курси Software Architecture

курси Software Architecture

Місцеві, інструктор-LED жива архітектура програмного забезпечення навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам архітектури програмного забезпечення.

Підготовка архітектура програмного забезпечення доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Software Architecture Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Огляд усіх доступних технологій для мобільного розвитку, як місцевого розвитку, гібридного розвитку та перехресного розвитку. Вступ до тем, пов'язаних із розробкою мобільних додатків, як база даних NoSql, Cloud Computing, соціальні мережі та багато іншого. Необхідно для кожного архітектора програмного забезпечення та старшого розробника, що займається розробкою мобільних додатків.

Аудиторія:

- Розробники програмного забезпечення, архітектори програмного забезпечення
21 hours
Overview
З появою дуже складних розподілених систем складність єдиної системи перемістилася до складності архітектури групи систем. Цей курс охоплює зв'язок Архітектури програмного забезпечення з архітектурою технічного підприємства. Ці дві сфери взаємопов'язані таким чином, який в даний час не добре описаний. Наприклад, розщеплення комплексної монолітної системи на дві системи, що зв'язуються через веб-сервіси, призведе до значних змін як до нових систем, так і до архітектури між ними.

Цей курс охоплює компроміси, в даний час загальні моделі та рішення для управління складними системами та комунікації всередині та між ними.

Upcoming Software Architecture Courses

Weekend Software Architecture courses, Evening Software Architecture training, Software Architecture boot camp, Software Architecture instructor-led, Weekend Software Architecture training, Evening Software Architecture courses, Software Architecture coaching, Software Architecture instructor, Software Architecture trainer, Software Architecture training courses, Software Architecture classes, Software Architecture on-site, Software Architecture private courses, Software Architecture one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!