Навчальні курси Software Design

Навчальні курси Software Design

Місцевий, інструктор очолюваної живими програмами дизайну навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ проектування програмного забезпечення.

Програмне забезпечення дизайну навчання доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Software Design Підкатегорії

Software Design Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Огляд
Є багато випробуваних моделей, широко доступних для всіх. Іноді мова йде про зміну імен та втілення шаблону в певну технологію. Це може заощадити сотні годин, які в іншому випадку будуть витрачені на розробку та тестування. Навчання Go ALS Даний курс переслідує дві мети: по- перше, це дозволяє повторно використовувати широко відомі моделі, по- друге, вона дозволяє створювати і повторно використовувати шаблони , специфічні для вашої організації. Це допомагає вам оцінити, як шаблони можуть зменшити витрати, систематизувати процес проектування та створити структуру коду на основі ваших шаблонів. Дизайнери програмного забезпечення аудиторії, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмісти та розробники, а також оперативні менеджери та менеджери програмного забезпечення. Стиль курсу Курс зосереджений на випадках використання та їх взаємозв'язку з певним малюнком. Більшість прикладів пояснюються в UML та в простих прикладах Java (мова може змінюватися, якщо курс заброньований як закритий курс). Він проводить вас через джерела зразків, а також показує, як каталогізувати та описувати зразки, які можна повторно використовувати у вашій організації.
14 годин
Огляд
Цільова група:

Технічний керівник, розробник програмного забезпечення

Мета навчання:

Мета навчання - набути здатності проектувати передові структури розвитку / проекту в C #.

Під час курсу студенти ознайомлюються з ресурсами та інструментами MSDN для підтримки процесу розробки, такими як Microsoft Visual Studio , ReSharper.
14 годин
Огляд
Дизайн домену (DDD) - це підхід до управління складними поведінці при розробці програмного забезпечення.
14 годин
Огляд
Курс охоплює шаблони проектування з особливим акцентом на моделі, що використовуються в PHP .
21 годин
Огляд
Курс призначений для досвідчених програмістів, які хочуть вивчити питання, пов'язані з використанням шаблонів і рефакторингу. Кожен учасник знає властивості і практичні приклади використання цих шаблонів, що, у свою чергу, дозволить ефективно побудувати коректний код програми.
14 годин
Огляд
Навчання розроблено для розробників Java Script, розробляє та впроваджує передові інтернет-додатки. Теми, що обговорювалися під час тренінгу, спрямовані на приведення кращих практик програмування Java Script і виділення найбільш поширених помилок. Важливим моментом навчання є обговорення доступного об'єктно-орієнтованого програмування за допомогою синтаксису Java Script.
14 годин
Огляд
Мета:

Допомагає технічним аналітикам і дизайнерам зрозуміти, як реалізувати програмне забезпечення вимог, забезпечуючи можливість відстеження специфікацій бізнесу та програмного коду.

Цей 2-денний навчальний курс спрямований на надання допомоги технічним аналітикам і дизайнерам у розробці специфікацій, описаних бізнес-аналітиками. Після трансформації в уявлення компонентів програмного забезпечення отримані компоненти системи простежують системні вимоги до структурних компонентів програмного забезпечення.

Нарешті, ці технічні специфікації реалізуються в програмному коді і перевіряються на компонентній основі. Отримані програмні компоненти забезпечують хороший рівень реактивності до змін, оскільки вони дозволяють окремо відслідковувати по мірі реалізації рівень поведінки системи за шаром (від інтерфейсів користувача до рівня бізнес-об'єктів через компоненти програми, де зберігаються варіанти використання суб'єктів.
14 годин
Огляд
Дводенний курс, що охоплює всі принципи проектування з прикладами кодів у поєднанні з останніми технологіями виробництва; дуже корисна для розробників автомобільного програмного забезпечення
21 годин
Огляд
З появою дуже складних розподілених систем складність єдиної системи перейшла до складності архітектури групи систем. Цей курс охоплює взаємозв’язок Software Architecture з технічним Enterprise Architect ure . Ці дві області взаємопов'язані таким чином, який в даний час недостатньо описаний. Наприклад, розділення складної монолітної системи на дві системи, що спілкуються через веб-сервіси, призведе до істотних змін як нових систем, так і архітектури між ними.

Цей курс буде охоплювати компроміси, загальноприйняті в даний час моделі та рішення для управління складними системами та комунікацією всередині них та між ними.
14 годин
Огляд
Це інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на C розробники бажають дізнатися вбудовані принципи дизайну C.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте міркування дизайну, які роблять вбудовані програми C надійними
- Визначити функціональність вбудованої системи
- Визначте логіку програми та структуру для отримання бажаного результату
- Дизайн надійної, безпомилково вбудованої програми
- Отримання оптимальної продуктивності від цільового обладнання

Формат курсу:

- Інтерактивна лекція та обговорення
- Вправи і практика
- Практичний впровадження в умовах живої лабораторії

Варіанти налаштування курсу:

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
21 годин
Огляд
Model Based Development (MBD) - це методологія розробки програмного забезпечення, що забезпечує швидший та більш економічний розвиток динамічних систем, таких як системи управління, обробка сигналів та системи зв'язку. Він спирається на графічне моделювання, а не на традиційне текстове програмування.

У цьому навчальному посібнику учасники навчаються тренінгу, щоб навчитися застосовувати методології MBD для зменшення витрат на розробку та прискорення часу на ринку своїх вбудованих програмних продуктів.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Виберіть і використайте правильні інструменти для реалізації MBD.
- Використовуйте MBD для швидкого розвитку на ранніх етапах свого вбудованого програмного забезпечення.
- Скоротіть випуск свого вбудованого програмного забезпечення на ринок.

Аудиторія

- Інженери вбудованих систем
- Розробники і програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 годин
Огляд
Design Thinking - це методологія, заснована на рішеннях, для вирішення складних проблем, які не визначені або невідомі. Підхід був адаптований як діловими, так і інженерними командами для вирішення проблем, починаючи від внутрішнього вирішення конфліктів у команді до розробки продукту. Деякі з методів, які використовуються в Design Thinking включають розуміння людських потреб, переоформлення проблем, орієнтованих на людину, мозковий штурм нових ідей та прийняття практичного підходу в розробці прототипів та тестуванні.

У цьому навчальному семінарі під керівництвом інструкторів учасники навчаться застосовувати п’ять етапів Design Thinking щоб краще зрозуміти проблеми, що виникають у кінцевих споживачів товару чи послуги, а потім розробити найкращий підхід до їх вирішення.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте креативні стратегії, щоб відповідати потребам клієнтів із технологічно можливими рішеннями
- Сформулюйте стратегію підвищення цінності клієнтів та покращення пропозицій щодо товарів та послуг

Аудиторія

- Розробники
- Керівники проектів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Огляд
Архітектура Microservice - це підхід до розробки програмного забезпечення як набору невеликих незалежних сервісів, кожен з яких працює в своєму власному процесі та спілкується з легкими механізмами, такими як ресурс API HTTP. Ці послуги можуть бути ефективно розгорнуті за допомогою безперервних систем автоматизації і обійти необхідність централізованого управління. Мікросервіси можуть бути написані на різних мовах програмування та інтегруватися з різними системами зберігання даних.

Цей навчально-тренувальний тренінг призначений для розробників підприємств та архітекторів. Вона представляє архітектуру мікросервісу з точки зору .Net, представляє стратегії міграції з монолітної системи та йде учасникам шляхом створення та розгортання прикладної програми на основі мікросервісу.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте, коли використовувати та коли не використовувати архітектуру мікросервісу
- Створення та реалізація стратегії тестування мікросервісів
- Розгортайте приклад із застосуванням на основі мікросервісу у виробниче середовище
- Рефактор монолітного застосування в сервіс

Аудиторія

- Розробники
- Архітектори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 годин
Огляд
Еволюція мікросервісів та контейнерів за останні роки значно змінила те, як ми розробляємо, розробляємо, розгортаємо та запускаємо програмне забезпечення. Сучасні програми повинні бути оптимізовані для масштабованості, еластичності, несправності та змін. Керовані цими новими вимогами, сучасні архітектури вимагають різного набору шаблонів та практик. У цьому навчанні ми вивчаємо способи виявлення, розуміння та пристосування до цих нових вимог.

