Навчальні курси Subversion (SVN)

Навчальні курси Subversion (SVN)

Місцеві, інструктор під керівництвом живої Apache Subversion (SVN) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основи Subversion.

Subversion навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

SVN Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
Цей курс створений для людей, яким необхідно працювати спільно. Курс пояснює поняття злиття, конфліктів, гілок, ревізій та файлів відмінностей. Учасники дізнаються, як використовувати інструменти командного рядка, а також графічні інтерфейси типу Tortoise.
7 годин
Цей курс призначений для системних адміністраторів, яким потрібно встановлювати та підтримувати програмне забезпечення Subversion та сховище Subversion.

Метою цього курсу є розширення навичок системних адміністраторів, щоб вони могли керувати серверами репозиторіїв Subversion та надавати найкращі поради щодо практики Subversion.

Цей курс містить багато лабораторних вправ на віртуальних машинах Linux.
7 годин
Цей курс показує користувачам Subversion, як використовувати Git. Це допомагає легко мігрувати звички від SVN до Git і уникати типових помилок.
14 годин
Цей курс призначений для просунутих користувачів підривної діяльності, таких як менеджери випусків, керівників проектів або тих, хто хоче, щоб їхнє сховище svn було в раціоналізованому виробничому ланцюжку, який активно залучений до управління розгалуженнями, автоматичної збірки / тестування, навіть розгортання та оновлення.

Студенти отримали б користь від цього курсу, працюючи більш тісно зі своєю командою розробників і командою розгортання, особливо для великих компаній або тих, які мають географічно розподілені філії.

Цей курс містить багато вправ на віртуальних машинах CentOS 5.

Last Updated:

Online Subversion courses, Weekend Subversion (SVN) courses, Evening SVN (Subversion) training, SVN boot camp, Subversion (SVN) instructor-led, Weekend SVN (Subversion) training, Evening SVN courses, Subversion (SVN) coaching, Subversion (SVN) instructor, Subversion (SVN) trainer, Subversion training courses, SVN classes, SVN (Subversion) on-site, SVN (Subversion) private courses, SVN (Subversion) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах