курси VoIP

курси VoIP

Local, instructor-led live VoIP (Voice over Internet Protocol) training courses demonstrate through interactive discussion and hands-on practice the fundamentals of VoIP and how to set up a VoIP system.

VoIP training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live VoIP trainings in україна can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Testimonials

★★★★★
★★★★★

VoIP Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
3-денний практичний курс охоплює повідомлення та потоки викликів протоколу ініціації сеансу (SIP) та його використання в голосових мережах. Цей курс є сумішшю теорії та практики (використовуючи сліди аналізатора протоколів, де це необхідно для пояснення та усунення несправностей) з практичним VoIP, налаштованим за допомогою IP-телефонів, програмних телефонів, маршрутизаторів Cisco з голосовим доступом та SIP IP-ATC, s (наприклад, Trixbox).

Аудиторія:

Планувальники мережі, конструктори та інженери, що потребують розуміння SIP.

Курс близько 40% практичний.
21 hours
Overview
Курс складається з двох взаємодоповнюючих частин - теоретичних і практичних. Перше - це введення в один день, що охоплює мотивацію, філософію, основи та правила роботи протоколу SIP, а також способів її впровадження на телекомунікаційні послуги з акцентом на IP-телефонії та VoIP. Друга дводенна частина дозволяє учасникам вивчати практичні аспекти роботи служби в межах лабораторних вправ, що дають детальну інформацію про конфігурацію компонентів архітектури SIP телефонії, сигналізації SIP як на діаграмі послідовності повідомлень, так і на рівні внутрішньої структури повідомлень, і допомагає в розумінні типових проблем та усунення несправностей, включаючи аспекти безпеки та телекомунікацій. Тренери поділиться своїм досвідом із запуску, керування та керування телефоном SIP, включаючи віртуалізацію та рішення на основі хмарних технологій. Практична частина представлена ​​як SIP, так і телефонними телефонами та серверами IP-телефонії (Asterisk та Freeswitch). Учасники можуть скористатись фактом того, що тренери мають багатий технічний та діловий досвід в галузі IP-телефонії та надають власні проблеми та питання. Вони будуть включені до порядку денного під час підсумків, як додаток до тренінгу для задоволення поточних невідкладних потреб клієнтів. Навчання адресовано учасникам з базовими знаннями та досвідом роботи в телекомунікаційних службах, зокрема в VoIP та IP-мережах.
35 hours
Overview
VoIP (голосовий Інтернет-протокол) - це технологія, яка дозволяє користувачам здійснювати голосові дзвінки за допомогою Інтернет-з'єднання замість звичайної телефонної лінії.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як налаштувати систему VoIP за допомогою Cisco CallManager Express.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні концепції VoIP
- Дізнайтеся, як використовувати VoIP обладнання
- Налаштуйте маршрутизатори CISCO для VoIP
- Реалізувати VoIP та CallManager Express у своїй мережі
- Налаштуйте функції CME для SIP, SCCP та програмних телефонів
- Робота з розширеними налаштуваннями конфігурації та функціями CME

Аудиторія

- Менеджери
- Системні адміністратори
- Розробники програмного забезпечення та підтримки
- Техніки
- Мережеві інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
3-денний практичний курс охоплює основи різних голосових протоколів, що використовуються для передачі голосу (і відео) у мережі з комутацією пакетів. Цей курс є сумішшю теорії та практики (з використанням Wireshark, де це необхідно для пояснення та усунення несправностей) з практичним VoIP, налаштованим за допомогою IP-телефонів, програмних телефонів і голосових маршрутизаторів Cisco. Це, в першу чергу, "загальний" курс VoIP, але використовується обладнання Cisco для надання IP магістральних і голосових шлюзів. Ми також можемо запропонувати спеціальні навчальні курси Cisco. Цей курс також охоплює налаштування викликів між комутацією каналів та мережами з комутацією пакетів.

Курс приблизно 40% практичний.

Upcoming VoIP Courses

Weekend VoIP courses, Evening VoIP training, VoIP boot camp, VoIP instructor-led, Weekend VoIP training, Evening VoIP courses, VoIP coaching, VoIP instructor, VoIP trainer, VoIP training courses, VoIP classes, VoIP on-site, VoIP private courses, VoIP one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!