Навчальні курси Svelte

Навчальні курси Svelte

Місцеві навчальні курси Svelte.js під керівництвом інструкторів демонструють завдяки інтерактивній практиці, як створювати додатки для інтерфейсів та користувальницькі інтерфейси з Svelte.js. Навчання Svelte.js доступне як "тренування на місці" або "дистанційне тренування в прямому ефірі". Навчання в прямому ефірі на місці може проводитися на місцях у приміщеннях замовника у україні або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в україні . Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється за допомогою інтерактивного віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш місцевий провайдер навчання

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Svelte Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Svelte.js - це компілятор JavaScript для створення ефективного коду, який покращує роботу клієнта. Використовуючи Svelte.js, користувачі можуть створювати фронтові програми та інтерфейси користувачів.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на веб-розробників, які бажають використовувати Svelte.js для фронтового розвитку.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Розробка фронтових додатків та інтерфейсів користувача з Sveltes.js. Передача веб-прикладу на сервер для поліпшення SEO. Використовуйте Svelete.js як альтернативу React.js, Angular, і Vue.js.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Svelte є компілятором для будівництва інтерфейсів користувача. Він відрізняється від таких рамок, як React і Vue в тому, що він конвертує код додатку в JavaScript під час будівництва, а не інтерпретує його під час роботи. Він не використовує віртуальний DOM.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (віддалений або навколо) спрямований на розробників, які хочуть використовувати Svelte для розробки веб-прикладів, які швидше, ніж React додатки і простіше будувати.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Почніть писати веб-приклад швидко і з мінімальним переходом. Напишіть веб-приклади, які справляються з ситуацією, не покладаючись на зовнішні залежності або плагіни. Використовуйте такі функції, як стилювання діапазону, щоб усунути необхідність додаткових розширень і налаштування синтаксу для CSS. Створіть окремі Svelte компоненти і інтегруйте їх в кодову базу існуючого React проекту.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Svelte courses, Weekend Svelte courses, Evening Svelte training, Svelte boot camp, Svelte instructor-led, Weekend Svelte training, Evening Svelte courses, Svelte coaching, Svelte instructor, Svelte trainer, Svelte training courses, Svelte classes, Svelte on-site, Svelte private courses, Svelte one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах