курси Wireshark

курси Wireshark

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Wireshark навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам аналізатор протоколу, і як виконувати основні та передові усунення несправностей у малих і середніх мережах.

Wireshark підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Wireshark Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Транспортування основних аудіо- та відеопоток через IP-мережі з використанням протоколів багатоадресної сигналізації стає дедалі ширшим застосуванням у мережах трансляції.

Цей 3-денний курс / семінар охоплює теорію та практику застосування цих протоколів в мережах IP та Ethernet. Практичним елементом курсу буде використання Cisco L3-перемикачів, а мультіакційні стримера та приймачі використовуватимуть програму VLC для крос-платформ. Не потрібно мати жодних знань у командному рядку Cisco, оскільки конфігурація пристроїв може бути, якщо потрібно, інструктором. Проте курс повинен мати принаймні 50% практичного змісту, і його можна налаштувати або навіть подовжити (для більш докладного вивчення протоколів), якщо він буде виконуватися як подію однієї компанії.
21 hours
Overview
Метою курсу є надання учаснику базових знань аналізатора протоколу Wireshark. Курс фокусується на глибокому розумінні інструмента, як основи його використання для усунення несправностей мережі. Курс починається з захоплення пакетів, захоплення та відображення фільтрів, статистичних функцій та основ експертної системи. До кінця курсу учасник зможе виконувати основні несправності в мережах малого та середнього розміру. Курс базується на теорії, заняттях класу та лабораторіях.
21 hours
Overview
Цей курс є продовженням курсу «Основні проблеми усунення несправностей через мережу Wireshark» та поставляє учасникам розширені можливості для усунення несправностей мережі. Курс дає глибоке знання про поведінку та проблеми в мережі, а також можливості ізолювати та вирішувати проблеми безпеки та розширені програми. Курс базується на теорії, заняттях класу та лабораторіях.
21 hours
Overview
Аналіз мережевого пакету - це метод, який використовується для перегляду в реальному часі вихідних даних, переданих та отриманих через мережевий інтерфейс. Це корисно для усунення проблем із конфігурацією мережі та мережевими додатками. Wireshark - це безкоштовний аналізатор пакетів з відкритим кодом, який використовується для вирішення таких мережевих проблем.

У цьому тренінгу, проведеному інструктором, учасники навчаться використовувати Wireshark для усунення неполадок у функціональності мережі та продуктивності різних мережних додатків. Учасники вивчатимуть причини виявлення мережевих несправностей та методи практики для захоплення та аналізу трафіку TCP / IP та відповіді трафіку між різними клієнтами та серверами.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Проаналізуйте функціональність мережі та продуктивність в різних середовищах в різних умовах
- Визначте, чи є екземпляри різних серверних додатків прийнятними
- Визначте основні джерела проблем із продуктивністю мережі
- Визначте та усуньте найпоширеніші причини проблем, пов'язаних із продуктивністю у зв'язку з TCP / IP

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Мережеві та комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Wireshark - це безкоштовний аналізатор пакетів з відкритим кодом, який використовується для вирішення проблем у мережі. Аналіз мережевого пакету - це метод, який використовується для перегляду в реальному часі вихідних даних, переданих та отриманих через мережевий інтерфейс. Це корисно для усунення проблем із конфігурацією мережі та мережевими додатками.

У цій інструкції під керівництвом, живе навчання (на місці або віддаленого), учасники вивчать передові методи для усунення неполадок функціональності та продуктивності мережі та її додатків. Цей курс є продовженням "Усунення несправностей мережі з Wireshark", який зосереджений насамперед на звичайних HTTP-додатках. У цьому тренінгу розглядаються протоколи та засоби зв'язку, такі як Wifi, HTTPS, SMTP, корпоративні програми тощо.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Виділіть і вирішуйте проблеми безпеки мережі, використовуючи CLI Wireshark
- Виправлення неполадок програм, які використовують протоколи поза HTTP, включаючи HTTPS, FTP, пошту, DNS та ін
- Виправлення неполадок мережевого підключення в корпоративних програмах, таких як бази даних, RPC тощо.
- Виправлення неполадок із з'єднанням у медіа-програмах, таких як VoIP та потокове передавання
- Використовуйте криміналістичну мережу для перевірки та виявлення проблем безпеки

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Мережеві та комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
Weekend Wireshark courses, Evening Wireshark training, Wireshark boot camp, Wireshark instructor-led, Weekend Wireshark training, Evening Wireshark courses, Wireshark coaching, Wireshark instructor, Wireshark trainer, Wireshark training courses, Wireshark classes, Wireshark on-site, Wireshark private courses, Wireshark one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!