або Java можна зробити на c # з Xamarin. Xamarin був куплений Microsoft в 2016 і входить в Visual Studio.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники дізнаються основні аспекти Xamarin як вони беруть на розробку власного набору мобільних додатків для android, iOS і Windows.

Формат курсу

- Огляд Xamarin & #39; s особливості та можливості, а також крок за кроком розробка мобільних додатків (для iOS, Android і Windows).
Online Xamarin courses, Weekend Xamarin courses, Evening Xamarin training, Xamarin boot camp, Xamarin instructor-led, Weekend Xamarin training, Evening Xamarin courses, Xamarin coaching, Xamarin instructor, Xamarin trainer, Xamarin training courses, Xamarin classes, Xamarin on-site, Xamarin private courses, Xamarin one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions