курси Web Server

курси Web Server

Місцеві, інструктор під керівництвом живий веб-сервер навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний практиці основам і передові концепції веб-сервера.

Веб-сервер підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Web Server Subcategories

Web Server Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
28 hours
Overview
Цей курс був створений для адміністраторів веб-сторінок, веб-майстрів або для всіх, хто бажає встановити або підтримувати веб-сервер.

Apache - це найпопулярніший веб-сервер, що використовується в Інтернеті. Це програмне забезпечення з відкритим кодом і добре працює з іншим програмним забезпеченням Open Source, такими як Linux та MySQL. Цей курс показує, як налаштувати простий веб-сервер Apache під Linux і як покращити його в повнофункціональний комерційний веб-сервер, здатний підтримувати складні веб-сайти.
28 hours
Overview
- Створено адміністраторів та розробників Linux / Unix, зацікавлених у залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть початківці, які мають основні навички та знання в Linux , можуть наздогнати цей курс, лише якщо докладно дотримуватися лабораторії та пояснення інструктора.
- Цей курс призначений для достатньої практики управління серверами Linux і показати, що це дуже просто для розуміння серверів Linux / Unix.
- Цей курс буде представлений аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій та 10% Q&A. Цей п'ятиденний курс сильно наголошує на лабораторних заходах.
- Ви дізнаєтесь, як розгортати та керувати топ-4 серверами Linux які надають дуже корисні мережеві послуги в критичному для корпоративного середовища середовищі.
- Він може бути доставлений у будь-якому дистрибутиві (Fedora, CentOS зазвичай використовуються)
21 hours
Overview
Цей курс призначений для системних адміністраторів, які хочуть мати можливість налаштовувати та відслідковувати веб-сервери. Вона обидва фокусується на загальній теорії за HTTP і, з практичної точки зору, демонструє специфічний високопродуктивний веб-сервер Nginx.
21 hours
Overview
Викладає основи адміністрування IIS 7 і додатків на платформі .NET.

Курс являє собою суміш лекцій та практичних вправ. Делегати вчаться на практиці, мають безпосередні можливості застосувати матеріал, який вони вивчають, до реальних проблем.
21 hours
Overview
Вчить відвідувачів основ адміністрування IIS 8 та додатків на платформі .NET.
Курс - це суміш лекцій та практичних вправ. Делегати навчаються на практиці, маючи негайні можливості застосувати вивчений ними матеріал до реальних проблем.
7 hours
Overview
Розробка корпоративного Java не повинна мати велику вагу та працювати на мурашках. Навчіться обходити складність налаштування та обслуговування окремого веб-контейнера. Натомість навчіться вбудовувати веб-сервер у свою програму із вбудованим Jetty .

"Не розгортайте свою програму в Jetty , не розгортайте Jetty у своїй програмі!"

Деякі з тем, що висвітлюються в цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів, включають:

- Instantiating Jetty як POJO (Простий старий об'єкт Java )
- Заміна Tomcat на Jetty для інтеграції Spring Boot
- Автоматичне розгортання вбудованої Jetty з Maven

Замовте цей курс зараз!

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 hours
Overview
Lighttpd - це безпечний, швидкий, сумісний і дуже гнучкий веб-сервер з відкритим кодом, оптимізований для високопродуктивних середовищ. Він має дуже низький слід пам’яті в порівнянні з іншими веб-серверами і піклується про завантаження процесора. Його розширений набір функцій (FastCGI, CGI, Auth, Comput Output-Compression, URL-Rewriting та багато іншого) роблять lighttpd відмінним вибором для високоефективних веб-додатків.

У цьому живому курсі під керівництвом інструкторів ми висвітлюємо основи встановлення, налаштування, захисту, оптимізації та керування сервером Lighttpd. Обговорення є інтерактивними, а практичні вправи виконуються усіма учасниками.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, важкі практичні практики.
7 hours
Overview
Undertow - це легкий веб-сервер, написаний на Java. Вона використовується фірмою JBoss WilfFly всередині та популярна як вбудований веб-сервер для додатків на базі JVM.

У цьому курсі учасники дізнаються, як налаштувати веб-сервер Undertow як автономний та вбудований веб-сервер.

До кінця курсу учасники матимуть розуміння архітектури, особливостей та можливостей Undertow і зможуть:

- Розгорнути та керувати сервером Undertow в автономному, а також вбудованому режимі
- Вставити Underow в код програми, використовуючи вбудовані API Undertow
- Інтегрувати Underow в сервер Wildfly Application
- Встановіть Undertow як вбудований контейнер сервлета для Spring Boot

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Розробники веб-додатків для підприємств
- Інженери DevOps
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 hours
Overview
Лак - це зворотний проксі для динамічних веб-сайтів. На відміну від Squid, який спочатку був кешем на стороні клієнта, або Apache та nginx, які є веб-серверами, Varnish був розроблений як прискорювач HTTP. Лак орієнтований виключно на HTTP, на відміну від інших проксі-серверів, які підтримують FTP, SMTP та інші мережеві протоколи. Лак використовується Wiki pedia, The New York Times, Facebook та Twitter, серед інших гучних веб-сайтів.

У цьому курсі учасники дізнаються про особливості Varnish та підхід до кешування, практикуючи налаштування та налаштування проксі-сервера Varnish в Linux . Курс починається з оновлення основних ключових принципів роботи в мережі, потім переходить до тем налаштування та конфігурації та неухильно рухається до складних реалізацій. До кінця тренінгу учасники зрозуміють, коли і де має сенс розгорнути Varnish, і матимуть необхідну практику розгортання власних проксі-рішень Varnish.

Аудиторія

- Мережеві мережі
- Мережеві дизайнери
- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, часткова дискусія, важкі практичні практики та впровадження, періодичні вікторини для вимірювання прогресу
Weekend Web Server courses, Evening Web Server training, Web Server boot camp, Web Server instructor-led, Weekend Web Server training, Evening Web Server courses, Web Server coaching, Web Server instructor, Web Server trainer, Web Server training courses, Web Server classes, Web Server on-site, Web Server private courses, Web Server one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!