курси Strategic Management

курси Strategic Management

Навчальні курси для місцевих інструкторів, що проводяться на основі стратегічного менеджменту в Росії україна .

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Strategic Management Subcategories

Strategic Management Course Outlines

CodeNameDurationOverview
strapraStrategic Planning in Practice14 hoursЦей навчальний курс був створений для інвесторів, власників бізнесу, директорів, менеджерів, керівників та аналітиків, які повинні розробляти навички стратегічного планування. Він не призначений для академічних цілей, але щоб почати реалізовувати свої мрії сьогодні.

Цей курс фокусується на стратегічному плануванні для бізнесу, в якому найважливіша річ - гнучкість та постійне навчання. Головний акцент робиться на корпоративній та інвестиційній стратегії з використанням сучасних реальних прикладів. Кожен учасник курсу матиме можливість створити стратегічний план та навчитися реалізовувати його на практиці.
mrkfctMarket Forecasting14 hoursАудиторія

Цей курс був створений для аналітиків, прогнозів, які хочуть впровадити або покращити прогнозування, що може бути пов'язане з прогнозуванням продажу, економічним прогнозуванням, технологічним прогнозуванням, управління ланцюгами постачання та прогнозуванням попиту або пропозиції.

Опис

Цей курс керує делегатами через серію методологій, структур та алгоритмів, які корисні при виборі того, як прогнозувати майбутнє на основі історичних даних.

Він використовує стандартні інструменти, такі як Microsoft Excel або деякі програми Open Source (зокрема, R-проект).

Принципи, викладені в даному курсі, можуть бути реалізовані будь-яким програмним забезпеченням (наприклад, SAS, SPSS, Statistica, MINITAB ...)
changemanChange Management21 hoursАудиторія:

Цей курс призначений для всього персоналу, який потребує більш широкого погляду на процес зміни, щоб отримати найкращі результати для своєї частини бізнесу

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Вправи та приклади

Наприкінці цього курсу учасники зможуть:

- Поясніть основні стратегії змін, які лежать в основі планування змін в організації
- Зрозумійте використання та застосування 9 змінних принципів
- Створіть план змін, відповідний їхній частині бізнесу
stratmanStrategic Management21 hoursАудиторія

Старші менеджери, які потребують розуміння питань стратегічного менеджменту та їх застосування

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Приклади та приклади

До кінця курсу делегати зможуть:

- Визначте питання, що лежать в основі успішного стратегічного лідерства та зв'язку із сильним організаційним кліматом
- Опишіть цілий ряд стратегічних бізнес-моделей та їх потенційні наслідки для власного бізнесу
- Визначте критичні концепції, що ляжуть на створення високопродуктивних команд та управління змінами
- Визначте та використовуйте ключові фінансові показники стратегічного успіху
yourbbUnderstanding Your Brand and Your Business21 hoursАудиторія

Цей курс призначений для всього персоналу, який потребує більш широкого огляду своєї частини бізнесу; їх конкретні ролі в ній; та їх участі у поліпшенні свого внеску в організацію в цілому

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Вправи

До кінця семінару учасники зможуть:

- Поясніть, що таке "бренд" і як вони можуть це вплинути
- Зрозумійте процес зміни стратегій та позиції вашої компанії в них
- Докладно описують відповідні принципи, що лежать в основі будь-яких змін у бізнесі
- Усвідомити важливість відносин між Замовником та зацікавленими сторонами при успішному проведенні будь-якого бізнесу
- Визначте фінансові аспекти бізнесу та частини делегатів цього бізнесу
- Визначте важливі аспекти переговорів, щоб забезпечити найкращий результат для своєї частини бізнесу
statdmStatistical Thinking for Decision Makers7 hoursЦей курс був створений для осіб, які приймають рішення, основною метою яких є не проводити розрахунок та аналіз, а розуміти їх і бути в змозі вибрати, які статистичні методи є важливими для стратегічного планування організації.

Наприклад, учасник проекту має вирішити, скільки зразків потрібно збирати, перш ніж вони зможуть прийняти рішення про те, чи буде продукт запускатися чи ні.

Якщо вам потрібно більше курсу, який охоплює самі основи статистичного мислення, подивіться на 5-денну тренінгу "Статистика для менеджерів".
sdtpmlStrategic Development: Thinking, Planning, Management and Leadership35 hoursОгляд

Цей 5-денний курс допоможе делегатам розвинути свої стратегічні мислення, планування та навички управління, включаючи тактичні та операційні вимоги для успішного впровадження у банківській середовищі. Курс буде присвячений важким питанням управління конфліктами, управління змінами, що робить хорошим лідером і як мотивувати команду. Використовуючи інтерактивні тематичні приклади, а також приклади секторів, делегати будуть заохочуватись до обміну досвідом та проблемами, щоб допомогти розробити практичні та робочі рішення, які вони можуть повернути та фактично використовувати.

Основна мета програми полягає в тому, щоб надати виконавцям навички для сканування ділового середовища, щоб виявити прибуткові можливості для бізнесу, а також розробляти стратегії для отримання конкурентних переваг у все більш конкурентному середовищі бізнесу. Серед іншого, ця програма також забезпечить розуміння найкращих практик керівництва та поведінки, що посилить спроможність керівників працювати над складнощами та невизначеностями щодо управління високопродуктивною фінансовою установою.

Мета навчання

Після відвідування цього курсу делегати зможуть:

- Опишіть основні проблеми, з якими стикається великий банк;
- Поясніть різні підходи до планування організаційного розвитку;
- Аналіз поточного бізнес-середовища та впливів, що впливають на організацію;
- Аналізувати ресурси всередині та поза межами організації;
- Поясніть різні підходи до управління стратегією та розмістіть її у бізнес-плані;
- Оцініть альтернативні стратегії розвитку, щоб рекомендувати той, який найбільше підходить для потреб фірми.
- Застосовувати більш глибоке розуміння стратегічних планів розвитку;
- Об'єктивно обговорюйте ризики, переваги та витрати, які супроводжують реалізацію нової стратегії, включаючи управління конфліктом в команді;
- Визначити підходи до управління виявленими ризиками;
- Проаналізувати потенційне вплив на свою фірму (як позитивну, так і негативну), яка буде результатом реалізації нової стратегії;
- Розробити політику, системи та процеси для успішного реалізації нових стратегічних планів;
- Закрийте ключові кроки в управлінні змінами

Хто повинен бути присутнім

- Продукти / Сервісні менеджери
- Нещодавно призначені, а також створені менеджери та керівники групи
- Керівники операцій
- Старші менеджери банків
- Менеджери кадрів
- Менеджери операцій
- Менеджери з маркетингу

Методологія
Курс складається з обговорюваних семінарів, доповнених тематичними дослідженнями, складені з поєднання опублікованих прикладів реального життя та / або практичного досвіду. Також, учасники зможуть працювати в невеликих групах для синтезу ідей та стратегій та застосування матеріалу в контексті власних організацій / відділів. Відкриті дискусії форуму також будуть ключовим елементом.
csrCorporate Social Responsibility Fundamentals7 hoursОтримати розуміння та розуміння вартості інвестування в корпоративну соціальну відповідальність, благодійність та стійкість. Тренінг проводиться в інтерактивній формі та включає в себе ряд тематичних досліджень.
stratplanNHSStrategic Planning National Health Service NHS14 hoursЦей навчальний курс був створений для практиків менеджерів, власників практик, фахівців загальної практики, адміністраторів NHS, співробітників CCG, які повинні розробляти навички стратегічного планування. Він не призначений для академічних цілей, але пропонує практичні поради щодо встановлення цілей, реалізації ваших планів, передачі їх колегам та мінімізації конфліктів всередині організації.

Цей курс спрямований на стратегічне планування первинної медичної допомоги, в якому найважливішими факторами є гнучкість та безперервне навчання. Головний акцент робиться на стратегію, що використовує нині реальні приклади з безлічі не пов'язаних галузей, з тим щоб дізнатися, як працюють стратегічні моделі, то ми будемо застосовувати їх до первинної медичної допомоги.

Кожен учасник курсу матиме можливість створити стратегічний план та навчитися реалізовувати його на практиці. У ці невизначені часи в галузі охорони здоров'я ви не можете дозволити собі не брати цього курсу
strageticthinkingStrategic Thinking21 hoursСтратегічне мислення означає процес мислення через проблеми та ситуації через об'єктив із великим зображенням, враховуючи наслідки різних дій, а потім діючи на найбільш ідеальну стратегію для загального успіху в бізнесі.

Хороші стратегічні мислителі аналізують проблеми та можливості та розглядають їх у контексті бачення та цілей компанії. Незалежно від того, використовується менеджером стратегії, який розглядає можливість розподілу інвестицій або бізнес-розробника, оцінюючи потенціал розширення на новому ринку, стратегічне мислення - це вміння, яке можна вивчати, практикувати та вдосконалювати. Стратегічне мислення дає менеджерам ясність і краще, необхідне для прийняття кращих рішень та постійного переміщення своїх компаній у правильному напрямку.

У цьому курсі ми йдемо нових менеджерів через найважливіші концепції стратегічного мислення, вводячи теорію на практиці завдяки діяльності на основі завдань, заснованої на реальних випадках. Учасники отримують унікальну можливість навчитися новим способам мислення, впроваджувати основні концепції для вирішення проблем, роздумувати про те, як ці принципи застосовуються до власної роботи, а також слухати та поділитися своїми враженнями з їх інструктором та однолітками.

Аудиторія
Менеджери середнього та нижчого рівня
Цей курс спрямований на розвиток бізнесу та стратегічні команди

Формат курсу
Учасники отримають велике уявлення про те, що керує їх бізнесом, і те, як їхня роль в організації сприяє досягненню цілей бізнесу, бачення та основної мети. Курс є інтерактивним та заснованим на діяльності, з тематичними дослідженнями, командними завданнями та індивідуальною презентацією та вирішенням проблем, що становить важливу частину курсу.

Upcoming Strategic Management Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Statistical Thinking for Decision Makers - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-01-29 09:301750EUR / 2150EUR
Market Forecasting - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-02-13 09:303000EUR / 3600EUR
Statistical Thinking for Decision Makers - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-03-21 09:301750EUR / 2150EUR
Market Forecasting - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-04-04 09:303000EUR / 3600EUR
Market Forecasting - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-05-28 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Strategic Management courses, Evening Strategic Management training, Strategic Management boot camp, Strategic Management instructor-led, Weekend Strategic Management training, Evening Strategic Management courses, Strategic Management coaching, Strategic Management instructor, Strategic Management trainer, Strategic Management training courses, Strategic Management classes, Strategic Management on-site, Strategic Management private courses, Strategic Management one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!