курси Subversion (SVN)

курси Subversion (SVN)

Місцеві, інструктор під керівництвом живої Apache Subversion (SVN) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основи Subversion.

Subversion навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Subversion (SVN) Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
Цей курс показує користувачам Subversion, як використовувати Git. Це допомагає без проблем перемістити звички від SVN до Git і уникати поширених помилок.
7 hours
Overview
Цей курс призначений для системних адміністраторів, яким потрібно встановлювати та підтримувати програмне забезпечення Subversion та сховище Subversion.

Метою цього курсу є розширення навичок системних адміністраторів, щоб вони могли керувати серверами репозиторіїв Subversion та надавати найкращі поради щодо практики Subversion.

Цей курс містить багато лабораторних вправ на віртуальних машинах Linux.
14 hours
Overview
Цей курс призначений для досвідчених користувачів підривної діяльності, таких як менеджери випусків, лідери проектів або будь-хто, хто бажає, щоб їх сховище SVN знаходилось в спрощеній виробничій ланцюжку, які значною мірою залучені до управління розгалуженням, автоматичного складання / компіляції та тестування, навіть розгортання і оновлення.

Студенти отримали б вигоду від цього курсу, працюючи більш тісно з їх командою розробників та командою розгортання, особливо для великих компаній чи тих, хто має географічно розподілені філії.

Цей курс містить багато навчань на віртуальних машинах CentOS 5.
7 hours
Overview
Цей курс був створений для людей, яким потрібно працювати в кооперації. Курс пояснює поняття злиття, конфлікти, гілки, редакції та файли різноманітності. Учасники навчаться використовувати інструменти командного рядка, а також графічні інтерфейси, такі як черепаха.

Upcoming Subversion (SVN) Courses

Weekend Subversion (SVN) courses, Evening Subversion (SVN) training, Subversion (SVN) boot camp, Subversion (SVN) instructor-led, Weekend Subversion (SVN) training, Evening Subversion (SVN) courses, Subversion (SVN) coaching, Subversion (SVN) instructor, Subversion (SVN) trainer, Subversion (SVN) training courses, Subversion (SVN) classes, Subversion (SVN) on-site, Subversion (SVN) private courses, Subversion (SVN) one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!