курси Web Server

курси Web Server

Місцеві, інструктор під керівництвом живий веб-сервер навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний практиці основам і передові концепції веб-сервера.

Веб-сервер підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Web Server Subcategories

Web Server Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Цей курс був створений для адміністраторів веб-сторінок, веб-майстрів або для всіх, хто бажає встановити або підтримувати веб-сервер.

Apache - це найпопулярніший веб-сервер, що використовується в Інтернеті. Це програмне забезпечення з відкритим кодом і добре працює з іншим програмним забезпеченням Open Source, такими як Linux та MySQL. Цей курс показує, як налаштувати простий веб-сервер Apache під Linux і як покращити його в повнофункціональний комерційний веб-сервер, здатний підтримувати складні веб-сайти.
28 hours
Overview
- Створені Linux / Unix Адміністратори та розробники, які зацікавлені в залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть новачки, які володіють базовими навичками та знаннями в Linux, можуть наздогнати цей курс, лише якщо будете слідувати інструктажній лабораторії та детальному поясненню.
- Цей курс призначений для того, щоб практично управляти серверами Linux і показати, що дуже легко зрозуміти Linux / Unix-сервери.
- Цей курс буде доставлено аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій та 10% Q & A. Цей п'ятиденний курс сильно підкреслює діяльність лабораторії.
- Ви дізнаєтеся, як розгорнути та керувати 4-го сервера Linux, які надають надзвичайно корисні мережеві сервіси у критично важливому для підприємства середовищі.
- Його можна доставити на будь-який дистрибутив (Fedora, CentOS найчастіше використовуються)
21 hours
Overview
Цей курс призначений для системних адміністраторів, які хочуть мати можливість налаштовувати та відслідковувати веб-сервери. Вона обидва фокусується на загальній теорії за HTTP і, з практичної точки зору, демонструє специфічний високопродуктивний веб-сервер Nginx.
21 hours
Overview
Викладає учасникам основи адміністрування IIS 7 та програм на .NET платформі.

Курс - це суміш лекцій та практичних вправ. Делегати навчаються в процесі роботи, з безпосередніми можливостями застосувати матеріали, які вони вивчають до реальних проблем.
21 hours
Overview
Викладає учасникам основи адміністрування IIS 8 та додатків на платформі .NET.
Курс - це суміш лекцій та практичних вправ. Делегати навчаються в процесі роботи, з безпосередніми можливостями застосувати матеріали, які вони вивчають до реальних проблем.
7 hours
Overview
Розробка корпоративної Java не повинна бути суперважкою і керованою Ant. Навчіться обходити складність налаштування та підтримки автономного веб-контейнера. Замість цього дізнайтеся, як вставляти веб-сервер у свою програму з вбудованим Jetty.

"Не розгорніть вашу заявку в Jetty, розгорніть Jetty у своїй програмі!"

Деякі з тем, що розглядаються в цій інструкції, включають:

- Інтестація Jetty як POJO (звичайний старий об'єкт Java)
- Заміна Tomcat з Jetty для весняного завантаження інтеграції
- Автоматичне розгортання вбудованого Jetty з Maven

Запросіть цей курс зараз!

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Lighttpd є безпечним, швидким, сумісним і дуже гнучким відкритим вихідним кодом веб-сервер, який був оптимізований для високопродуктивних середовищах. Він має дуже низький рівень пам'яті в порівнянні з іншими веб-серверами і піклується про CPU-навантаження. Його передові функції Set (FastCGI, CGI, Auth, вихідний стиснення, URL-переписування і багато іншого) зробити Lighttpd відмінний вибір для високопродуктивних веб-додатків.

в цьому інструктор під керівництвом, живий курс, ми розглянемо основи установки, налаштування, забезпечення, оптимізації та управління Lighttpd сервера. Дискусії-це інтерактивні та практичні заняття, які проводяться всіма учасниками.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важкі практичний практиці.
7 hours
Overview
Undertow - це легкий веб-сервер, написаний на Java. Вона використовується фірмою JBoss WilfFly всередині та популярна як вбудований веб-сервер для додатків на базі JVM.

У цьому курсі учасники дізнаються, як налаштувати веб-сервер Undertow як автономний та вбудований веб-сервер.

До кінця курсу учасники матимуть розуміння архітектури, особливостей та можливостей Undertow і зможуть:

- Розгорнути та керувати сервером Undertow в автономному, а також вбудованому режимі
- Вставити Underow в код програми, використовуючи вбудовані API Undertow
- Інтегрувати Underow в сервер Wildfly Application
- Встановіть Undertow як вбудований контейнер сервлета для Spring Boot

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Розробники веб-додатків для підприємств
- Інженери DevOps
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 hours
Overview
Лак - це зворотний проксі-сервер для важких динамічних веб-сайтів. На відміну від Squid, який спочатку був кеш-пам'ять на стороні клієнта, або Apache та nginx, які є веб-серверами, Larnish був розроблений як HTTP-прискорювач. Лак зосереджений виключно на HTTP, на відміну від інших проксі-серверів, які підтримують FTP, SMTP та інші мережні протоколи. Лак використовується Вікіпедією, The New York Times, Facebook і Twitter серед інших популярних веб-сайтів.

У цьому курсі учасники дізнаються про функції "Лаки" та підхід кешування під час практики в налаштуваннях і конфігурації проксі "Лак" в Linux. Курс починається з перепідготовки за ключовими принципами роботи з мережею, а потім виконує тематику налаштування та налаштування та неухильно рухається до складних реалізацій. До кінця навчання учасники зможуть зрозуміти, коли і де це має сенс розгортати лак, і буде мати необхідну практику розгорнути свої власні рішення проксі.

Аудиторія

- Мережі техніків
- Мережеві дизайнери
- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики та реалізація, іноді обмеження для вимірювання прогресу
Weekend Web Server courses, Evening Web Server training, Web Server boot camp, Web Server instructor-led, Weekend Web Server training, Evening Web Server courses, Web Server coaching, Web Server instructor, Web Server trainer, Web Server training courses, Web Server classes, Web Server on-site, Web Server private courses, Web Server one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!