Навчальні курси Tricentis Tosca

Навчальні курси Tricentis Tosca

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Tricentis Tosca навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний досвід, як використовувати Tosca для виконання кінця в кінець (Web + Backend) тестування.

Tosca підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Tosca Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
35 годин
Tricentis Tosca - це інструмент тестування програмного забезпечення, розроблений для автоматизації постійного кінцевого тестування для програмних додатків.

У цьому інструкційному навчальному закладі учасники тренінгу навчиться використовувати Tosca для проведення кінцевих (веб + фонові) тестів. Навчання поєднує теорію з практикою в живій лабораторній середовищі, даючи учасникам можливість взаємодіяти з технологією, інструктором та їх колегами.

Тренінг починається з перегляду традиційних тестів коду та автоматизації на основі скриптів і контрастирує з підходом Tosca на основі моделі (MBT). Учасники дізнаються, як створювати і виконувати тестові випадки за допомогою стандартних модулів Tosca, а також як налаштувати власні модулі для виконання.

Від принципів моделювання програмного забезпечення до тестування покриття в різних браузерів, цей тренінг проходить учасників як теорією, так і практикою і дозволяє їм реалізувати своє власне випробування рішення в Tosca.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Tricentis Tosca courses, Weekend Tricentis Tosca courses, Evening Tosca training, Tosca boot camp, Tricentis Tosca instructor-led, Weekend Tosca training, Evening Tosca courses, Tricentis Tosca coaching, Tricentis Tosca instructor, Tricentis Tosca trainer, Tricentis Tosca training courses, Tosca classes, Tosca on-site, Tosca private courses, Tosca one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах