курси Subversion (SVN)

курси Subversion (SVN)

Місцеві, інструктор під керівництвом живої Apache Subversion (SVN) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основи Subversion.

Subversion навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

SVN Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
7 hours
Overview
Цей курс показує користувачам Subversion, як використовувати Git. Це допомагає легко мігрувати звички від SVN до Git і уникати типових помилок.
7 hours
Overview
Цей курс призначений для системних адміністраторів, яким потрібно встановлювати та підтримувати програмне забезпечення Subversion та сховище Subversion.

Метою цього курсу є розширення навичок системних адміністраторів, щоб вони могли керувати серверами репозиторіїв Subversion та надавати найкращі поради щодо практики Subversion.

Цей курс містить багато лабораторних вправ на віртуальних машинах Linux.
14 hours
Overview
Цей курс призначений для просунутих користувачів підривної діяльності, таких як менеджери випусків, керівників проектів або тих, хто хоче, щоб їхнє сховище svn було в раціоналізованому виробничому ланцюжку, який активно залучений до управління розгалуженнями, автоматичної збірки / тестування, навіть розгортання та оновлення.

Студенти отримали б користь від цього курсу, працюючи більш тісно зі своєю командою розробників і командою розгортання, особливо для великих компаній або тих, які мають географічно розподілені філії.

Цей курс містить багато вправ на віртуальних машинах CentOS 5.
7 hours
Overview
Цей курс створений для людей, яким необхідно працювати спільно. Курс пояснює поняття злиття, конфліктів, гілок, ревізій та файлів відмінностей. Учасники дізнаються, як використовувати інструменти командного рядка, а також графічні інтерфейси типу Tortoise.

Upcoming SVN (Subversion) Courses

Weekend Subversion courses, Evening Subversion (SVN) training, SVN (Subversion) boot camp, SVN instructor-led, Weekend Subversion (SVN) training, Evening SVN (Subversion) courses, SVN coaching, Subversion (SVN) instructor, Subversion (SVN) trainer, Subversion (SVN) training courses, Subversion classes, SVN on-site, SVN (Subversion) private courses, SVN (Subversion) one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!