Навчальні курси VoIP

Навчальні курси VoIP

Місцевий, інструктор під керівництвом Live VoIP (голос через Інтернет-протокол) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам VoIP і як створити систему VoIP.

VoIP підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

VoIP Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
3-денний практичний курс охоплює основи різних голосових протоколів, які використовуються для передачі голосу (і відео) по мережі з комутацією пакетів. Цей курс є сумішшю теорії та практики (використовуючи Wireshark де це доречно для пояснення та усунення несправностей) з практичним VoIP налаштованим з використанням IP-телефонів, софт-телефонів і голосових маршрутизаторів Cisco . Це, перш за все, "загальний" курс VoIP - але використовує обладнання Cisco щоб забезпечити магістраль IP і голосові шлюзи. Ми також можемо надавати спеціальні навчальні курси для голосу Cisco . Курс також охоплює налаштування дзвінка між мережами з комутацією каналів і мережею з комутацією пакетів.

Курс приблизно 40% практичний.
21 годин
3-денний практичний курс охоплює повідомлення та потоки викликів протоколу ініціації сеансу (SIP) і його використання в голосових мережах. Цей курс є сумішшю теорії та практики (використовуючи сліди аналізатора протоколів, де це доречно для пояснення та усунення несправностей) з практичним VoIP налаштованим за допомогою IP-телефонів, софтфонов, голосових маршрутизаторів Cisco і SIP IP PBX (s, наприклад Trixbox).

Аудиторія:

Планувальники мережі, дизайнери та інженери, які потребують розуміння SIP.

Курс становить близько 40% практично.
21 годин
Курс складається з двох допоміжних частин - теоретичного та практичного. Перший - це одноденне впровадження, що охоплює мотивацію, філософію, основи та правила роботи протоколу SIP і способи його використання для реалізації телекомунікаційних послуг з акцентом на IP-телефонії та VoIP . Друга дводенна частина дає змогу учасникам навчитися практичним аспектам роботи сервісу в рамках практичних лабораторних занять, даючи детальне уявлення про конфігурацію компонентів архітектури SIP-телефонії, сигналізацію SIP як на схемі послідовності повідомлень, так і на внутрішніх структурах повідомлень, і допомагає розуміти типові проблеми та усунення несправностей, включаючи аспекти безпеки та шахрайства з телекомунікаціями. Тренери поділяться своїм досвідом запуску, експлуатації та управління SIP-телефонією, що охоплює також віртуалізацію та хмарні рішення. Практична частина представлена як за допомогою SIP-телефонів, так і софт-телефонів і серверів IP-телефонії (Asterisk і Freeswitch). Учасники можуть скористатися фактом, що тренери отримали багатий технічний та діловий досвід у сфері IP-телефонії та подають свої власні проблеми та питання. Вони будуть включені до порядку денного під час підсумкової підготовки як доповнення до тренінгу для задоволення поточних нагальних потреб клієнтів. Тренінг адресований учасникам з базовими знаннями та досвідом у сфері телекомунікаційних послуг - зокрема, у VoIP та IP мережах.
35 годин
VoIP (Voice over Internet Protocol) - це технологія, яка дозволяє користувачам здійснювати голосові дзвінки через Інтернет-з'єднання замість звичайної телефонної лінії.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як налаштувати систему VoIP за допомогою Cisco CallManager Express .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні концепції VoIP
- Дізнайтеся, як користуватися VoIP обладнанням
- Налаштування маршрутизаторів CISCO для VoIP
- Впроваджуйте VoIP та CallManager Express у свою мережу
- Налаштування функцій CME для SIP, SCCP та програмних телефонів
- Робота з розширеними налаштуваннями конфігурації та функціями CME

Аудиторія

- Менеджери
- Системні адміністратори
- Розробники програмного забезпечення та системи підтримки
- Техніки
- Мережеві інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Last Updated:

Online VoIP courses, Weekend VoIP courses, Evening VoIP training, VoIP boot camp, VoIP instructor-led, Weekend VoIP training, Evening VoIP courses, VoIP coaching, VoIP instructor, VoIP trainer, VoIP training courses, VoIP classes, VoIP on-site, VoIP private courses, VoIP one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах