Навчальні курси Systems Architecture

Навчальні курси Systems Architecture

Місцеві, під керівництвом інструктора живі системи архітектури навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основи архітектури системи.

Архітектура системи навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Systems Architecture Підкатегорії

Systems Architecture Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Створення складних корпоративних додатків є дуже складним у постійно мінливому середовищі.

Зміни в інтеграції між службами або системами спричинить зміни в дизайні системи. Цей курс розповідає про те, як створити рентабельний, відповідний розміру та призначенню послуги організації та архітектурі систем та практичної інфраструктури.

Цей курс охоплює загальні проблеми зі створення ландшафту розподілених програм, починаючи від проблеми інтеграції, інфраструктури та сучасних підходів, до вирішення проблем складності.

Цей курс пояснює плюси та мінуси кожного рішення (наприклад, традиційна архітектура SOA проти Microservice), доступні інструменти (в основному з відкритим кодом) для підтримки розробки та обслуговування тощо.

Формат курсу

Це здебільшого дискусія (з обмеженими презентаціями).
35 годин
Цілі курсу

Щоб забезпечити розуміння основних елементів вбудованого GNU / Linux, як бити та штук вписуються разом. Які компоненти потрібні для побудови вбудованої системи GNU / Linux, звідки їх отримати, і як їх налаштовувати / будувати / встановлювати? Де взяти допомогу? Як щодо цих програмних ліцензій? Практичні вправи надають вам необхідний практичний досвід для подальшого розвитку та розробки власних вбудованих систем GNU / Linux після успішного завершення цього навчання.

Опис

Цей п'ятиденний навчальний клас використовує практичні вправи в поєднанні з інструкцією для ілюстрації концепцій вбудованого GNU / Linux. Він призначений для швидкого приведення до швидкості. Філософія, концепції та команди, необхідні для ефективного використання GNU / Linux, описуються шляхом поєднання теорії та навчання на робочому місці.

Не переробляйте колесо, а навчайтеся у досвідченого тренера та вибирайте вдома робочі знання GNU / Linux та можливість ефективно використовувати його у власному проекті вбудованого проектування.

Хто повинен бути присутнім?

Менеджери, менеджери проектів, програмне забезпечення, апаратні засоби, розробники, системні інженери, тестувальники, адміністратори, технічні фахівці та інші сторони, зацікавлені в технології, які хочуть якомога швидше зрозуміти, як працює вбудований GNU / Linux. Ви повинні використовувати GNU / Linux або ви повинні розкіш, щоб вирішити, чи є сенс використовувати його чи ні. Можливо, ви вже намагалися використовувати Embedded GNU / Linux, але не зовсім впевнені, що зробили все правильно. Наразі ви використовуєте іншу операційну систему та паличку, щоб з'ясувати, чи може GNU / Linux краще та / або дешевше.

Варіанти доставки

Весь навчальний матеріал - англійський, але його презентація може бути англійською або німецькою, як ви бажаєте, по всьому світу.

- на місці - інструктор керований *)
- он-лайн - інструктор керований **)
- на місці / он-лайн поєднання - інструктор керований *) **)

Під час навчання ми забезпечимо ноутбуки *), дошки *) **), робочі книги (англійською мовою) *) **), віддалений доступ до серверів і дошок **), обмін екранами **), аудіо-міст * *)
21 годин
Spring Cloud - це платформа для побудови розподілених систем та мікросервісів на базі Java .

Створення складних програм для підприємств є складним завданням. Будь-яка зміна, внесена до частини систем, може викликати необхідність зміни конструкції всієї системи.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться оцінювати різні технології та підходи до проектування системної архітектури на основі послуг. Тренінг починається з обговорення та порівняння монолітних систем та сервісних архітектур, потім заглиблюється в деталі архітектури мікросервісу.

Учасникам надається можливість реалізувати свої знання на практиці під час створення та розгортання набору мікросервісів, що підтверджують концепцію, побудованих за допомогою Spring Cloud , Spring Boot та Docker .

Нарешті, відповідні будівельні блоки інфраструктури вивчаються, щоб допомогти учасникам визначити найбільш підходящі інструменти та підходи для використання для різних організаційних вимог.

Після закінчення цього тренінгу учасники матимуть чітке розуміння Service-Oriented Architecture (SOA) та мікросервісної архітектури, а також практичний досвід використання Spring Cloud та пов'язаних з ними весняних технологій для швидкого розвитку власних хмарних мікросервісів, готових до хмар.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Дизайн домену (DDD) - це підхід до управління складними поведінці при розробці програмного забезпечення.
7 годин
Тривалість: 1 день

Аудиторія: керівники проектів, архітектори, системні інженери, що бажають відкрити метод ІА AR CAD IA та інструмент Capella

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Демонстрації інструменту Capella
28 годин
This practical training will enable you to discover the ins and outs of the ARCADIA (Architecture Analysis and Design Integrated Approach) method and its associated modeling language. We will also focus on the benefits of a workbench adapted to the method, through a complete case study performed with the open source Capella tool. A language, an approach, a tool: these are the three pillars needed for the success of the Model Based Systems Engineering (MBSE).

Audience: Project managers, architects, system engineers, wishing to master the ARCADIA method and to learn how to use efficiently the Capella tool

Teaching Method:

- Theoretical presentation with examples
- Case Study realized with Capella
21 годин
Цей практичний тренінг покаже вам, як ефективно використовувати мову моделювання SysML . Ви відкриєте, зокрема, блок-схеми структурного моделювання складних систем. Ви поглибите діаграму послідовностей, діаграму стану та діаграму активності для динамічного моделювання. Ви також навчитесь використовувати конкретні діаграми SysML , такі як діаграма вимог та параметрична діаграма, а також важливу концепцію розподілу. Ми також зосередимо увагу на необхідності визначення модельного підходу, адаптованого до контексту компанії та типу системи, що вивчається. Ми нарешті побачимо, що є сучасним інструментом моделювання SysML .

Аудиторія:

Керівники проектів, архітектори, системні інженери, що мають моделювати складні системи, включаючи як програмне, так і апаратне забезпечення

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Тематичне дослідження на папері (демонстрація інструктора SysML тренером)
21 годин
Цей курс пояснить, як використовувати SysML, мову моделювання для інженерної системи. Зокрема, ви відкриєте блок-схеми структурного моделювання складних систем. Ви вивчите діаграму послідовності, діаграму стану та діаграму активності для динамічного моделювання. Ви також дізнаєтеся, як використовувати специфічні діаграми SysML, такі як діаграма вимог та параметрична діаграма, а також концепція розподілу. Ми також наголосимо на необхідності визначити модельний підхід, адаптований до контексту компанії та типу системи, що підлягає вивченню. Практика буде зроблена за допомогою інструмента моделювання NoMagic's Cameo Systems Modeler (MagicDraw).

Аудиторія:

Системних інженерів, бізнес-аналітики та архітекторів для моделювання складних систем, включаючи обладнання та програмне забезпечення

Метод викладання:

Ілюстрована теоретична презентація прикладів
50% практичної роботи з Cameo Systems Modeler на прикладі навчального процесу
21 годин
Модель OCSMP - Фундаментальні експертизи випробувань знань і навичок, необхідних для SysML базової моделі системи. Експертиза охоплює концепції моделей та організацію, основні вимоги захоплення і управління, структуру і поведінку моделей, параметрикальних моделей, розподілу відносин і використання стереотипів. Використання знань і навичок, охоплених на цьому рівні, плюс знайомство з відповідним інструментом моделювання SysML , власник моделі Будівельник моделі OCSMP - Фундаментальна сертифікація повинна бути продуктивним внеском у моделювання завдань, що виконуються командою системного інжинірингу, використовуючи модельний системний інженерний підхід за допомогою SysML. OCSMP Модель Builder - Фундаментальна сертифікація є обов'язковою вимогою для двох вищих рівнів програми, і вимагає сертифікації користувачів моделі OCSMP в якості передумови.

