курси SOA

курси SOA

Місцевий, інструктор з обслуговування в прямому ефірі-орієнтованої архітектури (SOA) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці механіки SOA і доданої вартості використання сервісних контрактів в рамках вашого процесу розробки.

SOA підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні, у приміщеннях українікорпоративних тренінгівниць україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

SOA Підкатегорії

SOA Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Огляд
Цей курс призначений для технічних людей, які хочуть навчитися OpenESB. Навчання детально описує технічні концепції, необхідні для гарного розуміння проектування та розробки інтеграції послуг. Він охоплює стандартні специфікації, такі як XML схеми, WSDL і BPEL, що використовуються OpenESB. Цей 2-денний курс надає вам базові знання для розуміння принципів і дизайнів OpenESB. Для отримання оперативного знання потрібно, щоб OpenESB Training T02.
14 годин
Огляд
Mule (або Mule ESB) - це легкий сервісний автобус підприємства (ESB) та інтеграційна платформа, створена MuleSoft. Мул на основі Java, але може здійснювати взаємодію між іншими платформами, такими як .NET за допомогою веб-служб або сокетів.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться навчатися, як підключатися до різних додатків, джерел даних та API, оскільки вони створюють прикладну програму для маршрутизації, використовуючи Mule.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розробляйте, створюйте та керуйте зв'язком між API, програмами та службами
- Керування взаємодіями у застарілих системах та спеціальних програмах
- Зв'язування програмного забезпечення як сервісу (SaaS) та локального програмного забезпечення
- Використовуйте інструменти розробки та розробки Mule для розробки, тестування та керування потоками Mule
- Розуміння та підтримка різних стандартів обміну повідомленнями, включаючи AMQP, JMS та WMQ
- Моніторинг, розгортання та налаштування додатків за допомогою Mule Management Console (MMC)

Аудиторія

- Розробники
- Архітектори
- Дизайнери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 годин
Огляд
Курс розроблений для розробників, веб-додатків, спрямований на надання можливостей, пропонованих архітектурним шаблоном REST, за допомогою якого ви можете спілкуватися між сайтами.
14 годин
Огляд
Наша підготовка ED-SOA зосереджується на побудові та аналізі структури архітектури, яка спирається на архітектуру довідки SOA. Сервіси використовуються як генератори подій, що означають проблему або майбутню проблему, можливість, поріг або відхилення.
21 годин
Огляд
Аудиторія

Кому цей курс адресований

ІТ-архітектори, IT-менеджери середнього рівня, ІТ-консультанти

Формат курсу

В даний час 100% лекцій, але деякі тести можуть бути додані
35 годин
Огляд
Цей 5-денний курс покликаний дати розуміння механіки сервісно-орієнтованої архітектури. Вона включає в себе технічне проектування архітектур на основі SOA та сервісно-орієнтовані рішення для бізнес-завдань.
14 годин
Огляд
Цей курс був створений для керівників та архітекторів, які планують впроваджувати або в даний час реалізувати SOA-рішення. Це дає огляд плюсів і мінусів SOA і пояснює, коли, чому і яку частину SOA ви повинні використовувати.

Деякі питання, на які курс може відповісти:

- Які переваги використання SOA?
- Які ризики пов'язані з підходом SOA?
- Які компроміси?

- Як оцінити потенційний прибуток з SOA
- Які реальні бізнес-приклади вже були зроблені
- Коли і в якій мірі слід застосовувати SOA

- Які переваги є спрощення та розкладання?
- Як перейти від існуючих рішень до SOA і чому міграція до SOA НЕ вимагає відновлення всієї існуючої інфраструктури
- Як розширити спадкові додатки за допомогою SOA
- Які існують набори та платформи SOA?
14 годин
Огляд
Go vernance Framework

Програма управління орієнтованою на послуги архітектури не приймає оперативних рішень. Управління SOA встановлює політику, вирішуючи, які рішення повинні бути прийняті, хто їх повинен робити і як їх робити. У середовищі спільних служб, як SOA підприємства, жодне управління або дисфункціональне управління, або навіть погана політика управління, можуть мати серйозні та негативні наслідки для всього підприємства. Цей дводенний семінар показує, як правильно робити SOA. Ви дізнаєтеся, як розробляти, створювати та експлуатувати ефективну структуру управління для створення, передачі та впровадження політики корпоративного веб-сервісу на рівні SOA підприємства.

Політики SOA

Семінар зосереджується на тому, щоб показати вам, як створити процеси та політики, які створюють та керують спільними веб-службами. Оскільки організації починають використовувати веб-сервіси через корпоративну SOA, вони переходять з "силосу в спільний". Право власності на базовий бізнес-процес передається з однієї ділової сфери та "екстерналізується" на відповідальність підприємства. Управління SOA керує та координує процеси, необхідні для прийняття та виконання відповідальності за спільні Web Services від імені всіх зацікавлених сторін.
35 годин
Огляд
Цей курс призначений для розробників та архітекторів. Після вступу до SOA та мети його реалізації програма повинна охопити її технічну основу через XML, WSD та SOAP, а також розпочати реалізацію з різними бібліотеками Java. Цей курс повинен бути першим, коли вводить SOA в будь-яку організацію, оскільки він встановлює основи для архітектури корпоративного SOA, інтеграційних моделей та ESB (Enterprise Service Bus) рішень.
14 годин
Огляд
SOA (сервісно-орієнтована архітектура) - це стиль розробки комп'ютерного програмного забезпечення, в якому компоненти додатка надають послуги іншим компонентам через протокол зв'язку через мережу.
21 годин
Огляд
Під час цього курсу ми надаємо огляд управління SOA та SOA Go vernance . Ви отримаєте розуміння додаткової вартості використання контрактів на послуги як частини вашого процесу розробки.
35 годин
Огляд
Цей курс призначений для студентів післядипломного (або еквівалентного) рівня і буде комбінацією лекцій та лабораторних занять (теорія та практика).

Після закінчення курсу студент повинен мати можливість:

Знання та розуміння.

- Розуміти принципи та переваги бізнесу систем, розроблених навколо сервісів.
- Повністю ознайомтеся з основними протоколами та технологіями, що беруть участь у стандарті веб-служб, і зрозумійте, як ці технології поєднуються. Ваші знання поширяться на передові та нові аспекти веб-сервісів, а також на більш усталені елементи стандарту.
- Поглибити глибоке розуміння технології, яка використовується для того, щоб системи, засновані на широко використовуваній мові програмування, могли використовувати і надавати Web Services .

Інтелектуальні навички:

- Визначте, де підхід, орієнтований на сервіс, зокрема веб-сервіси, підходить для конкретних бізнес-сценаріїв.
- Розглянемо найбільш ефективний дизайн рішення веб-служб
- В майбутньому придбайте знання та розуміння нових аспектів стандарту веб-послуг, що швидко розвивається

Практичні навички:

- Працюйте з сучасними технологіями, пов’язаними з Web Services які є нейтральними для платформи - XML , SOAP, WSDL
- Напишіть та відкрийте веб-служби широко використовуваною мовою програмування та запишіть код клієнта цією мовою, щоб викликати веб-служби.
14 годин
Огляд
Створення складних корпоративних додатків є дуже складним у постійно мінливому середовищі.

Зміни в інтеграції між службами або системами спричинить зміни в дизайні системи. Цей курс розповідає про те, як створити рентабельний, відповідний розміру та призначенню послуги організації та архітектурі систем та практичної інфраструктури.

Цей курс охоплює загальні проблеми зі створення ландшафту розподілених програм, починаючи від проблеми інтеграції, інфраструктури та сучасних підходів, до вирішення проблем складності.

Цей курс пояснює плюси та мінуси кожного рішення (наприклад, традиційна архітектура SOA проти Microservice), доступні інструменти (в основному з відкритим кодом) для підтримки розробки та обслуговування тощо.

Формат курсу

Це здебільшого дискусія (з обмеженими презентаціями).
21 годин
Огляд
Talend Open Studio for ESB - це інструмент інтеграції додатків у режимі реального часу з відкритим кодом для посередництва та маршрутизації послуг. Це спрощує інтеграцію систем, служб та програм корпоративного класу. За допомогою програм, що підтримують сервіс та застарілих систем, це дозволяє створити сервісно-орієнтовану архітектуру (SOA).

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як використовувати Talend Open Studio для ESB для створення, підключення, опосередкування та управління службами та їх взаємодією.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть

- Інтегруйте, вдосконалюйте та постачайте технології ESB як єдині пакети в різних середовищах розгортання.
- Розуміти та використовувати найбільш використовувані компоненти Talend Open Studio .
- Інтегруйте будь-які програми, базу даних, API чи веб-служби.
- Безпроблемно інтегрувати неоднорідні системи та програми.
- Вставте наявні бібліотеки кодів Java для розширення проектів.
- Використовуйте компоненти та код спільноти для розширення проектів.
- Швидко інтегруйте системи, програми та джерела даних у середовищі Eclipse, що перетягується.
- Скоротіть час розробки та обслуговування, створивши оптимізований код для багаторазового використання.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Огляд
Цей курс покликаний забезпечити розуміння того, як використовувати, налагоджувати та керувати Web Services з точки зору розробників / програмістів.
14 годин
Огляд
Хоча SOA не є специфічним для програмного забезпечення BPM, існує цілий ряд природних синергетичних зв'язків між BPM та SOA. Можливо, найбільш очевидним з них є відокремлення управління бізнес-процесами як самостійною функцією, що дозволяє розробляти процеси незалежно від будь-якої окремої програми та використовувати як загальну бізнес-логіку.
Online Service-Oriented Architecture courses, Weekend SOA courses, Evening SOA (Service-Oriented Architecture) training, SOA boot camp, SOA instructor-led, Weekend SOA (Service-Oriented Architecture) training, Evening SOA courses, SOA coaching, SOA instructor, SOA trainer, Service-Oriented Architecture training courses, SOA classes, SOA (Service-Oriented Architecture) on-site, SOA (Service-Oriented Architecture) private courses, SOA (Service-Oriented Architecture) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions