курси SOA Governance

курси SOA Governance

Місцевий інструктор під керівництвом Live SOA управління навчальні курси в україна.

Testimonials

★★★★★
★★★★★

SOA Governance Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Рамки управління

Програма управління службовою орієнтацією архітектури не приймає оперативних рішень. Управління SOA встановлює політику, вирішуючи, які рішення повинні бути прийняті, хто повинен їх робити та як зробити їх. У спільному службовому середовищі, такому як корпоративне SOA, жодна система управління чи нефункціональне управління чи навіть погана політика управління не можуть мати серйозних та негативних впливів на підприємстві. Цей дводенний семінар показує вам, як зробити SOA правильним. Ви дізнаєтеся, як розробляти, створювати та керувати ефективною системою управління для створення, комунікації та впровадження корпоративних веб-сервісів на всі SOA підприємства.

Політика SOA

Робоча нарада зосереджується на тому, як показати вам, як створити процеси та політики, які створюють та керують спільними веб-службами. Оскільки організації починають використовувати веб-сервіси через корпоративне SOA, вони переміщуються з "силосу в загальну". Право власності на основні бізнес-процеси переходить з єдиної бізнес-області та "експортує" в відповідальність підприємства. Управління SOA спрямовує та координує процеси, необхідні для прийняття та здійснення відповідальності за спільні веб-сервіси від імені всіх зацікавлених сторін.
21 hours
Overview
Під час цього курсу ми даємо огляд SOA та управління SOA. Ви отримаєте уявлення про додану вартість використання сервісних контрактів як частину вашого процесу розробки.

Upcoming SOA Governance Courses

Weekend SOA Governance courses, Evening SOA Governance training, SOA Governance boot camp, SOA Governance instructor-led, Weekend SOA Governance training, Evening SOA Governance courses, SOA Governance coaching, SOA Governance instructor, SOA Governance trainer, SOA Governance training courses, SOA Governance classes, SOA Governance on-site, SOA Governance private courses, SOA Governance one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!