курси UML

курси UML

Місцеві, під керівництвом інструктора, проходять курси підготовки UML, які демонструють інтерактивні дискусії та практичні заняття з використання UML для моделювання архітектури складних систем.

Підготовка UML здійснюється як "навчання на місці" або "дистанційне навчання наживо". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Навчальні курси UML охоплюють аналіз проблем, систем проектування та документації за допомогою UML. NobleProg є вкладником в OMG програми сертифікації UML (OCUP 2).

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

UML Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
The course extends possessed knowledge of UML. During the training, we focus on the practical use of the language of the UML object-oriented analysis.
21 hours
Overview
Це 3-денне навчання, що охоплює принципи моделювання, UML , SysML і використання MagicDraw після дослідження конкретного випадку, який демонструє типовий модельний підхід до системних систем.

Курс:

- Включає лекції та практичну практику використання MagicDraw для моделювання систем з використанням SysML ;
- Пояснює основні поняття та діаграми SysML ;
- Забезпечує практичні приклади побудови системної моделі;
- Показує, як простежити елементи моделі в різних видах;
- Пояснює, як ефективно використовувати функції MagicDraw ;
- Рунтується на узгодженому моделюванні тематичного дослідження.

Аудиторія:

- Системні архітектори, системні інженери, архітектори програмного забезпечення та інші зацікавлені сторони, які будуть створювати і використовувати моделі.

Методи:

- Презентації, дискусії та практичні завдання, що базуються на конкретних випадках.

Матеріали курсу:

- Слайди, моделі дослідження конкретних ситуацій та описи практичних завдань.

Сертифікати:

- Кожен учасник отримує сертифікат NobleProg, вказуючи, що він / вона відвідував навчання.
14 hours
Overview
Цей курс створено для експертів з предметів, які повинні моделювати свої дані за допомогою UML .

Він охоплює послідовні методи моделювання, не вдаючись у деталі реалізації.
21 hours
Overview
Однією з найбільш швидко зростаючих ролей в ІТ-індустрії є IT Business Analyst. Business аналітики знаходяться майже в організаціях і є важливими членами будь-якої ІТ-команди, незалежно від того, чи вони працюють у приватному чи державному секторі.

Цей курс надає чіткий покроковий посібник щодо того, як Business аналітик може виконувати свою роль, використовуючи найсучасніші об'єктно-орієнтовані технології.
21 hours
Overview
Курс розрахований на аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів та менеджерів проектів.

Семінар представляє системи аналізу проблем, проектування та документації з використанням UML та Enterprise Architect Sparx Systems. Під час тренінгу будуть представлені розширені можливості програми (наприклад, MDA, профілі, XMI), а також кращі практики, які можуть значно спростити і прискорити моделювання.

Оскільки навчання фокусується на інструменті Enterprise Architect учасники повинні знати, як моделювати в UML . Для тих, хто хотів би навчитися моделюванню, ми провели тренінг для UML .

Деякі тематики програми позначені як необов'язкові - це означає, що реалізація цих програм залежить від рішень учасників та часу, що залишився.

Метод навчання:

Лекція 10%, 90% семінар
21 hours
Overview
Цей курс призначений для аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів та менеджерів проектів. Це вступ до системного моделювання за допомогою UML .

На основі обраних систем (case study) представлені наступні етапи моделювання системи: від вимог до моделювання, до моделювання бізнес-процесів та документації функціональних і нефункціональних вимог до аналітичної моделі. Наступним кроком є фаза проектування - статичне та динамічне моделювання з використанням класів проекту та взаємодія між компонентами системи. Для вправ використовується Enterprise Architect - популярний інструмент моделювання.

Навчання може стати основою для комплексного моделювання процесів в корпоративних системах за рахунок використання UML на всіх етапах розробки програмного забезпечення.

Оскільки навчання триває всього 3 дні, учасники виконують вправи разом з тренером, а теми державної машини та генерації коду позначаються як необов'язкові. Для тих, хто зацікавлений у отриманні більшого досвіду в моделюванні з UML , цей тренінг може бути розширений до 4 або 5 днів, в цьому випадку учасники мають час вирішити самі вправи і порівняти їх з моделлю, створеною під час резюме. За 4 дні навчання всі теми є обов'язковими, 5-денна версія також включає більш просунуті елементи, в кабінетах учасники мають набагато більше часу для вправ. Цей тренінг може бути також профільований для аналітиків або дизайнерів, у випадках на стенді внесено деякі зміни в програму, щоб пристосувати його до одержувачів.
21 hours
Overview
Мета:

Допомагаючи аналітикам і розробникам системної інженерії зрозуміти, як ефективно збирати вимоги, а потім впроваджувати вбудоване програмне забезпечення на основі системних специфікацій з використанням UML 2 і SysML .

Цей 3-денний тренінг спрямований на надання допомоги системним аналітикам, щоб ефективно висловити свої потреби та дизайнерів, щоб зробити відповідний архітектурний дизайн системи на основі цих потреб.

Отримана в результаті архітектура системи забезпечує гарний рівень гнучкості програмного забезпечення вбудованої системи перед змінами, оскільки дозволяє узгоджене відстеження ділових правил, укладених у системні функції, та вибору варіантів використання (випадків використання) кінцевих користувачів рівень реалізації програмного забезпечення.
21 hours
Overview
Мета:

Цей навчальний курс спрямований на те, щоб допомогти менеджерам продуктів, власникам продуктів, бізнес-аналітикам, системним архітекторам і розробникам зрозуміти, як ефективно керувати вимогами на основі продуктового бачення, аж до чіткої допомоги розробникам у їх реалізації.

Більш докладно, цей курс спрямований на надання допомоги менеджерам продуктів у кращому визначенні цінностей своїх продуктів на основі стратегій та потреб зацікавлених сторін. Business аналітики та власники продуктів розуміють, як описати вимоги резерву продукту, а потім виявити відповідні епоси та розповіді користувача системи, одночасно сприяючи створенню необхідної вартості. Поряд з інтерактивними навчальними прикладами, учасники дізнаються, як детально описати такі вимоги, щоб підтвердити правильне розуміння потреб та підготувати системні тести. Таким чином, використовуючи дуже поширений і продуктивний профіль UML , вони навчаються структурувати вимоги, щоб ефективно спілкуватися з архітекторами та розробниками через процес збору ітераційних вимог.

Аудиторія:

- Менеджери продуктів
- Власники продуктів
- Business аналітики
- Кожен, хто має інтерес у процесі Management вимогами
7 hours
Overview
Цей вступ до навчального курсу "Архітектор підприємства" призначений для всіх людей, які бажають використовувати інструмент моделювання UML Sparx Systems, Enterprise Architect, для їх моделювання діяльності, але не знайомі з особливостями, функціями та використанням Enterprise Architect.
14 hours
Overview
Є багато випробуваних моделей, широко доступних для всіх. Іноді йдеться про зміну назв і реалізації шаблону в конкретній технології. Це може заощадити сотні годин, які інакше були б витрачені на проектування і тестування. Навчання Go ALS Даний курс переслідує дві мети: по- перше, це дозволяє повторно використовувати широко відомі моделі, по- друге, вона дозволяє створювати і повторно використовувати шаблони , специфічні для вашої організації. Це допоможе вам оцінити, як моделі можуть зменшити витрати, систематизувати процес проектування та створити рамки коду на основі ваших моделей. Аудиторія Розробники програмного забезпечення, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмісти та розробники, а також операційні менеджери та менеджери програмного забезпечення. Стиль курсу Курс фокусується на випадках використання та їх взаємозв'язку з певним шаблоном. Більшість прикладів пояснюються в UML і в простих прикладах Java (мова може змінюватися, якщо курс зарезервований як закритий курс). Вона веде вас через джерела моделей, а також показує вам, як каталогізувати та описувати шаблони, які можна повторно використовувати у вашій організації.
14 hours
Overview
Мета:

Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
14 hours
Overview
Цей курс призначений для бізнес-аналітиків, менеджерів, керівників та власників процесів, щоб надати їм необхідні компетенції для створення діаграми використання прикладних ситуацій та сценаріїв використання, які служать інструментом для виявлення, аналізу, документування та передачі функціональних вимог. Делегати будуть практикувати створення випадків використання у Unified Modeling Language (UML), щоб графічно відображати взаємодію між випадками використання та акторами.
45 hours
Overview
Учасники, які відвідують цей курс, будуть

- Розуміти основні поняття теорії обчислень
- Навчіться переводити людський процес на автоматизацію комп'ютера
- Дізнайтеся про організацію файлів та структури даних
- Практичне розуміння потоку даних
- Навчіться використовувати різні функції C#
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та як їх уникнути
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечної практики кодування
- Встановіть послідовність і вирішуйте складні проблеми за допомогою програмування C# .

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
OCUP2 Content Developer

NobleProg має офіційний статус OMG OCUP 2 Content Developer , що означає, що наші курси та навчальні матеріали були розроблені тими самими фахівцями, які підготували питання для іспитів OCUP 2.

Аудиторія

Розробники, програмісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, архітектори програмного забезпечення, тестери, люди, відповідальні за документацію, або будь-хто, хто бере участь у процесі розробки програмного забезпечення.

Цілі

Підготує вас до роботи з найбільш часто зустрічаються елементами UML
Викладає, як створювати прості UML-моделі
Підготовка до участі в команді розробників UML
14 hours
Overview
Аудиторія:

Розробники, програмісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмні архітектори, тестери, люди, відповідальні за документацію, або будь-хто, хто бере участь у процесі розробки програмного забезпечення.

Цілі:

Готує вас до роботи з широким діапазоном елементів UML
Вчить, як створювати складні UML моделі
Готує вас до того, щоб стати кваліфікованим старшим членом команди розробників UML .
14 hours
Overview
Аудиторія: розробники, програмісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмні архітектори, тестери, люди, відповідальні за документацію, або будь-хто, хто бере участь у процесі розробки програмного забезпечення. Цілі: Готує вас до роботи з широким спектром елементів UML Навчає вас, як створювати складні UML моделі Дозволяє отримати кваліфікацію для того, щоб стати старшим членом команди розробників UML .
14 hours
Overview
Аудиторія курсу:

Менеджери, які хочуть зрозуміти діаграми BPMN, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики та всі, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів, використовуючи стандартизоване уніфіковане моделювання.

Цілі курсу:

- Випускайте високоякісні технологічні діаграми
- Модель в нотації процесу BPMN
- Захоплення як-процес інформації
- Впровадження оптимізованих технологічних потоків для людей, інтенсивних процесів
- Спростіть визначення складних процесів та розбити їх на більш керовані частини
Weekend UML courses, Evening UML training, UML boot camp, UML instructor-led, Weekend UML training, Evening UML courses, UML coaching, UML instructor, UML trainer, UML training courses, UML classes, UML on-site, UML private courses, UML one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!