курси Software Design

курси Software Design

Навчальні курси місцевого навчального курсу «Живе програмне забезпечення для розробників», які проводять інструктори, демонструють за допомогою інтерактивної дискусії та практичної практики основи програмного забезпечення. Тренінг з розробки програмного забезпечення доступний як "тренування на місці" або "дистанційна навчальна програма". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Software Design Course Outlines

CodeNameDurationOverview
designpatDesign Patterns14 hoursІснує безліч пробних та перевірених моделей, широко доступних для всіх. Іноді це питання зміни назв і впровадження моделі в конкретній технології. Це може заощадити сотні годин, які інакше будуть витрачені на проектування та тестування. Цілі тренування Цей курс має два цілі: по-перше, він дозволяє повторно використовувати широко відомі шаблони, по-друге, він дозволяє створювати та повторно використовувати шаблони, специфічні для вашої організації. Це допоможе вам оцінити, як візерунки можуть зменшити витрати, систематизувати процес проектування та генерувати кодову структуру на основі ваших моделей. Аудиторія розробників програмного забезпечення, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмісти та розробники, а також операційні менеджери та менеджери програмного забезпечення. Стиль курсу Курс фокусується на випадках використання та їх взаємозв'язку з певною схемою. Більшість прикладів пояснюються в UML та в простих прикладах Java (мова може змінюватися, якщо курс забронюється як закритий курс). Він спрямовує вас до джерел моделей, а також показує вам, як каталогізувати та описувати моделі, які можуть бути використані повторно у вашій організації.
oobdpObject Oriented Design using Design Patterns14 hoursМета:

Допомагаючи технічним аналітикам і розробникам зрозуміти, як пройти програмну реалізацію вимог, забезпечуючи простежуваність між бізнес-специфікаціями та кодом програмного забезпечення.

Цей 2-денний навчальний курс спрямований на допомогу технічним аналітикам та дизайнерам у розробці специфікацій, описаних бізнес-аналітиками. Після перетворення в представлення програмних компонентів, отримані компоненти системи відслідковують системні вимоги до структур компонентів програмного забезпечення.

Нарешті, ці технічні характеристики втілюються в програмний код і тестуються на основі компонентів. Отримані програмні компоненти забезпечують хороший рівень реактивності до змін, оскільки вони дозволяють відстежувати окремо до рівня реалізації шару системного поведінки за шаром (від інтерфейсу користувача до шару бізнес-об'єктів через компоненти програми, де зберігаються варіанти використання акторів.
microsvcpatternsdotnetMicroservice Patterns: Migrating from a Monolithic to a Microservice Architecture with .Net14 hoursАрхітектура Microservice - це підхід до розробки програмного забезпечення як набору невеликих незалежних сервісів, кожен з яких працює в своєму власному процесі та спілкується з легкими механізмами, такими як ресурс API HTTP. Ці послуги можуть бути ефективно розгорнуті за допомогою безперервних систем автоматизації і обійти необхідність централізованого управління. Мікросервіси можуть бути написані на різних мовах програмування та інтегруватися з різними системами зберігання даних.

Цей навчально-тренувальний тренінг призначений для розробників підприємств та архітекторів. Вона представляє архітектуру мікросервісу з точки зору .Net, представляє стратегії міграції з монолітної системи та йде учасникам шляхом створення та розгортання прикладної програми на основі мікросервісу.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте, коли використовувати та коли не використовувати архітектуру мікросервісу
- Створення та реалізація стратегії тестування мікросервісів
- Розгортайте приклад із застосуванням на основі мікросервісу у виробниче середовище
- Рефактор монолітного застосування в сервіс

Аудиторія

- Розробники
- Архітектори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
designthinkingfordevDesign Thinking Workshop for Software Developers14 hoursДизайн Мислення є методологією на основі рішень для вирішення складних, погано визначених чи невідомих проблем. Підхід був адаптований як діловими, так і інженерними командами для вирішення завдань, починаючи від розв'язання конфліктів у внутрішній команді до розробки продуктів. Деякі з методів, що використовуються в проекті Thinking, включають в себе розуміння потреб людей, перероблення проблем в центрі уваги людини, мозковий штурм нових ідей та прийняття практичного підходу при прототипуванні та тестуванні.

У цьому тренінгу під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як застосувати п'ять етапів дизайнерського мислення, щоб краще зрозуміти проблеми, з якими стикаються кінцеві користувачі продукту або послуги, а потім розробити найкращий підхід до їх вирішення.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте творчі стратегії, щоб відповідати потребам клієнтів з технологічно прийнятними рішеннями
- Сформулюйте стратегію збільшення вартості замовника та збільшення пропозицій продуктів та послуг

Аудиторія

- Розробники
- Менеджери проектів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
mbdModel Based Development for Embedded Systems21 hoursModel Based Development (MBD) - це методологія розробки програмного забезпечення, що забезпечує швидший та більш економічний розвиток динамічних систем, таких як системи управління, обробка сигналів та системи зв'язку. Він спирається на графічне моделювання, а не на традиційне текстове програмування.

У цьому навчальному посібнику учасники навчаються тренінгу, щоб навчитися застосовувати методології MBD для зменшення витрат на розробку та прискорення часу на ринку своїх вбудованих програмних продуктів.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Виберіть і використайте правильні інструменти для реалізації MBD.
- Використовуйте MBD для швидкого розвитку на ранніх етапах свого вбудованого програмного забезпечення.
- Скоротіть випуск свого вбудованого програмного забезпечення на ринок.

Аудиторія

- Інженери вбудованих систем
- Розробники і програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
ecadpapgeneralEmbedded C Application Design Principles14 hoursДводенний курс, який охоплює всі принципи дизайну з прикладами коду та нещодавні промислові технології.
technicalarcTechnical Architecture and Patterns21 hoursЗ появою дуже складних розподілених систем складність єдиної системи перемістилася до складності архітектури групи систем. Цей курс охоплює зв'язок Архітектури програмного забезпечення з архітектурою технічного підприємства. Ці дві сфери взаємопов'язані таким чином, який в даний час не добре описаний. Наприклад, розщеплення комплексної монолітної системи на дві системи, що зв'язуються через веб-сервіси, призведе до значних змін як до нових систем, так і до архітектури між ними.

Цей курс охоплює компроміси, в даний час загальні моделі та рішення для управління складними системами та комунікації всередині та між ними.
ecadpapEmbedded C Application Design Principles for Automotive Professionals 14 hoursДводенний курс, який охоплює всі принципи дизайну з прикладами коду та останнім часом технології промисловості; дуже корисно для автомобільних розробників програмного забезпечення
softengSoftware Engineering35 hoursІнженерна програма починається там, де програмування зупиняється У цьому курсі ви дізнаєтесь про міцну основу програмного забезпечення. Вона створює міст від програмування до твердих інженерних практик. Курс дає вам загальний огляд основних понять та словника, що зазвичай використовуються в цій галузі. Під час курсу ви навчитеся використовувати багато прийомів для планування, впровадження та перевірки програмних проектів, а також для оцінки та вдосконалення процесів розробки.

Аудиторія:

Цей курс призначений для розробників програмного забезпечення різного рівня, які знають принаймні одну мову програмування.
jsadvJavaScript - Advanced Programming14 hoursТренінг призначений для розробників JavaScript, розробляючи та впроваджуючи передові інтернет-програми. Теми обговорювалися під час тренінгу, спрямовані на забезпечення найкращих практик у програмуванні JavaScript, і виділити найбільш поширені помилки. Важливим моментом тренінгу є обговорення доступного об'єктно-орієнтованого програмування з синтаксисом JavaScript.
phppatrefPHP Patterns and Refactoring21 hoursКурс призначений для досвідчених програмістів, які хочуть вивчити питання, пов'язані з використанням шаблонів та рефакторингу. Кожен учасник знає властивості та практичні приклади використання цих шаблонів, що, в свою чергу, дозволить ефективно будувати правильний код програми.
dsgpatphpDesign Patterns in PHP14 hoursКурс буде охоплювати шаблони дизайну з особливим наголосом на шаблонах, що використовуються в PHP.
dddintroIntroduction to Domain Driven Design14 hoursДизайн домену (DDD) - це підхід до управління складними поведінці при розробці програмного забезпечення.
dpcsDesign Patterns in C#14 hoursЦільова група:

Технічний керівник, розробник програмного забезпечення

Мета навчання:

Метою тренінгу є набуття спроможності розробляти передові розробки / проектні структури в C #.

Під час курсу студенти ознайомлюються з ресурсами та інструментами MSDN для підтримки процесу розробки, наприклад, Microsoft Visual Studio, ReSharper.
kubernetesdsgpatKubernetes Design Patterns21 hoursThe evolution of microservices and containers in recent years has significantly changed how we design, develop, deploy and run software. Modern applications must be optimized for scalability, elasticity, failure, and change. Driven by these new demands, modern architectures require a different set of patterns and practices. In this training, we examine ways to identify, understand and adjust to these new requirements.

Audience
This training is intended for people who are somewhat familiar with container technology and with Kubernetes concepts but are perhaps lacking the real world experience. It is based on use cases, and lessons learnt from real life projects with the intention of making people inspired to create and manage even better cloud native applications.

- Developers
- Operations
- DevOps
- QA Engineers
- IT Project Managers

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Handson implementation in a live-lab environment

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
uml2itmprepOCUP2 UML 2.5 Certification - Intermediate Exam Preparation14 hoursАудиторія:

Розробники, програмісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, архітектори програмного забезпечення, тестери, люди, відповідальні за документацію, або будь-хто, хто бере участь у процесі розробки програмного забезпечення.

Цілі:

Підготує вас до роботи з широким колом елементів UML
Викладає, як створювати складні UML-моделі
Підготує вас до того, щоб стати кваліфікованим старшим членом команди з розробки UML.
uml2advprepOCUP2 UML 2.5 Certification - Advanced Exam Preparation14 hoursАудиторія: розробники, програмісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, архітектори програмного забезпечення, тестери, люди, відповідальні за документацію, або будь-хто, хто бере участь у процесі розробки програмного забезпечення. Цілі: підготує вас до роботи з широким колом елементів UML. Викладає, як створювати складні UML-моделі. Ви можете стати старшим членом команди розробників UML.

Upcoming Software Design Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Design Thinking Workshop for Software Developers - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-03-28 09:303000EUR / 3600EUR
Introduction to Domain Driven Design - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303000EUR / 3600EUR
Introduction to Domain Driven Design - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-05-22 09:303000EUR / 3600EUR
Introduction to Domain Driven Design - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-07-15 09:303000EUR / 3600EUR
Introduction to Domain Driven Design - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-09-03 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Software Design courses, Evening Software Design training, Software Design boot camp, Software Design instructor-led, Weekend Software Design training, Evening Software Design courses, Software Design coaching, Software Design instructor, Software Design trainer, Software Design training courses, Software Design classes, Software Design on-site, Software Design private courses, Software Design one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!