курси Strategic Management

курси Strategic Management

Місцеві, під керівництвом інструктора живого стратегічного управління, навчальні курси демонструють за допомогою інтерактивного обговорення і тематичних досліджень основи стратегічного управління.

Стратегічне управління навчанням доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Strategic Management Subcategories

Strategic Management Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
The training is designed to help anyone who is thinking of implementing or working on a balanced scorecard project
7 hours
Overview
Отримати розуміння та зрозуміти цінність інвестицій у корпоративну соціальну відповідальність, благодійність та стійкість. Навчання проводиться в інтерактивній формі і включає ряд тематичних досліджень.
14 hours
Overview
Audience

This course has been created for analysts, forecasters wanting to introduce or improve forecasting which can be related to sale forecasting, economic forecasting, technology forecasting, supply chain management and demand or supply forecasting.

Description

This course guides delegates through series of methodologies, frameworks and algorithms which are useful when choosing how to predict the future based on historical data.

It uses standard tools like Microsoft Excel or some Open Source programs (notably R project).

The principles covered in this course can be implemented by any software (e.g. SAS, SPSS, Statistica, MINITAB ...)
35 hours
Overview
Огляд

Цей 5-денний курс допоможе делегатам розвинути свої стратегічні мислення, планування та навички управління, включаючи тактичні та операційні вимоги для успішного впровадження у банківській середовищі. Курс буде присвячений важким питанням управління конфліктами, управління змінами, що робить хорошим лідером і як мотивувати команду. Використовуючи інтерактивні тематичні приклади, а також приклади секторів, делегати будуть заохочуватись до обміну досвідом та проблемами, щоб допомогти розробити практичні та робочі рішення, які вони можуть повернути та фактично використовувати.

Основна мета програми полягає в тому, щоб надати виконавцям навички для сканування ділового середовища, щоб виявити прибуткові можливості для бізнесу, а також розробляти стратегії для отримання конкурентних переваг у все більш конкурентному середовищі бізнесу. Серед іншого, ця програма також забезпечить розуміння найкращих практик керівництва та поведінки, що посилить спроможність керівників працювати над складнощами та невизначеностями щодо управління високопродуктивною фінансовою установою.

Мета навчання

Після відвідування цього курсу делегати зможуть:

- Опишіть основні проблеми, з якими стикається великий банк;
- Поясніть різні підходи до планування організаційного розвитку;
- Аналіз поточного бізнес-середовища та впливів, що впливають на організацію;
- Аналізувати ресурси всередині та поза межами організації;
- Поясніть різні підходи до управління стратегією та розмістіть її у бізнес-плані;
- Оцініть альтернативні стратегії розвитку, щоб рекомендувати той, який найбільше підходить для потреб фірми.
- Застосовувати більш глибоке розуміння стратегічних планів розвитку;
- Об'єктивно обговорюйте ризики, переваги та витрати, які супроводжують реалізацію нової стратегії, включаючи управління конфліктом в команді;
- Визначити підходи до управління виявленими ризиками;
- Проаналізувати потенційне вплив на свою фірму (як позитивну, так і негативну), яка буде результатом реалізації нової стратегії;
- Розробити політику, системи та процеси для успішного реалізації нових стратегічних планів;
- Закрийте ключові кроки в управлінні змінами

Хто повинен бути присутнім

- Продукти / Сервісні менеджери
- Нещодавно призначені, а також створені менеджери та керівники групи
- Керівники операцій
- Старші менеджери банків
- Менеджери кадрів
- Менеджери операцій
- Менеджери з маркетингу

Методологія
Курс складається з обговорюваних семінарів, доповнених тематичними дослідженнями, складені з поєднання опублікованих прикладів реального життя та / або практичного досвіду. Також, учасники зможуть працювати в невеликих групах для синтезу ідей та стратегій та застосування матеріалу в контексті власних організацій / відділів. Відкриті дискусії форуму також будуть ключовим елементом.
7 hours
Overview
Цей курс був створений для осіб, які приймають рішення, головна мета яких - не розрахунок і аналіз, а їх розуміння і можливість вибирати, які саме статистичні методи мають значення для стратегічного планування організації.

Наприклад, учасник перспективи повинен прийняти рішення, скільки зразків необхідно зібрати, перш ніж вони зможуть прийняти рішення, чи буде продукт запущений чи ні.

Якщо вам потрібний більш тривалий курс, який охоплює самі основи статистичного мислення, подивіться на 5-денну підготовку " Statistics для менеджерів".
21 hours
Overview
Стратегічне мислення означає процес мислення через проблеми та ситуації через об'єктив великої картини, враховуючи наслідки різних дій, а потім діючи на найбільш ідеальну стратегію загального успіху в бізнесі.