Аудиторія
Ця підготовка призначена для людей, які дещо знайомі з контейнерною технологією та з концепціями Kubernetes але, можливо, не вистачає реального світового досвіду. Він заснований на випадках використання та уроках, отриманих на реальному житті, з метою зробити людей натхненними створювати та керувати ще кращими хмарними натурними програмами.

- Розробники
- Операції
- DevOps
- QA інженери
- Менеджери ІТ-проектів

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і вправ
- Реалізація Handson у прямому лабораторному середовищі

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Огляд
Adobe XD це інструмент для розробки веб-додатків та мобільних додатків. З Adobe XD, користувачі можуть створювати унікальні UI/UX конструкцій і прототипів.

Це інструктор під керівництвом, живий тренінг (на місці або віддалених), спрямованих на веб-дизайнерів, які бажають створити програму з Adobe XD.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Налаштуйте Adobe XD, щоб розпочати розробку програми.
- Розробка швидких каркасів.
- Створюйте прототипи, що містять мікро-взаємодію.
- Додайте дизайни UX до резюме.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Практичний впровадження в середовищі живого Lab.

Параметри налаштування курсу

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
35 годин
Огляд
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at persons who wish to learn how to carry out a successful design sprint within their organization.

By the end of this training, participants will be able to:

- Reduce the risk of bringing a new product to market.
- Gather feedback from customers on a new concept, before the product is built.
- Stir up creativity in a team to make critical decisions, faster.
14 годин
Огляд
Kubernetes is an open-source platform for automating all development stages of containerized applications. Design patterns are iterable solutions to software development problems pertinent to software design. Kubernetes extensions are utilized for configuring and supporting Kubernetes clusters. With the help of Kubernetes design patterns and extensions, users of the platform can achieve CI/CD approaches while maintaining scalability and flexibility of software applications.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at developers and DevOps engineers who wish to leverage Kubernetes design patterns and extensions to create enterprise applications on Kubernetes clusters.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up a Kubernetes cluster and configure the necessary DevOps tools.
- Understand the fundamentals of software design patterns and Kubernetes extensions.
- Utilize Kubernetes extensions and design patterns when interacting with Kubernetes API.
- Develop customized Kubernetes resources and apply dynamic controllers to a cluster.
- Manage and secure any Kubernetes environment with the help of Kubernetes plugins.
- Integrate DevOps networking models to existing and prospective Kubernetes projects.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 годин
Огляд
Аудиторія:

Розробники, програмісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмні архітектори, тестери, люди, відповідальні за документацію, або будь-хто, хто бере участь у процесі розробки програмного забезпечення.

Цілі:

Готує вас до роботи з широким діапазоном елементів UML
Вчить, як створювати складні UML моделі
Готує вас до того, щоб стати кваліфікованим старшим членом команди розробників UML .
14 годин
Огляд
Аудиторія: розробники, програмісти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмні архітектори, тестери, люди, відповідальні за документацію, або будь-хто, хто бере участь у процесі розробки програмного забезпечення. Цілі: Готує вас до роботи з широким спектром елементів UML Навчає вас, як створювати складні UML моделі Дозволяє отримати кваліфікацію для того, щоб стати старшим членом команди розробників UML .
Online Software Design courses, Weekend Software Design courses, Evening Software Design training, Software Design boot camp, Software Design instructor-led, Weekend Software Design training, Evening Software Design courses, Software Design coaching, Software Design instructor, Software Design trainer, Software Design training courses, Software Design classes, Software Design on-site, Software Design private courses, Software Design one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах