курси Strategic Management

курси Strategic Management

Місцеві, під керівництвом інструктора живого стратегічного управління, навчальні курси демонструють за допомогою інтерактивного обговорення і тематичних досліджень основи стратегічного управління.

Стратегічне управління навчанням доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Strategic Management Subcategories

Strategic Management Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
The training is designed to help anyone who is thinking of implementing or working on a balanced scorecard project
7 hours
Overview
Отримати розуміння та розуміння вартості інвестування в корпоративну соціальну відповідальність, благодійність та стійкість. Тренінг проводиться в інтерактивній формі та включає в себе ряд тематичних досліджень.
14 hours
Overview
Аудиторія

Цей курс був створений для аналітиків, прогнозів, які хочуть впровадити або покращити прогнозування, що може бути пов'язане з прогнозуванням продажу, економічним прогнозуванням, технологічним прогнозуванням, управління ланцюгами постачання та прогнозуванням попиту або пропозиції.

Опис

Цей курс керує делегатами через серію методологій, структур та алгоритмів, які корисні при виборі того, як прогнозувати майбутнє на основі історичних даних.

Він використовує стандартні інструменти, такі як Microsoft Excel або деякі програми Open Source (зокрема, R-проект).

Принципи, викладені в даному курсі, можуть бути реалізовані будь-яким програмним забезпеченням (наприклад, SAS, SPSS, Statistica, MINITAB ...)
35 hours
Overview
Огляд

Цей 5-денний курс допоможе делегатам розвинути свої стратегічні мислення, планування та навички управління, включаючи тактичні та операційні вимоги для успішного впровадження у банківській середовищі. Курс буде присвячений важким питанням управління конфліктами, управління змінами, що робить хорошим лідером і як мотивувати команду. Використовуючи інтерактивні тематичні приклади, а також приклади секторів, делегати будуть заохочуватись до обміну досвідом та проблемами, щоб допомогти розробити практичні та робочі рішення, які вони можуть повернути та фактично використовувати.

Основна мета програми полягає в тому, щоб надати виконавцям навички для сканування ділового середовища, щоб виявити прибуткові можливості для бізнесу, а також розробляти стратегії для отримання конкурентних переваг у все більш конкурентному середовищі бізнесу. Серед іншого, ця програма також забезпечить розуміння найкращих практик керівництва та поведінки, що посилить спроможність керівників працювати над складнощами та невизначеностями щодо управління високопродуктивною фінансовою установою.

Мета навчання

Після відвідування цього курсу делегати зможуть:

- Опишіть основні проблеми, з якими стикається великий банк;
- Поясніть різні підходи до планування організаційного розвитку;
- Аналіз поточного бізнес-середовища та впливів, що впливають на організацію;
- Аналізувати ресурси всередині та поза межами організації;
- Поясніть різні підходи до управління стратегією та розмістіть її у бізнес-плані;
- Оцініть альтернативні стратегії розвитку, щоб рекомендувати той, який найбільше підходить для потреб фірми.
- Застосовувати більш глибоке розуміння стратегічних планів розвитку;
- Об'єктивно обговорюйте ризики, переваги та витрати, які супроводжують реалізацію нової стратегії, включаючи управління конфліктом в команді;
- Визначити підходи до управління виявленими ризиками;
- Проаналізувати потенційне вплив на свою фірму (як позитивну, так і негативну), яка буде результатом реалізації нової стратегії;
- Розробити політику, системи та процеси для успішного реалізації нових стратегічних планів;
- Закрийте ключові кроки в управлінні змінами

Хто повинен бути присутнім

- Продукти / Сервісні менеджери
- Нещодавно призначені, а також створені менеджери та керівники групи
- Керівники операцій
- Старші менеджери банків
- Менеджери кадрів
- Менеджери операцій
- Менеджери з маркетингу

Методологія
Курс складається з обговорюваних семінарів, доповнених тематичними дослідженнями, складені з поєднання опублікованих прикладів реального життя та / або практичного досвіду. Також, учасники зможуть працювати в невеликих групах для синтезу ідей та стратегій та застосування матеріалу в контексті власних організацій / відділів. Відкриті дискусії форуму також будуть ключовим елементом.
7 hours
Overview
Цей курс був створений для осіб, які приймають рішення, основною метою яких є не проводити розрахунок та аналіз, а розуміти їх і бути в змозі вибрати, які статистичні методи є важливими для стратегічного планування організації.

Наприклад, учасник проекту має вирішити, скільки зразків потрібно збирати, перш ніж вони зможуть прийняти рішення про те, чи буде продукт запускатися чи ні.

Якщо вам потрібно більше курсу, який охоплює самі основи статистичного мислення, подивіться на 5-денну тренінгу "Статистика для менеджерів".
21 hours
Overview
стратегічне мислення відноситься до процесу мислення через проблеми і ситуації через великий об'єктив зображення, враховуючи наслідки різних дій, то діючи на найбільш ідеальну стратегію для загального успіху бізнесу.

хороші стратегічні мислителі дивляться на виклики і можливості аналітично і розглянути їх в рамках компанії & #39; з баченням і цілями. Незалежно від того, використовується менеджером стратегії, враховуючи, як виділяти інвестиції або бізнес-розробник оцінці потенціалу розширення на новий ринок, стратегічне мислення є навик, який може бути вивчений, практикується, і вишуканий. Стратегічне мислення дає менеджерам ясності і краю, необхідних для прийняття більш ефективних рішень і постійно рухатися свої компанії в правильному напрямку.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, ми ходимо до нових менеджерів через найважливіші поняття стратегічного мислення, поклавши теорію в практику через завдання основі діяльності, заснованої на реальних справах. Учасники отримують унікальну можливість вивчити нові способи мислення, реалізовувати ключові поняття для вирішення проблем, подумати про те, як ці принципи застосовуються до своєї роботи, і слухати і ділитися своїми власними перспективами з інструктором і класом однолітків.

Формат курсу

- учасники отримають велику картину розуміння того, що рухає свій бізнес і як їх роль в організації сприяє бізнес & #39; s цілей, бачення та нижньої лінії. Курс інтерактивний і на основі діяльності, з тематичних досліджень, командні завдання і індивідуальної презентації та вирішення проблем, що становлять важливу частину курсу.
14 hours
Overview
Цей навчальний курс був створений для інвесторів, власників бізнесу, директорів, менеджерів, керівників та аналітиків, які повинні розробляти навички стратегічного планування. Він не призначений для академічних цілей, але щоб почати реалізовувати свої мрії сьогодні.

Цей курс фокусується на стратегічному плануванні для бізнесу, в якому найважливіша річ - гнучкість та постійне навчання. Головний акцент робиться на корпоративній та інвестиційній стратегії з використанням сучасних реальних прикладів. Кожен учасник курсу матиме можливість створити стратегічний план та навчитися реалізовувати його на практиці.
21 hours
Overview
Аудиторія

Старші менеджери, які потребують розуміння питань стратегічного менеджменту та їх застосування

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Приклади та приклади

До кінця курсу делегати зможуть:

- Визначте питання, що лежать в основі успішного стратегічного лідерства та зв'язку із сильним організаційним кліматом
- Опишіть цілий ряд стратегічних бізнес-моделей та їх потенційні наслідки для власного бізнесу
- Визначте критичні концепції, що ляжуть на створення високопродуктивних команд та управління змінами
- Визначте та використовуйте ключові фінансові показники стратегічного успіху
14 hours
Overview
Цей навчальний курс був створений для практиків менеджерів, власників практик, фахівців загальної практики, адміністраторів NHS, співробітників CCG, які повинні розробляти навички стратегічного планування. Він не призначений для академічних цілей, але пропонує практичні поради щодо встановлення цілей, реалізації ваших планів, передачі їх колегам та мінімізації конфліктів всередині організації.

Цей курс спрямований на стратегічне планування первинної медичної допомоги, в якому найважливішими факторами є гнучкість та безперервне навчання. Головний акцент робиться на стратегію, що використовує нині реальні приклади з безлічі не пов'язаних галузей, з тим щоб дізнатися, як працюють стратегічні моделі, то ми будемо застосовувати їх до первинної медичної допомоги.

Кожен учасник курсу матиме можливість створити стратегічний план та навчитися реалізовувати його на практиці. У ці невизначені часи в галузі охорони здоров'я ви не можете дозволити собі не брати цього курсу
21 hours
Overview
Аудиторія

Цей курс призначений для всього персоналу, який потребує більш широкого огляду своєї частини бізнесу; їх конкретні ролі в ній; та їх участі у поліпшенні свого внеску в організацію в цілому

Формат курсу

Поєднання:

- Полегшені обговорення
- Презентації слайдів
- Вправи

До кінця семінару учасники зможуть:

- Поясніть, що таке "бренд" і як вони можуть це вплинути
- Зрозумійте процес зміни стратегій та позиції вашої компанії в них
- Докладно описують відповідні принципи, що лежать в основі будь-яких змін у бізнесі
- Усвідомити важливість відносин між Замовником та зацікавленими сторонами при успішному проведенні будь-якого бізнесу
- Визначте фінансові аспекти бізнесу та частини делегатів цього бізнесу
- Визначте важливі аспекти переговорів, щоб забезпечити найкращий результат для своєї частини бізнесу

Upcoming Strategic Management Courses

Weekend Strategic Management courses, Evening Strategic Management training, Strategic Management boot camp, Strategic Management instructor-led, Weekend Strategic Management training, Evening Strategic Management courses, Strategic Management coaching, Strategic Management instructor, Strategic Management trainer, Strategic Management training courses, Strategic Management classes, Strategic Management on-site, Strategic Management private courses, Strategic Management one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!