курси WebAssembly

курси WebAssembly

Місцевий, інструктор з LED Live WebAssembly (веб-Асамблеї) навчальні курси демонструють через дискусію і практичний досвід, як створити веб-Асамблеї програми.

WebAssembly підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

WebAssembly Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Протягом останніх 20 років сценарій Java був де-факто стандартом для сценаріїв на веб-переглядачах та на клієнтах. WebAssembly представляє новий напрямок. Цей двійковий формат, вбудований у браузер, дозволить розробникам збирати та виконувати код, написаний будь-якою мовою з браузера. WebAssembly є портативним, невеликим та ефективним. Він дозволяє швидко завантажувати і може працювати на існуючих Java сценаріїв Java , перекладаючи свій двійковий код на asm.js. Що ще важливіше, WebAssembly відкриває шлях для виконання нових, більш інтенсивних додатків, таких як віртуальна реальність та ігровий клас високого класу, якщо їх назвати декілька, із браузера.

У цьому живому курсі під керівництвом інструкторів ми висвітлюємо еволюцію веб-програмування, стан справ сьогодні та що можна зробити з появою та випуском WebAssembly . Курс буде одночасно роз’яснювальним та практичним, забезпечуючи сутнісну теорію та проходження учасників шляхом створення власної програми WebAssembly .

Формат курсу

- Курс буде практичним та на основі завдань
- C і C++ використовуватимуться для вправ

Upcoming WebAssembly Courses

Weekend WebAssembly courses, Evening WebAssembly training, WebAssembly boot camp, WebAssembly instructor-led, Weekend WebAssembly training, Evening WebAssembly courses, WebAssembly coaching, WebAssembly instructor, WebAssembly trainer, WebAssembly training courses, WebAssembly classes, WebAssembly on-site, WebAssembly private courses, WebAssembly one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!