курси SQL

курси SQL

Навчальні курси по локальній навчальній програмі SQL (Structured Query Language), які проводяться інструкторами, демонструють на практиці практичні навички, необхідні для вилучення та аналізу даних з будь-якої бази даних, створення звітів та створення додаткових запитів, а також додавання, оновлення та видалення даних, таблиць. , перегляди та індекси. SQL-тренування доступні як "навчальне тренування на місці" або "дистанційне навчання в режимі реального часу". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

SQL Course Outlines

CodeNameDurationOverview
sqlfunSQL Fundamentals14 hoursЦей курс підготовки SQL призначений для людей, які хочуть отримати навички, необхідні для вилучення та аналізу даних з будь-якої бази даних та створення звітів. Члени курсу навчаться:

- як писати SQL запити
- які реляційні бази даних і як ми можемо їх використовувати
- які відносини і як їх створити
- структура даних
- відмінності між діалетами SQL (Oracle, T-SQL, ANSI)
- практичні навички для написання запитів

Цей курс SQL стосується родового ANSI SQL. Він може бути використаний в будь-якій базі даних, включаючи Oracle, MySQL, Microsoft Access, Microsoft SQL Server, DB2, Informix, PostgreSQL будь-які інші реляційні бази даних.
3082Microsoft Access - download the data14 hoursThe course is designed for persons with pre-information databases using SQL queries or queries.
teraintroTeradata Fundamentals21 hoursTeradata - одна з популярних систем управління реляційними базами даних. В основному це підходить для створення великомасштабних сховищ для зберігання даних. Терадата досягає цього за допомогою концепції паралелізму.

Цей курс знайомить з делегатами з "Терадата"
DM7Getting Started with DM721 hoursАудиторія

- Початкові або проміжні розробники баз даних
- Початкові або проміжні адміністратори баз даних
- Програмісти

Формат курсу

- Важкий наголос на практичній практиці.
- Більшість концепцій вивчаються через зразки, вправи та практичні розробки.
ADSQLSQL Advanced14 hoursСтуденти вивчать розширені запити та додавання, оновлення та видалення даних, таблиць, переглядів та індексів.
mssql2016MS SQL Server 201614 hoursЯк ядро ​​платформи даних Microsoft, SQL Server є провідною операційною системою управління базами даних.
hivehiveqlData Analysis with Hive/HiveQL7 hoursЦей курс охоплює як використовувати мову Hive SQL (AKA: Hive HQL, SQL on Hive, HiveQL) для людей, які отримують дані з вуликів
SQL100T-SQL Fundamentals with SQL Server Training Course14 hoursЦей курс навчання SQL призначений для людей, які хочуть отримати базові навички для роботи з базами даних SQL Server. Курс допоможе учасникам навчатися:

- Як працювати з SQL Server і SQL Server Management Studio.
- Значення баз даних, SQL і СУБД і т. Д.
- Як створити таблиці, використовуйте DDL, DML і DAL.
- Які різні пакети RDBMS на ринку та як вони порівнюють один з одним.
- Вступ до NoSQL і те, як вони є організаціями, змінюються в гібридних базах даних.
osqldevdmOracle SQL for development and database management35 hoursЦей 5-денний курс демонструє, як використовувати Oracle SQL для розробки баз даних та управління базами даних.
osqlideOracle SQL Intermediate - Data Extraction14 hoursМета курсу полягає в тому, щоб дозволити учасникам отримати майстерність щодо роботи з мовою SQL в базі даних Oracle для вилучення даних на середньому рівні.
68403Introduction to SQL Server 2012 Integration Services (SSIS)28 hours
osqlintOracle SQL Intermediate14 hoursАудиторія

Всі, хто хоче покращити свої базові навички в Oracle SQL, а також систематизувати вже отримані знання.

Формат курсу

25% лекцій, 75% лабораторій
3119Business Intelligence in MS SQL Server 200814 hoursTraining is dedicated to the basics of create a data warehouse environment based on MS SQL Server 2008.

Course participant gain the basis for the design and construction of a data warehouse that runs on MS SQL Server 2008.

Gain knowledge of how to build a simple ETL process based on the SSIS and then design and implement a data cube using SSAS.

The participant will be able to manage OLAP database: create and delete database OLAP Processing a partition changes on-line.

The participant will acquire knowledge of scripting XML / A and MDX.
sqlmysqladvSQL Advanced in MySQL7 hoursЦей курс був створений для людей, вже знайомих з SQL. Курс ознайомить вас із загальними для всіх баз даних SQL та спеціальними синтаксисом, функціями та функціями MySQL.
3092SQL language in MSSQL14 hoursThe course answers questions

- How to build a query?
- What opportunities have SQL?
- What is a relational database?
- What is the structure and SQL commands?
sqladvalsSQL Advanced level for Analysts 21 hoursМетою цього курсу є забезпечення чіткого розуміння використання SQL для різних
бази даних (Oracle, SQL Server, MS Access ...). Розуміння аналітичних функцій і
Спосіб приєднання до різних таблиць у базі даних допоможе делегатам перемістити аналіз даних
операції на стороні бази даних, замість цього в програмі MS Excel. Це також може
допоможе у створенні будь-якої ІТ-системи, яка використовує будь-яку реляційну базу даних.
pgsqladmPostgreSQL Administration and Development28 hoursЦей курс обробляє адміністрацію та продуктивність налаштування баз даних PostgreSQL. Учасники вивчать використання спеціалізованих модулів PostgreSQL (AKA Postgres), таких як реплікація, пул з'єднання та повнотекстового пошуку.
advsqlptAdvanced SQL, Stored Procedures and Triggers for Microsoft SQL Server14 hoursМетою даного курсу є забезпечення чіткого розуміння поглибленого використання (SQL) для Microsoft SQL Server та розширеного використання Transact-SQL. Для більш глибокого висвітлення тем ця програма може бути запущена як триденний курс.
sqlsqlsvrSQL in SQL Server14 hoursЦей курс підготовки SQL призначений для людей, які хочуть отримати навички, необхідні для вилучення та аналізу даних з будь-якої бази даних та створення звітів. Члени курсу навчаться:

- як писати SQL запити
- які реляційні бази даних і як ми можемо їх використовувати
- які відносини і як їх створити
- структура даних
- відмінності між T-SQL та іншими діалектами
- практичні навички для написання запитів

Цей SQL курс стосується Microsoft T-SQL діалект. Якщо вас цікавить загальний SQL, будь ласка, перегляньте курс "Основи SQL Основи".
sqlmsaSQL in Microsoft Access14 hoursЦей курс навчання SQL призначений для людей, які хочуть отримати необхідні навички для вилучення та аналізу даних за допомогою Microsoft Access. Члени курсу навчаться:

- як писати SQL запити
- які реляційні бази даних і як ми можемо їх використовувати
- які відносини і як їх створити
- структура даних
- відмінності між діалетами SQL (Oracle, T-SQL, ANSI)
- практичні навички для написання запитів

Цей курс SQL стосується діалекту Microsoft Access з SQL.
oplsqlfunORACLE PL/SQL Fundamentals21 hoursЦей 3-денний курс дає вступ до середовища розробки додатків ORACLE PL / SQL, який дозволяє записувати збережені процедури, функції та тригери за допомогою команд SQL та PL / SQL.

Курс займає формат семінару, який включає лекції, приклади роботи та практичні вправи. Незважаючи на те, що вміст може бути налаштований, принаймні 2 дні необхідні для покриття основних елементів.

Зверніть увагу, що всі повні курси мають разом з файлами зразків бази даних, наприклад, файли SQL та безкоштовні програмні засоби для доступу до бази даних ORACLE.
osqlfunORACLE SQL Fundamentals21 hoursЦей 3-денний курс дає вступ до SQL Developer, SQL * Plus та SQL, Мова структурованого запиту, що використовується для доступу до реляційної бази даних та включає нові функції останньої версії ORACLE. Вивчені принципи також можуть бути застосовані до таких баз даних, як Microsoft SQL Server, MySQL, Access, Informix та DB2.

Курс займає формат семінару, який включає лекції, приклади роботи та практичні вправи. Незважаючи на те, що вміст може бути налаштований, принаймні 2 дні необхідні для покриття основних елементів.

Зверніть увагу, що всі повні курси мають разом з файлами зразків бази даних, наприклад, файли SQL та безкоштовні програмні засоби для доступу до бази даних ORACLE.
mariadbadminMariaDB Database Administration14 hoursНавчальний курс Адміністрації MariaDB для всіх, хто хоче керувати сервером бази даних MariaDB. Це комплексний курс, що охоплює всі адміністративні обов'язки.

