Навчальні курси Statistics

Навчальні курси Statistics

Місцеві, під керівництвом інструктора Live статистичні курси навчання демонструють інтерактивні дискусії і практичний досвід, як застосовувати статистичні принципи для розв'язання реальних проблем.

Статистика навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Statistics Підкатегорії

Statistics Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
35 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at data analysts and anyone who is interested to learn how to use and integrate Tableau, Python, R, and SQL for data visualization and analysis.

By the end of this training, participants will be able to:

- Perform data analysis using Python, R, and SQL.
- Create insights through data visualization with Tableau.
- Make data-driven decisions for business operations.
21 годин
R є дуже популярним, відкритим кодом середовищем для статистичного обчислення, аналізу даних та графіки. Цей курс вводить R програмування мови для студентів. Він охоплює основи мови, бібліотеки та передові концепції. Розширений аналіз даних та графік з реальними даними світу.

аудиторія

Розробники / Аналіз даних

Тривалість

3 дні

Формат

Читання та рукавички
14 годин
Аудиторія

Аналітики, дослідники, вчені, випускники та студенти та всі, хто зацікавлений дізнатися, як полегшити статистичний аналіз у Microsoft Excel .

Завдання курсу

Цей курс допоможе покращити ваше знайомство з Excel та статистикою та, як результат, підвищить ефективність та ефективність вашої роботи чи досліджень.

У цьому курсі описано, як використовувати інструмент аналізу ToolPack в Microsoft Excel , статистичні функції та як виконувати основні статистичні процедури. Він пояснить, що таке обмеження Excel і як їх подолати.
42 годин
Аналіз даних є ключовим інструментом в бізнесі сьогодні. Ми будемо зосереджуватися в цілому на розробці навичок для практичних рук на аналізі даних. Мета полягає в тому, щоб допомогти делегатам дати відповіді на питання на основі доказів:

Що сталося?

обробка та аналіз даних Виробництво інформаційних даних візуалізації

Що буде відбуватися?

Прогноз майбутніх результатів Оцінка прогнозів

Що має відбутися?

Перетворювати дані в ділові рішення на основі доказів Оптимізація процесів

Сам курс може бути доставлений або в якості 6-денного класового курсу або дистанційно протягом періоду тижнів, якщо ви хочете. Ми можемо працювати з вами, щоб доставити курс, щоб найкраще відповідати вашим потребам.
21 годин
За оцінками, на неструктуровані дані припадає понад 90 відсотків усіх даних, значна частина яких у формі тексту. Повідомлення в блогах, твіти, соціальні медіа та інші цифрові публікації постійно додають до цього зростаючого масиву даних.

Цей живий курс під керівництвом викладачів орієнтується на отримання інформації та сенсу з цих даних. Використовуючи бібліотеки Natural Language Processing (NLP) R Language та Natural Language Processing (NLP) , ми поєднуємо поняття та методики з інформатики, штучного інтелекту та обчислювальної лінгвістики, щоб алгоритмічно зрозуміти значення текстових даних. Зразки даних доступні різними мовами відповідно до вимог замовника.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть підготувати набори даних (великих і малих) з різних джерел, а потім застосувати правильні алгоритми для аналізу та звітування про його значення.

Формат курсу

- Частина лекції, часткова дискусія, важка практична практика, періодичні тести, щоб оцінити розуміння
14 годин
Це навчання, яке проводиться під керівництвом інструкторів (на місці чи на дистанційному рівні), орієнтоване на HR-фахівців та фахівців з підбору персоналу, які бажають використовувати аналітичні методи для підвищення ефективності діяльності організації. Цей курс охоплює якісний, а також кількісний, емпіричний та статистичний підходи.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Audience

Financial or market analysts, managers, accountants

Course Objectives

Facilitate and automate all kinds of financial analysis with Microsoft Excel
28 годин
R є популярним мовою програмування в фінансовій галузі. Він використовується в фінансових додатках від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цьому тренінгу, який очолює інструктор, учасники дізнаються, як використовувати R для розробки практичних додатків для вирішення ряду конкретних проблем, пов'язаних з фінансами.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Розуміння основи мови програмування R Виберіть і використовуйте R-пакети та методи для організації, візуалізації та аналізу фінансових даних з різних джерел (CSV, [0), баз даних, веб і т.д.) Створення додатків, які вирішують проблеми, пов'язані з розподілом активів, аналізом ризику, інвестиційною продуктивністю та іншими Розв'язання проблем, інтеграція розробки та оптимізація R-прикладу

аудиторія

Розробники Аналітики Кількість

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика

Примітка

Ця підготовка спрямована на те, щоб забезпечити рішення для деяких принципових проблем, з якими стикаються фінансові професіонали. Однак, якщо у вас є певна тема, інструмент або технологія, яку ви хочете додати або розробити далі, будь ласка, зв'яжіться з нами для врегулювання.
21 годин
R - це мова програмування та програмне середовище для статистичного обчислення. Разом з R і Excel, користувачі можуть реалізувати R Tidyverse стандарти і більш потужні R функції для поліпшення аналізу даних в Excel.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на аналітиків даних, які бажають програмувати в R для Excel.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Збирати і переміщати дані між Excel і R. Використовуйте R Tidyverse і R функції для аналітичних рішень даних в Excel. Оновлюйте свої навички в галузі науки даних, вивчаючи R.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Це навчання, яке проводиться під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні), призначене для фахівців з персоналу, які бажають використовувати аналітичні методи для покращення організаційної діяльності. Цей курс охоплює якісний, а також кількісний, емпіричний та статистичний підходи.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Цей курс створений для людей, яким потрібні загальні статистичні навички. Цей курс може бути пристосований до конкретної області знань, таких як дослідження ринку, біологія, виробництво, дослідження державного сектору тощо.
28 годин
Цей навчальний курс охоплює передові статистичні дані. Це пояснює більшість інструментів, які зазвичай використовуються в дослідженнях, аналізі та прогнозуванні. Він дає короткі пояснення теорії за формулами.

Цей курс не стосується будь-якої конкретної галузі знань, але може бути адаптований, якщо всі делегати мають однакові передумови та цілі.

Деякі основні засоби роботи з комп'ютером використовуються під час цього курсу (зокрема, Excel та OpenOffice)
14 годин
Курс призначений для всіх, хто цікавиться статистичним аналізом. Він забезпечує знайомство з Minitab і підвищить ефективність та ефективність аналізу даних та покращить ваші знання в галузі статистики.
35 годин
Цей курс спрямований на те, щоб дати дослідникам глибоке розуміння принципів статистичного проектування та аналізу та їх відповідності дослідженням у ряді наукових дисциплін.

Він охоплює деякі імовірнісні та статистичні методи, головним чином через приклади. Це навчання містить близько 30% лекцій, 70% навчальних візитів та лабораторій.

У випадку закритого курсу ми можемо пристосувати приклади та матеріали до певної галузі (наприклад, психологічні тести, державний сектор, біологія, генетика тощо)

У випадку громадських курсів використовуються змішані приклади.

Хоча в ході цього курсу використовується різноманітне програмне забезпечення (Microsoft Excel на SPSS, Statgraphics та ін.), Основний акцент робиться на розумінні принципів та процесів, що ведуть дослідження, аргументи та висновки.

Цей курс може бути доставлений у вигляді змішаного курсу, тобто з домашніми завданнями та завданнями.
14 годин
Go :

Навчитися працювати з SPSS на рівні незалежності

Адресати:

Аналітики, дослідники, науковці, студенти та всі, хто хоче набути здатність використовувати пакет SPSS і вивчати популярні методи інтелектуального аналізу даних.
28 годин
Go :

Оволодіння навичками роботи самостійно з програмою SPSS для розширеного використання, діалогових вікон і синтаксису командного мови для вибраних аналітичних методів.

Адресати:

Аналітики, дослідники, науковці, студенти і всі, хто хоче набути здатність використовувати пакет SPSS і просунутий рівень і вивчати вибрані статистичні моделі. Навчання має проблеми універсального аналізу і присвячене конкретній галузі
35 годин
Аудиторія:

Курс призначений для ІТ-фахівців, які шукають рішення для зберігання та обробки великих наборів даних у середовищі розподіленої системи

Go :

Глибокі знання про адміністрацію кластера Hadoop .
7 годин
Цей курс був створений для осіб, які приймають рішення, головна мета яких - не розрахунок і аналіз, а їх розуміння і можливість вибирати, які саме статистичні методи мають значення для стратегічного планування організації.

Наприклад, учасник перспективи повинен прийняти рішення, скільки зразків необхідно зібрати, перш ніж вони зможуть прийняти рішення, чи буде продукт запущений чи ні.

Якщо вам потрібний більш тривалий курс, який охоплює самі основи статистичного мислення, подивіться на 5-денну підготовку " Statistics для менеджерів".
14 годин
Цей навчальний курс призначений для людей, які хотіли б застосувати Machine Learning у практичних застосуваннях.

Аудиторія

Цей курс призначений для вчених даних і статистиків, які мають певне знайомство зі статистикою і знають, як програмувати R (або Python або іншу вибрану мову). Основна увага в курсі приділяється практичним аспектам підготовки даних / моделей, їх виконання, постфактумному аналізу та візуалізації.

