курси Spatial Analysis

курси Spatial Analysis

Місцевий, під керівництвом інструктора Live просторовий аналіз (також відомий як просторова статистика, просторова аналітика, геопросторовий аналіз, Геопросторова аналітика, геопросторовий аналіз і геопросторові аналітики) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід, як такий аналіз використовує програмне забезпечення, здатне для надання карт, обробки просторових даних, а також застосування аналітичних методів для наземних або географічних даних, включаючи використання географічних інформаційних систем і geomatics.

Аналіз просторового аналізу доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Spatial Statistics Subcategories

Spatial Statistics Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
14 hours
Overview
deck.gl - це бібліотека з відкритим кодом, що підтримує WebGL, для вивчення та візуалізації об'єктів даних за масштабом. Створений Убером, він особливо корисний для отримання поглядів з джерел геопросторових даних, таких як дані на картах.

Під керівництвом інструктора-живого тренінгу вводяться поняття та функціональність перед deck.gl і проходять учасники шляхом створення демонстраційного проекту.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Візьміть дані з дуже великих колекцій і перетворіть їх на переконливі візуальні уявлення
- Візуалізуйте дані, зібрані у випадках транспортування та пов'язаних з подорожами використанням, такими як збір та відхід, мережевий трафік тощо.
- Застосовуйте методи пакетирования до геопросторових даних, щоб відобразити зміни даних у часі
- Інтеграція deck.gl з React (для реактивного програмування) і Mapbox GL (для візуалізації на картах, що базуються на Mapbox).
- Зрозумійте та вивчіть інші випадки використання для deck.gl, включаючи візуалізацію точок, зібраних за допомогою сканування в приміщенні в режимі 3D, візуалізацію моделей навчання машини для оптимізації їх алгоритмів тощо.

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Magellan - це механізм розподіленого виконання з відкритим кодом для геопросторової аналітики великих даних. Реалізований поверх Apache Spark , він розширює Spark SQL і забезпечує реляційну абстракцію для геопросторової аналітики.

Цей тренінг під керівництвом викладачів знайомить із концепціями та підходами до впровадження геопросторової аналітики та прогулянок учасників шляхом створення програми прогнозного аналізу за допомогою Magellan on Spark.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Ефективно запитувати, аналізувати та приєднуватися до геопросторових наборів даних у масштабі
- Впроваджуйте геопросторові дані в додатках бізнес-аналітики та прогнозування
- Використовуйте просторовий контекст для розширення можливостей мобільних пристроїв, датчиків, журналів та носіння

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 hours
Overview
Геоінформаційна система (ГІС) - це система, призначена для захоплення, зберігання, маніпулювання, аналізу, керування та представлення просторових або географічних даних. Гіз-абревіатура іноді використовується для геоінформаційної науки (GIScience), щоб посилатися на академічну дисципліну, що вивчає географічні інформаційні системи і є великим доменом у рамках більш широкої академічної дисципліни геоінформатики.

Використання Python з ГІС суттєво збільшилося протягом останніх двох десятиліть, особливо з введенням Python 2.0 серії в 2000 році, що включало багато нових функцій програмування, які зробили мову набагато простіше для розгортання. З того часу Python не тільки використовувався в комерційних ГІС, таких як продукти Esri, а також платформи з відкритим кодом, включаючи як частину QGIS і GRASS. Насправді, сьогодні Python є найбільш широко використовуваною мовою користувачів GIS та програмістів.

Ця програма охоплює використання Python та його передових бібліотек, таких як geopandas, pysal, bokeh та osmnx для реалізації власних функцій ГІС. Програма також охоплює вступні модулі навколо ArcGIS API та QGIS toolboox.
21 hours
Overview
Географічна інформаційна система ( GIS ) - це система, призначена для збору, зберігання, маніпулювання, аналізу, управління та подання просторових чи географічних даних. GIS абревіатури іноді використовується в географічній інформаційній науці ( GIS cience) для позначення академічної дисципліни, яка вивчає географічні інформаційні системи, і є великою областю в рамках більш широкої навчальної дисципліни геоінформатики.

Q GIS функціонує як програмне забезпечення GIS системи ( GIS ), що дозволяє користувачам аналізувати та редагувати просторову інформацію, крім складання та експорту графічних карт. Q GIS підтримує як растровий, так і векторний шари; векторні дані зберігаються як точки, лінії чи полігони. Підтримуються кілька форматів растрових зображень, і програмне забезпечення може створювати геореференційні зображення. Узагальнення дозволяє користувачам створювати, редагувати, візуалізувати, аналізувати та публікувати геопросторову інформацію в Windows, Mac, Linux , BSD.

Ця програма на першому етапі представляє інтерфейс Q GIS для загального використання. На другому етапі ми вводимо PyQ GIS - бібліотеку пітонів Q GIS яка дозволяє інтегрувати функції GIS у ваш код python або у додаток python, щоб ви могли навіть створити свій власний плагін Python навколо певного функціоналу GIS .
Weekend Spatial Analysis courses, Evening Geo-Spatial Analysis training, Spatial Statistics boot camp, Geospatial Analysis instructor-led, Weekend Spatial Statistics training, Evening Geo-Spatial Analysis courses, Geospatial Analysis coaching, Geospatial Analytics instructor, Geospatial Analytics trainer, Geospatial Analytics training courses, Spatial Analysis classes, Geospatial Analytics on-site, Spatial Statistics private courses, Spatial Statistics one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!