Go О.Д. стратеги дивляться на виклики і можливості аналітично і розглянути їх в контексті бачення і цілей компанії. Незалежно від того, чи застосовується менеджер стратегії, розглядаючи, як розподілити інвестицію, або розробник бізнесу, оцінюючи потенціал розширення на новий ринок, стратегічне мислення - це навичка, яку можна вивчити, практикувати та удосконалювати. Стратегічне мислення надає менеджерам чіткість та перевагу, необхідні для прийняття кращих рішень та постійного переміщення своїх компаній у правильному напрямку.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів ми проводимо нових менеджерів через найважливіші поняття стратегічного мислення, втілюючи теорію на практиці за допомогою завдань на основі завдань, заснованих на реальних випадках. Учасники отримують унікальну можливість вивчити нові способи мислення, впроваджувати ключові концепції для вирішення проблем, розмірковувати про те, як ці принципи застосовуються до їх власної роботи, а також слухати та ділитися власними поглядами зі своїми інструкторами та однолітками класу.

Формат курсу

- Учасники отримають широке уявлення про те, що сприяє їх бізнесу та як їх роль в організації сприяє досягненню цілей, бачення та підсумків бізнесу. Курс є інтерактивним та на основі діяльності, важливою частиною курсу є вивчення кейсів, завдання на основі команд та індивідуальна презентація та вирішення проблем.
14 hours
Overview
Цей навчальний курс був створений для інвесторів, власників бізнесу, директорів, менеджерів, керівників та аналітиків, яким необхідно розвивати навички стратегічного планування. Вона не призначена для академічних цілей, а сьогодні починає реалізовувати свої мрії.

Цей курс фокусується на стратегічному плануванні для підприємств, в яких гнучкість і постійне навчання є найважливішим. Основним акцентом є корпоративна та інвестиційна стратегія з використанням сучасних реальних прикладів. Кожен учасник курсу матиме можливість створити стратегічний план і навчитися впроваджувати його на практиці.
21 hours
Overview
Аудиторія

Старші менеджери, які потребують розуміння питань стратегічного Management та його застосування

Формат курсу

Поєднання:

- Спрощені обговорення
- Презентації слайдів
- Приклади та приклади

До кінця курсу делегати зможуть:

- Визначте питання, що лежать в основі успішного стратегічного лідерства та зв'язок із сильним організаційним кліматом
- Опишіть низку стратегічних бізнес-моделей та їх потенційні наслідки для власного бізнесу
- Визначте найважливіші поняття, на яких будуються високопродуктивні команди та керуйте змінами
- Визначити та використовувати ключові фінансові показники стратегічного успіху
14 hours
Overview
Цей навчальний курс створений для керівників практик, власників практик, лікарів загальної практики, адміністраторів NHS, співробітників CCG, яким необхідно розвивати навички стратегічного планування. Він не розроблений для академічних цілей, але пропонує практичні поради, як ставити цілі, реалізовувати свої плани, повідомляти їх колегам та мінімізувати конфлікти всередині організації.

Цей курс зосереджений на стратегічному плануванні первинної медичної допомоги, в якому гнучкість та постійне навчання є найважливішими чинниками. Основним акцентом є стратегія з використанням сучасних прикладів реального світу з ряду споріднених галузей, щоб дізнатися, як працюють стратегічні моделі, тоді ми збираємось застосувати їх до первинної медичної допомоги.

Кожен учасник курсу матиме можливість створити стратегічний план та навчитися його реалізовувати на практиці. У ці невизначені часи в галузі охорони здоров'я ви не можете дозволити собі не пройти цей курс
21 hours
Overview
Аудиторія

Цей курс розрахований на всіх співробітників, які потребують більш широкого перегляду своєї частини бізнесу; їхні конкретні ролі в ньому; і їх участі у поліпшенні свого внеску в організацію в цілому

Формат курсу

Поєднання:

- Спрощені обговорення
- Презентації слайдів
- Вправи

До кінця семінару учасники зможуть:

- Поясніть, що таке «бренд» і як вони можуть впливати на нього
- Зрозумійте процес для стратегій змін і позиції вашої компанії в них
- Деталізуйте відповідні принципи, що лежать в основі будь-яких змін у бізнесі
- Усвідомити важливість відносин з клієнтами / зацікавленими сторонами в успішному управлінні будь-яким бізнесом
- Визначте фінансові аспекти бізнесу та частину делегатів цього бізнесу
- Визначте важливі аспекти ведення переговорів для забезпечення найкращого результату для їхньої частини бізнесу

Upcoming Strategic Management Courses

Weekend Strategic Management courses, Evening Strategic Management training, Strategic Management boot camp, Strategic Management instructor-led, Weekend Strategic Management training, Evening Strategic Management courses, Strategic Management coaching, Strategic Management instructor, Strategic Management trainer, Strategic Management training courses, Strategic Management classes, Strategic Management on-site, Strategic Management private courses, Strategic Management one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!