Курс пояснює, як працює база даних MariaDB, які інструменти доступні, як ми можемо їх використовувати, як ми можемо захистити сервер бази даних MariaDB і налаштувати його. Під час навчального курсу ви дізнаєтеся, як керувати акаунтами користувачів та як працює система привілеїв MariaDB Access. Ви також навчитеся підтримувати свою базу даних, створювати резервні копії та відновлювати свої бази даних та виконувати аварійне відновлення.
transsqlbasTransact SQL Basic14 hoursДелегати дізнаються про основні принципи структурированної мови запитів, а також зможуть виконувати всі наступні завдання:

- Побудуйте запити, щоб видобувати та фільтрувати дані з бази даних SQL Server
- Створіть підсумки результатів
- Змінюйте, отримуйте та форматуйте дані, щоб вони відповідали потрібному випуску
- Змінити дані та підтримувати компоненти бази даних та визначення

Цей курс призначений для всіх, хто потребує інформації з бази даних Microsoft SQL Server. Він підходить як для системних розробників, так і для людей з інших регіонів, які потребують використання SQL для вилучення та аналізу даних.
transsqladvTransact SQL Advanced7 hoursДелегати дізнаються про деякі більш просунуті функції Transact SQL, а також зможуть виконувати наступні дії:

- Використовуйте запити для повернення складних наборів результатів
- Керування об'єктами бази даних, щоб допомогти виконати запит
- Налаштуйте запити для більш ефективного виконання

Цей курс призначений для тих, хто в даний час використовує Transact SQL для вилучення даних з бази даних Microsoft SQL Server і бажає розширити свої знання, зокрема в області аналізу даних та покращення швидкості запиту.
sqlmysqlSQL in MySQL14 hours- Як створити запит?
- Що таке реляційна база даних?
- Що таке структура та команди SQL?
osqlbgnOracle SQL for beginners21 hoursСлухачі

Це навчання адресовано людям, які починають працювати з мовою SQL в базі даних Oracle

Відповідь курсу на питання:

- Як створити запит?
- Які можливості мають SQL?
- Що таке реляційна база даних?
- Яка структура та команди SQL
osqladvOracle SQL Advanced14 hoursСлухачі

Цей курс призначений для людей, які хочуть використовувати розширені функції SQL в Oracle

Курс відповідає на питання

- Як створити розширені запити?
- Як створити розширені звіти?
3419Oracle 11g - Programming with PL / SQL II21 hoursFor who

This training is in addition to, and continuation of the 'Oracle 11g - Programming in PL / SQL and - workshops ", but can also be designed for practitioners, developers, PL / SQL who already have experience with the language, and who want to systematize their knowledge and learn advanced mechanisms and solutions developed in this language.

The content of the training

- Objects, streams and complex data structures
- Advanced solutions based on PL / SQL

Exams and Certificates

The plan covers the training material required to pass the exam 1Z0-146 Oracle Advanced PL / SQL and obtain the title of Oracle Advanced PL / SQL Developer Certified Professional

Purpose of training

The training is designed to familiarize participants with the advanced aspects of programming in an Oracle database. The emphasis is on flexibility and performance solutions based on PL / SQL.

Notes

The workshops are based on the software version 11g XE
3410Oracle 11g - Programming with PL / SQL I - Workshops28 hoursFor who

Workshops are dedicated to developers, end users and administrators, who until now have had no contact with the language PL / SQL, and the need to exploit its huge potential in working with a database, automate processes, and in building applications

Exams and Certificates

The plan covers the training material required to pass the exam 1Z0-144 Oracle Database 11g Program with PL / SQL and obtain the title of Oracle PL / SQL Developer Certified Associate

Purpose of training

The workshop aims to familiarize participants with the programming language PL / SQL, its capabilities and limitations. This workshop will include a full understanding of the mechanisms involved in the programming language PL / SQL needed to implement the logic of the free applications, automation of data processing and database management.

The content of the training

- Introduction to PL / SQL architecture solutions based on this language, the organization of the working environment
- Create scripts and stored program units that operate on data

Notes

The workshops are based on the software version 11g XE

Upcoming SQL Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Microsoft Access - download the data - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-03-25 09:303000EUR / 3600EUR
Oracle 11g - Programming with PL / SQL I - Workshops - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-09 09:306000EUR / 7000EUR
Microsoft Access - download the data - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-20 09:303000EUR / 3600EUR
Oracle 11g - Programming with PL / SQL I - Workshops - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-07-16 09:306000EUR / 7000EUR
Microsoft Access - download the data - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-08-14 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend SQL courses, Evening SQL training, SQL boot camp, SQL instructor-led, Weekend SQL training, Evening SQL courses, SQL coaching, SQL instructor, SQL trainer, SQL training courses, SQL classes, SQL on-site, SQL private courses, SQL one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!