курси Spatial Analysis

курси Spatial Analysis

Місцеві навчальні курси, що проводяться під керівництвом викладача, простірний аналіз (відомий також як просторова статистика, просторова аналітика, геопросторовий аналіз, геопросторовий аналіз, геопросторовий аналіз і геопросторовий аналіз). програмне забезпечення, здатне надавати карти, обробляти просторові дані і застосовувати аналітичні методи до наземних або географічних наборів даних, включаючи використання географічних інформаційних систем і геоматики. Навчання просторового аналізу доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Spatial Analysis Subcategories

Spatial Analysis Course Outlines

CodeNameDurationOverview
magellanMagellan: Geospatial Analytics on Spark14 hoursMagellan - це розподілений двигун для роботи з відкритим кодом для геопросторової аналітики з великими даними. Впроваджено на вершині Apache Spark, він розширює Spark SQL і забезпечує реляційну абстракцію для геопросторової аналітики.

Під керівництвом інструктора, живого тренінгу, вводяться концепції та підходи для реалізації геоазіатської аналітики та учасників прогулянок шляхом створення прогностичного аналізу із застосуванням Magellan на Spark.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Ефективно запитуйте, аналізуйте та об'єднуючи геопросторові набори даних в масштабі
- Реалізувати геопросторові дані в бізнес-аналізі та програмах інтелектуальної аналітики
- Використовуйте просторовий контекст, щоб розширити можливості мобільних пристроїв, датчиків, журналів та носіїв

Аудиторія

- Розробники додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
deckgldeck.gl: Visualizing Large-scale Geospatial Data14 hoursdeck.gl - це бібліотека з відкритим кодом, що підтримує WebGL, для вивчення та візуалізації об'єктів даних за масштабом. Створений Убером, він особливо корисний для отримання поглядів з джерел геопросторових даних, таких як дані на картах.

Під керівництвом інструктора-живого тренінгу вводяться поняття та функціональність перед deck.gl і проходять учасники шляхом створення демонстраційного проекту.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Візьміть дані з дуже великих колекцій і перетворіть їх на переконливі візуальні уявлення
- Візуалізуйте дані, зібрані у випадках транспортування та пов'язаних з подорожами використанням, такими як збір та відхід, мережевий трафік тощо.
- Застосовуйте методи пакетирования до геопросторових даних, щоб відобразити зміни даних у часі
- Інтеграція deck.gl з React (для реактивного програмування) і Mapbox GL (для візуалізації на картах, що базуються на Mapbox).
- Зрозумійте та вивчіть інші випадки використання для deck.gl, включаючи візуалізацію точок, зібраних за допомогою сканування в приміщенні в режимі 3D, візуалізацію моделей навчання машини для оптимізації їх алгоритмів тощо.

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
pygisPython for Geographic Information System (GIS)21 hoursГеоінформаційна система (ГІС) - це система, призначена для захоплення, зберігання, маніпулювання, аналізу, керування та представлення просторових або географічних даних. Гіз-абревіатура іноді використовується для геоінформаційної науки (GIScience), щоб посилатися на академічну дисципліну, що вивчає географічні інформаційні системи і є великим доменом у рамках більш широкої академічної дисципліни геоінформатики.

Використання Python з ГІС суттєво збільшилося протягом останніх двох десятиліть, особливо з введенням Python 2.0 серії в 2000 році, що включало багато нових функцій програмування, які зробили мову набагато простіше для розгортання. З того часу Python не тільки використовувався в комерційних ГІС, таких як продукти Esri, а також платформи з відкритим кодом, включаючи як частину QGIS і GRASS. Насправді, сьогодні Python є найбільш широко використовуваною мовою користувачів GIS та програмістів.

Ця програма охоплює використання Python та його передових бібліотек, таких як geopandas, pysal, bokeh та osmnx для реалізації власних функцій ГІС. Програма також охоплює вступні модулі навколо ArcGIS API та QGIS toolboox.
qgisQGIS for Geographic Information System21 hoursГеоінформаційна система (ГІС) - це система, призначена для захоплення, зберігання, маніпулювання, аналізу, керування та представлення просторових або географічних даних. Гіз-абревіатура іноді використовується для геоінформаційної науки (GIScience), щоб посилатися на академічну дисципліну, що вивчає географічні інформаційні системи і є великим доменом у рамках більш широкої академічної дисципліни геоінформатики.

QGIS функціонує як програмне забезпечення геоінформаційної системи (GIS), що дозволяє користувачам аналізувати та редагувати просторову інформацію, крім складання та експорту графічних карт. QGIS підтримує як растрові, так і векторні шари; векторні дані зберігаються як функції точки, лінії або багатокутника. Підтримуються декілька форматів растрових зображень, а програмне забезпечення може образити географічні наслідки. Підбиваючи підсумок, це дозволяє користувачам створювати, редагувати, візуалізувати, аналізувати та публікувати геопросторові відомості на Windows, Mac, Linux, BSD.

Ця програма, на її першому етапі, представляє інтерфейс QGIS для загального користування. На другому етапі ми запроваджуємо PyQGIS - бібліотеки Python QGIS, яка дозволяє інтегрувати функціональні можливості GIS у ваш код пітона або ваш приклад python, так що ви навіть можете створити власний плагін Python навколо певної функціональності GIS.

Upcoming Spatial Analysis Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Magellan: Geospatial Analytics on Spark - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-03-27 09:303500EUR / 4100EUR
deck.gl: Visualizing Large-scale Geospatial Data - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303000EUR / 3600EUR
deck.gl: Visualizing Large-scale Geospatial Data - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-05-28 09:303000EUR / 3600EUR
deck.gl: Visualizing Large-scale Geospatial Data - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-07-18 09:303000EUR / 3600EUR
deck.gl: Visualizing Large-scale Geospatial Data - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-09-09 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Spatial Analysis courses, Evening Spatial Analysis training, Spatial Analysis boot camp, Spatial Analysis instructor-led, Weekend Spatial Analysis training, Evening Spatial Analysis courses, Spatial Analysis coaching, Spatial Analysis instructor, Spatial Analysis trainer, Spatial Analysis training courses, Spatial Analysis classes, Spatial Analysis on-site, Spatial Analysis private courses, Spatial Analysis one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!