Це обстеження (а також інші в серії OCSMP ) перевіряє вашу здатність застосовувати знання і навички, перераховані тут в контексті моделі системи. Під час вивчення виходять за рамки кожної окремої діаграми, щоб зрозуміти, як аспекти, які вона моделі можуть впливати або впливати на аспекти системи, представлені в інших типах діаграм.
7 годин
Цей вступ до навчального курсу "Архітектор підприємства" призначений для всіх людей, які бажають використовувати інструмент моделювання UML Sparx Systems, Enterprise Architect, для їх моделювання діяльності, але не знайомі з особливостями, функціями та використанням Enterprise Architect.
14 годин
Цей курс призначений для бізнес-аналітиків, менеджерів, керівників та власників процесів, щоб надати їм необхідні компетенції для створення діаграми використання прикладних ситуацій та сценаріїв використання, які служать інструментом для виявлення, аналізу, документування та передачі функціональних вимог. Делегати будуть практикувати створення випадків використання у Unified Modeling Language (UML), щоб графічно відображати взаємодію між випадками використання та акторами.
21 годин
У цьому інструктора під проводом, жива підготовка, учасники дізнаються, як використовувати SysML як реалізується в Enterprise Architect (EA) для проведення аналізу і моделювання вимог системи.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте і застосуйте SysML до систем інженерних проектів, використовуючи модель на основі систем інженерних (MBSE) підхід.
- Визначте Системні вимоги на основі використання моделей інцидентів.
- Проектування і аналіз системної архітектури.

Формат курсу

- Лекція, частина дискусії, вправи і важкі практичний досвід у середовищі живої лабораторії.

Примітка

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
21 годин
Курс призначений для аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів і керівників проектів.

На робочому майданчику представлені системи аналізу, розробки та документації проблем за допомогою UML і Enterprise Architect Sparx Systems. Під час навчання будуть представлені передові можливості програми (наприклад, MDA, профілі, XMI), а також кращі практики, які можуть значно спростити і прискорити моделювання.

Оскільки тренінг зосереджений на Enterprise Architect інструменті, необхідно, щоб учасники вже знали, як моделювати в UML. Для тих, хто хотів би навчитися моделювати, ми маємо присвячений тренінг для UML.

Метод підготовки

Навчальний заклад 10%, 90%
14 годин
Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (інсайт або дистанційна) спрямований на архітекторів, технологічних лідерів, які працюють з розподіленими системами, присвяченими високому трафіку і вимагають високої скальованості та надійності.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Розуміння ключових переваг, обмежень і правил, що визначають характеристики розподілених систем, скальованих і високонадійних систем. Ми зможемо краще оцінити, що може бути і що не може бути досягнуто з такими системами. Ви знаєте типові архітектурні моделі розповсюджених, скальованих і високонадійних систем Буде розуміти можливості та правильний модель використання технологій, підтримуючи масштабізацію та надійність, системи, такі як транс-сервісні автобуси (засновані на Кафці), без зберігання (засновані на Redis) та розподіленої обробки.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Приклади архітектурних рішень. Реальні приклади, засновані на Кафці та Redis рішеннях.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Systems Architecture courses, Weekend Systems Architecture courses, Evening Systems Architecture training, Systems Architecture boot camp, Systems Architecture instructor-led, Weekend Systems Architecture training, Evening Systems Architecture courses, Systems Architecture coaching, Systems Architecture instructor, Systems Architecture trainer, Systems Architecture training courses, Systems Architecture classes, Systems Architecture on-site, Systems Architecture private courses, Systems Architecture one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах