курси Wireshark

курси Wireshark

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Wireshark навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам аналізатор протоколу, і як виконувати основні та передові усунення несправностей у малих і середніх мережах.

Wireshark підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Wireshark Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Транспортування аудіо- та відеопотоків базової смуги через IP-мережі за допомогою протоколів передачі сигналів багатоадресної широкої популярності набуває все більшої популярності у мережах широкомовної передачі.

Цей триденний курс / семінар висвітлює теорію та практику впровадження цих протоколів у мережах IP та Ethernet. Практичним елементом курсу буде використання перемикачів Cisco L3, а багатоадресні стрімери та приймачі використовуватимуть кросплатформенний додаток VLC. Немає необхідності мати досвід роботи в командному рядку Cisco оскільки конфігурація пристроїв при необхідності може керуватися інструкторами. Однак курс повинен мати принаймні 50% практичного вмісту і його можна налаштувати або навіть подовжити (більш детально вивчити протоколи), якщо він буде проводитися як подія однієї компанії.
21 годин
Огляд
Мета курсу - надати учаснику базові знання про аналізатор протоколу Wireshark . Курс зосереджений на глибокому розумінні інструменту, як основ його використання для усунення несправностей у мережі. Курс починається з фіксування, фіксації та відображення пакетів, статистичних особливостей та основ експертної системи. Після закінчення курсу учасник зможе виконати основні проблеми усунення несправностей у мережах малого та середнього розміру. Курс базується на теорії, заняттях та лабораторіях.
21 годин
Огляд
Цей курс є продовженням курсу "Основні усунення несправностей у мережі за допомогою Wireshark " і надає учасникам розширені можливості для усунення несправностей у мережі. Курс забезпечує поглиблені знання про поведінку та проблеми мережі, а також можливості ізолювати та вирішувати проблеми безпеки та розширені програми. Курс базується на теорії, заняттях та лабораторіях.
21 годин
Огляд
Аналіз мережевого пакету - це метод, який використовується для перегляду в реальному часі вихідних даних, переданих та отриманих через мережевий інтерфейс. Це корисно для усунення проблем із конфігурацією мережі та мережевими додатками. Wireshark - це безкоштовний аналізатор пакетів з відкритим кодом, який використовується для вирішення таких мережевих проблем.

У цьому тренінгу, проведеному інструктором, учасники навчаться використовувати Wireshark для усунення неполадок у функціональності мережі та продуктивності різних мережних додатків. Учасники вивчатимуть причини виявлення мережевих несправностей та методи практики для захоплення та аналізу трафіку TCP / IP та відповіді трафіку між різними клієнтами та серверами.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Проаналізуйте функціональність мережі та продуктивність в різних середовищах в різних умовах
- Визначте, чи є екземпляри різних серверних додатків прийнятними
- Визначте основні джерела проблем із продуктивністю мережі
- Визначте та усуньте найпоширеніші причини проблем, пов'язаних із продуктивністю у зв'язку з TCP / IP

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Мережеві та комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Огляд
Wireshark - це безкоштовний аналізатор пакетів з відкритим кодом, який використовується для усунення несправностей у мережі. Аналіз мережевих пакетів - це техніка, яка використовується в режимі реального часу для перегляду необроблених даних, що надсилаються та отримуються через мережевий інтерфейс. Це корисно для усунення несправностей з конфігурацією мережі та проблемами з мережевими додатками.

У цьому навчанні на практиці під керівництвом інструкторів (на місці чи на дистанційному рівні) учасники вивчать передові методики усунення неполадок функціональності та продуктивності мережі та її застосувань. Цей курс є розширенням програми "Усунення несправностей у мережі за допомогою Wireshark ", яка зосереджена головним чином на звичайних HTTP-програмах. У цьому навчанні ми розглядаємо протоколи та засоби зв’язку, такі як Wi-Fi, HTTPS, SMTP, корпоративні додатки тощо.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Виділіть та вирішіть проблеми безпеки мережі за допомогою CLI Wireshark
- Виправлення неполадок із програмами, які використовують протоколи поза HTTP, включаючи HTTPS, FTP, пошту, DNS тощо.
- Вирішення проблем з мережевим зв’язком у корпоративних додатках, таких як бази даних, RPC тощо.
- Вирішення проблем з підключенням у медіа-програмах, таких як VoIP та потокове передавання
- Використовуйте криміналістику мережі для відстеження та виявлення проблем із безпекою

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Мережеві та комп'ютерні техніки

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
Online Wireshark courses, Weekend Wireshark courses, Evening Wireshark training, Wireshark boot camp, Wireshark instructor-led, Weekend Wireshark training, Evening Wireshark courses, Wireshark coaching, Wireshark instructor, Wireshark trainer, Wireshark training courses, Wireshark classes, Wireshark on-site, Wireshark private courses, Wireshark one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions