Навчальні курси State Management

Навчальні курси State Management

Місцеві навчальниі курси State Management під керівництвом місцевих інструкторів у україні.

Відгуки

★★★★★
★★★★★

State Management Підкатегорії

State Management Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Державні бібліотеки управління спрощують і оптимізують управління JavaScript-базованими додатками. Існує кілька бібліотек, доступних з різними функціями і перевагами, в тому числі Redux, MobX і Vuex.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників і програмістів, які хочуть досліджувати різні бібліотеки і керувати станом в різних JavaScript рамках.

Після закінчення цього навчання учасники зможуть досліджувати, порівнювати та випробувати бібліотеки державного управління, щоб вибрати найкраще рішення на основі рамкових властивостей та потреб застосування.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 годин
Vuex є державною бібліотекою управління для управління державою в середньому до великого Vue.js додатків. Vuex забезпечує централізований склад для всіх компонентів додатків для кращої підтримки та управління додатками.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників і програмістів, які бажають створювати, керувати і оновлювати програми Vue за допомогою Vuex.

До закінчення цього тренінгу учасники зможуть використовувати Vuex для побудови адаптивних і підтримуваних односторонніх додатків.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 годин
React - бібліотека сценаріїв Java для створення швидких та гладких інтерактивних веб-сторінок. Разом з архітектурою Flux та GraphQL запитів GraphQL надзвичайно потужні та ефективні веб-програми.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як створювати програми React за допомогою Flux та GraphQL . Курс охоплює встановлення, налаштування, інтеграцію, тестування, розгортання та кращі практики, оскільки він охоплює учасників шляхом створення серії зразкових додатків, які демонструють, як додати додаткові рівні складності та «прохолоди» до програми за допомогою найсучасніших наборів інструментів та прийоми.

Розробка додатків за допомогою React вимагає іншого типу мислення, порівняно з тим, до чого звикли деякі розробники, особливо якщо виходити з розуму інших MVC-фреймів, таких як Angular JS та Bootstrap .

Цей тренінг охоплює основи технологій, що використовуються на кожному кроці, щоб учасники не лише змогли побудувати функціональний додаток, але й зрозуміли, для чого використовується конкретний підхід. Це закладає основу для самостійного та творчого роздумів щодо дизайну та бажаних результатів для побудови власних додатків у майбутньому.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Spring Boot - це Java рамка для побудови API та мікросервісів RESTful. React - це бібліотека Java, яка забезпечує гнучкість в інтеграції з іншими фреймворками для спільного використання функцій. Redux — це Javascript для керування станами застосунків і створення інтерфейсів. За Spring Boot, Reactі Redux, користувач матиме набір інструментів, необхідний для створення функціональних інтерфейсних і серверних веб-застосунків.

Цей тренінг під керівництвом інструкторів (онлайн або на місці) призначений для веб-розробників, які бажають створювати функціональні інтерфейсні та серверні веб-додатки за допомогою Spring Boot, Reactта Redux.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Створіть фронтальна програма з React та Redux.
- Створюйте API resTful за допомогою Spring Boot.
- Безпечні веб-сервіси з весняною безпекою та веб-токенами JWT.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Практична реалізація в живому лабораторному середовищі.

Параметри настроювання курсу

- Щоб замовити індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online State Management courses, Weekend State Management courses, Evening State Management training, State Management boot camp, State Management instructor-led, Weekend State Management training, Evening State Management courses, State Management coaching, State Management instructor, State Management trainer, State Management training courses, State Management classes, State Management on-site, State Management private courses, State Management one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах