курси Web Services

курси Web Services

Навчальні курси для веб-служб, які проводяться під керівництвом інструкторів, демонструють через інтерактивну дискусію та практичну практику основи веб-служб. Підготовка веб-служб доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання в режимі реального часу". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Web Services Course Outlines

CodeNameDurationOverview
wssoapwsdlWebServices with SOAP and WSDL Basics14 hoursЦей дводенний курс ходить учасниками за допомогою основ Web Services, Simple Object Access Protocol (SOAP) та Мова опису веб-служб (WSDL) з практичними вправ.
restapiREST API - a pattern of exchange of information between sites14 hoursКурс призначений для розробників, веб-програм, спрямованих на надання можливостей, пропонованих архітектурним принципом REST, за допомогою якого ви можете спілкуватися між сайтами.
wsbnpWeb Services Basics for Non-Programmers14 hoursЦей курс призначений для забезпечення розуміння того, як використовувати, налагоджувати та керувати веб-службами з точки зору розробника / програміста.
soastmService-Oriented Architecture: Strategy, Technology and Methodology35 hoursЦей курс призначений для студентів аспірантури (або еквівалентного рівня) і буде поєднанням лекцій та лабораторних занять (теорія та практика).

Наприкінці курсу студент повинен вміти:

Знання та розуміння.

- Зрозумійте принципи та переваги бізнесу, що розвиваються навколо послуг.
- Отримайте повне уявлення про основні протоколи та технології, що використовуються в стандарті веб-служб, і зрозумійте, як ці технології сумісні. Ваші знання будуть поширюватися на передові та нові аспекти веб-сервісів, а також більш усталені елементи стандарту.
- Поглиблене розуміння технології, яка використовується для створення систем на основі широко використовуваної мови програмування як для використання, так і для надання веб-служб.

Інтелектуальні навички:

- Визначте, де сервісний орієнтований підхід і, зокрема, веб-сервіси підходять для конкретних бізнес-сценаріїв.
- Розглянемо найбільш ефективний дизайн для рішення веб-сервісів
- Отримайте в майбутньому знання та розуміння нових аспектів швидко розвивається стандарту веб-сервісів

Практичні навички:

- Використовуйте поточні технології, пов'язані з нейтральними веб-службами - XML, SOAP, WSDL
- Напишіть і викладіть веб-служби на широко використовуваній мові програмування та напишіть клієнтський код на цій мові, щоб запускати веб-служби.
soapuiSoapUI: Introduction to API Testing with SoapUI21 hoursSoapUI - це найпоширеніший інструмент тестування API із відкритим кодом для API SOAP та REST. Тут пропонуються функціональні тести SOAP Web Services, функціональне тестування REST API, охоплення WSDL, тестування тверджень на повідомлення та рефакторинг тесту.

У цьому тренінгу учасники навчаються тестувати веб-служби, використовуючи SoapAPI. Ми обговорюємо, як тестування API може вирішити деякі недоліки інтерфейсу користувача та тестування на базі пристроїв. Тренінг включає практичні заняття та проект розробки тестового набору API.

До кінця тренінгу учасники матимуть тверде уявлення про те, коли слід виконати тестування API, як досліджувати та отримувати доступ до API, як виконувати різні типи тестування як на базі API API SOAP, так і на REST, і як їх спільну роботу в інтегрований, автоматичний набір тестів.

Аудиторія

- Інженери QA
- Тестувальники та розробники тестів, що беруть участь у тестуванні програмного забезпечення та API веб-сервісів

Формат курсу

- Курс під керівництвом інструктора, який включає ознайомлення з тестуванням API, його інструментами та процесами та практичним проектом розробки тестових пакетів на основі SoapUI.
WSO2WSO2 API Manager for Developers7 hoursWSO2 API Manager - це платформа з відкритим кодом для публікації та керування API. Це ідеальний вибір для створення API-орієнтованої або IOT-керованої архітектури.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчать особливості, концепції та стандарти, що відповідають WS02 Manager API. Теорія буде поєднуватися з практичною практикою та практичною реалізацією протягом усього навчання. До кінця курсу учасники матимуть знання та практику розгортання власних API, використовуючи основні функції WS02 API Manager.

Аудиторія

- Архітектори підприємств
- Веб-стратегії
- Бізнес та системні аналітики
- Технічні менеджери
- API-розробники.

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
muleMule: Integrating Your Applications14 hoursMule (або Mule ESB) - це легкий сервісний автобус підприємства (ESB) та інтеграційна платформа, створена MuleSoft. Мул на основі Java, але може здійснювати взаємодію між іншими платформами, такими як .NET за допомогою веб-служб або сокетів.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться навчатися, як підключатися до різних додатків, джерел даних та API, оскільки вони створюють прикладну програму для маршрутизації, використовуючи Mule.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розробляйте, створюйте та керуйте зв'язком між API, програмами та службами
- Керування взаємодіями у застарілих системах та спеціальних програмах
- Зв'язування програмного забезпечення як сервісу (SaaS) та локального програмного забезпечення
- Використовуйте інструменти розробки та розробки Mule для розробки, тестування та керування потоками Mule
- Розуміння та підтримка різних стандартів обміну повідомленнями, включаючи AMQP, JMS та WMQ
- Моніторинг, розгортання та налаштування додатків за допомогою Mule Management Console (MMC)

Аудиторія

- Розробники
- Архітектори
- Дизайнери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Upcoming Web Services Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Service-Oriented Architecture: Strategy, Technology and Methodology - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:307500EUR / 8700EUR
REST API - a pattern of exchange of information between sites - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-08 09:303000EUR / 3600EUR
Service-Oriented Architecture: Strategy, Technology and Methodology - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:307500EUR / 8700EUR
REST API - a pattern of exchange of information between sites - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-05-29 09:303000EUR / 3600EUR
REST API - a pattern of exchange of information between sites - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-07-23 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Web Services courses, Evening Web Services training, Web Services boot camp, Web Services instructor-led, Weekend Web Services training, Evening Web Services courses, Web Services coaching, Web Services instructor, Web Services trainer, Web Services training courses, Web Services classes, Web Services on-site, Web Services private courses, Web Services one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!