Мета полягає в наданні практичних застосувань для Machine Learning учасникам, зацікавленим у застосуванні методів роботи.

Приклади, що стосуються окремих секторів, використовуються для того, щоб зробити навчання відповідним для аудиторії.
21 годин
R є вільною мовою програмування з відкритим вихідним кодом для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується все більшою кількістю менеджерів і аналітиків даних всередині корпорацій і наукових кіл. R також знайшов послідовників серед статистиків, інженерів і вчених без навичок комп'ютерного програмування, які вважають його простим у використанні. Його популярність обумовлена зростанням використання інтелектуального аналізу даних для різних цілей, таких як встановлення цін на оголошення, швидше пошуку нових препаратів або налаштування фінансових моделей. R має широкий спектр пакетів для інтелектуального аналізу даних.
28 годин
Мета:

Делегати зможуть аналізувати великі набори даних, витягувати шаблони, вибрати правильну змінну, яка вплине на результати, так що прогнозується нова модель із прогнозними результатами.
21 годин
SPSS - програмне забезпечення для редагування та аналізу даних.
21 годин
R - вільна програма для вільного програмування для статистичних обчислень, аналізу даних та графіки. R використовується зростаючою кількістю менеджерів та аналітиків даних всередині корпорацій та наукових кіл. R має широкий спектр пакетів для пошуку даних.
14 годин
Табличка допомагає людям переглядати та розуміти дані.
28 годин
Цей курс призначений для інженерів даних, виробників рішень і аналітиків даних і приведе вас до створення дуже ефективних ділянок з використанням R Studio, які звертаються до осіб, що приймають рішення і допомогти їм дізнатися приховану інформацію і прийняти правильні рішення
7 годин
Комплексне середовище Wolfram System робить її ефективним інструментом як для аналізу, так і для представлення даних. Цей курс охоплює аспекти мови Wolfram стосуються аналітики, включаючи статистичні обчислення, візуалізацію, імпорт та експорт даних та автоматичну генерацію звітів.
14 годин
Mathematica вже понад 20 років працює над створенням найкращого у світі спеціалізованого математичного середовища. Багатогранність цієї програми робить її корисною при виконанні як простих законопроектів в університеті, так і складних обчислень у більшому масштабі, чи то для програмування, так і для представлення числових даних.

Mathematica чудово інтегрує двигун, що виконує числові та символічні обчислення, графічний движок, мову програмування, документацію та можливість публікації твору. Завдяки багатству функцій - це неоціненний інструмент для роботи математиків, фізиків, біологів, хіміків, фінансових аналітиків, соціологів та багатьох інших професій, що працюють з даними щодня.

Після тренінгу учасник набуде навичок, необхідних для:

- ефективний розрахунок,
- оплата програми
- створення документів, які спотворюють текст,
- створення діаграм і зображень,
- створення графічних об’єктів.
- презентація та візуалізація даних.
14 годин
Scilab - це добре розроблена, безкоштовна та відкрита мова високого рівня для маніпулювання науковими даними. Використовується для статистики, графіки та анімації, моделювання, обробки сигналів, фізики, оптимізації тощо. Центральною структурою даних є матриця, що спрощує багато типів завдань порівняно з альтернативами, такими як похідні FORTRAN та C. Він сумісний з такими мовами, як C, Java та Python, що робить його придатним для використання як доповнення до існуючих систем.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники вивчатимуть переваги Scilab у порівнянні з альтернативами, такими як Matlab, основами синтаксису Scilab, а також деякими розширеними функціями та інтерфейсом з іншими широко використовуваними мовами залежно від попиту. Курс завершиться коротким проектом, присвяченим обробці зображень.

До кінця цього навчання учасники матимуть уявлення про основні функції та деякі розширені функції Scilab, а також мають ресурси для продовження розширення своїх знань.

Аудиторія

- Дані вчених та інженерів, особливо з цікавістю обробки зображень та розпізнавання обличчя

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та інтенсивна практична практика, з остаточним проектом
14 годин
Організація - Лабораторна робота та практичні приклади щодо реальних даних
14 годин
таблиці допомагає людям бачити та розуміти дані.

Last Updated:

Online Statistics courses, Weekend Statistics courses, Evening Statistics training, Statistics boot camp, Statistics instructor-led, Weekend Statistics training, Evening Statistics courses, Statistics coaching, Statistics instructor, Statistics trainer, Statistics training courses, Statistics classes, Statistics on-site, Statistics private courses, Statistics one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах