курси SOA Governance

курси SOA Governance

Місцевий інструктор під керівництвом Live SOA управління навчальні курси в україні.

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

SOA Governance Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
14 hours
Overview
Go vernance Framework

Програма управління орієнтованою на послуги архітектури не приймає оперативних рішень. Управління SOA встановлює політику, вирішуючи, які рішення повинні бути прийняті, хто їх повинен робити і як їх робити. У середовищі спільних служб, як SOA підприємства, жодне управління або дисфункціональне управління, або навіть погана політика управління, можуть мати серйозні та негативні наслідки для всього підприємства. Цей дводенний семінар показує, як правильно робити SOA. Ви дізнаєтеся, як розробляти, створювати та експлуатувати ефективну структуру управління для створення, передачі та впровадження політики корпоративного веб-сервісу на рівні SOA підприємства.

Політики SOA

Семінар зосереджується на тому, щоб показати вам, як створити процеси та політики, які створюють та керують спільними веб-службами. Оскільки організації починають використовувати веб-сервіси через корпоративну SOA, вони переходять з "силосу в спільний". Право власності на базовий бізнес-процес передається з однієї ділової сфери та "екстерналізується" на відповідальність підприємства. Управління SOA керує та координує процеси, необхідні для прийняття та виконання відповідальності за спільні Web Services від імені всіх зацікавлених сторін.
21 hours
Overview
Під час цього курсу ми надаємо огляд управління SOA та SOA Go vernance . Ви отримаєте розуміння додаткової вартості використання контрактів на послуги як частини вашого процесу розробки.

Upcoming SOA Governance Courses

Weekend SOA Governance courses, Evening SOA Governance training, SOA Governance boot camp, SOA Governance instructor-led, Weekend SOA Governance training, Evening SOA Governance courses, SOA Governance coaching, SOA Governance instructor, SOA Governance trainer, SOA Governance training courses, SOA Governance classes, SOA Governance on-site, SOA Governance private courses, SOA Governance one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!