курси SOA

курси SOA

Місцевий, інструктор з обслуговування в прямому ефірі-орієнтованої архітектури (SOA) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці механіки SOA і доданої вартості використання сервісних контрактів в рамках вашого процесу розробки.

SOA підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

SOA Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Цей курс присвячено технічним людям, які хочуть вивчати OpenESB. Тренінг містить технічні концепції, необхідні для гарного розуміння дизайну та розробки інтеграції послуг. Він охоплює стандартні специфікації, такі як схеми XML, WSDL та BPEL, що використовуються OpenESB. Цей 2-денний курс надає базові знання для розуміння принципів та дизайну OpenESB. Для негайного оперативного знання потрібен OpenESB Training T02.
14 hours
Overview
Mule (або Mule ESB) - це легкий сервісний автобус підприємства (ESB) та інтеграційна платформа, створена MuleSoft. Мул на основі Java, але може здійснювати взаємодію між іншими платформами, такими як .NET за допомогою веб-служб або сокетів.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться навчатися, як підключатися до різних додатків, джерел даних та API, оскільки вони створюють прикладну програму для маршрутизації, використовуючи Mule.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розробляйте, створюйте та керуйте зв'язком між API, програмами та службами
- Керування взаємодіями у застарілих системах та спеціальних програмах
- Зв'язування програмного забезпечення як сервісу (SaaS) та локального програмного забезпечення
- Використовуйте інструменти розробки та розробки Mule для розробки, тестування та керування потоками Mule
- Розуміння та підтримка різних стандартів обміну повідомленнями, включаючи AMQP, JMS та WMQ
- Моніторинг, розгортання та налаштування додатків за допомогою Mule Management Console (MMC)

Аудиторія

- Розробники
- Архітектори
- Дизайнери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Курс призначений для розробників, веб-програм, спрямованих на надання можливостей, пропонованих архітектурним принципом REST, за допомогою якого ви можете спілкуватися між сайтами.
14 hours
Overview
Наша підготовка ED-SOA зосереджується на побудові та аналізі структури архітектури, яка спирається на архітектуру довідки SOA. Сервіси використовуються як генератори подій, що означають проблему або майбутню проблему, можливість, поріг або відхилення.
21 hours
Overview
Аудиторія

Хто цей курс адресований

ІТ-архітектори, ІТ-менеджери середньої ланки, ІТ-консультанти

Формат курсу

В даний час 100% лекцій, але деякі тести можуть бути додані
35 hours
Overview
Цей 5-денний курс призначений для розуміння механіки сервіс-орієнтованої архітектури. Вона включає в себе технічний дизайн архітектур на базі SOA та сервісні рішення для вирішення бізнес-завдань.
14 hours
Overview
Цей курс був створений для керівників та архітекторів, які планують впроваджувати або в даний час реалізувати SOA-рішення. Це дає огляд плюсів і мінусів SOA і пояснює, коли, чому і яку частину SOA ви повинні використовувати.

Деякі питання, на які курс може відповісти:

- Які переваги використання SOA?
- Які ризики пов'язані з підходом SOA?
- Які компроміси?

- Як оцінити потенційний прибуток з SOA
- Які реальні бізнес-приклади вже були зроблені
- Коли і в якій мірі слід застосовувати SOA

- Які переваги є спрощення та розкладання?
- Як перейти від існуючих рішень до SOA і чому міграція до SOA НЕ вимагає відновлення всієї існуючої інфраструктури
- Як розширити спадкові додатки за допомогою SOA
- Які існують набори та платформи SOA?
14 hours
Overview
Рамки управління

Програма управління службовою орієнтацією архітектури не приймає оперативних рішень. Управління SOA встановлює політику, вирішуючи, які рішення повинні бути прийняті, хто повинен їх робити та як зробити їх. У спільному службовому середовищі, такому як корпоративне SOA, жодна система управління чи нефункціональне управління чи навіть погана політика управління не можуть мати серйозних та негативних впливів на підприємстві. Цей дводенний семінар показує вам, як зробити SOA правильним. Ви дізнаєтеся, як розробляти, створювати та керувати ефективною системою управління для створення, комунікації та впровадження корпоративних веб-сервісів на всі SOA підприємства.

Політика SOA

Робоча нарада зосереджується на тому, як показати вам, як створити процеси та політики, які створюють та керують спільними веб-службами. Оскільки організації починають використовувати веб-сервіси через корпоративне SOA, вони переміщуються з "силосу в загальну". Право власності на основні бізнес-процеси переходить з єдиної бізнес-області та "експортує" в відповідальність підприємства. Управління SOA спрямовує та координує процеси, необхідні для прийняття та здійснення відповідальності за спільні веб-сервіси від імені всіх зацікавлених сторін.
35 hours
Overview
Цей курс призначений для розробників та архітекторів. Після вступу до SOA та мети його реалізації програма повинна охопити її технічну основу через XML, WSD та SOAP, а також розпочати реалізацію з різними бібліотеками Java. Цей курс повинен бути першим, коли вводить SOA в будь-яку організацію, оскільки він встановлює основи для архітектури корпоративного SOA, інтеграційних моделей та ESB (Enterprise Service Bus) рішень.
14 hours
Overview
SOA (service-oriented architecture) - стиль розробки програмного забезпечення, в якому компоненти програми надають послуги іншим компонентам через протокол зв'язку через мережу.
21 hours
Overview
Під час цього курсу ми даємо огляд SOA та управління SOA. Ви отримаєте уявлення про додану вартість використання сервісних контрактів як частину вашого процесу розробки.
35 hours
Overview
Цей курс призначений для студентів аспірантури (або еквівалентного рівня) і буде поєднанням лекцій та лабораторних занять (теорія та практика).

Наприкінці курсу студент повинен вміти:

Знання та розуміння.

- Зрозумійте принципи та переваги бізнесу, що розвиваються навколо послуг.
- Отримайте повне уявлення про основні протоколи та технології, що використовуються в стандарті веб-служб, і зрозумійте, як ці технології сумісні. Ваші знання будуть поширюватися на передові та нові аспекти веб-сервісів, а також більш усталені елементи стандарту.
- Поглиблене розуміння технології, яка використовується для створення систем на основі широко використовуваної мови програмування як для використання, так і для надання веб-служб.

Інтелектуальні навички:

- Визначте, де сервісний орієнтований підхід і, зокрема, веб-сервіси підходять для конкретних бізнес-сценаріїв.
- Розглянемо найбільш ефективний дизайн для рішення веб-сервісів
- Отримайте в майбутньому знання та розуміння нових аспектів швидко розвивається стандарту веб-сервісів

Практичні навички:

- Використовуйте поточні технології, пов'язані з нейтральними веб-службами - XML, SOAP, WSDL
- Напишіть і викладіть веб-служби на широко використовуваній мові програмування та напишіть клієнтський код на цій мові, щоб запускати веб-служби.
14 hours
Overview
Комплексне застосування корпоративних комплексів є складним завданням у постійно змінюваному середовищі.

Зміни в інтеграції між службами або системами призведуть до змін у дизайні системи. Цей курс охоплює як розробляти регламентовані, відповідати розмірам і цілям архітектури сервісу та систем, а також практичної інфраструктури.

Цей курс охоплює спільні проблеми з побудовою ландшафту розподілених додатків, починаючи від інтеграційних проблем, інфраструктури та сучасних підходів, до вирішення проблем складності.

Цей курс пояснює плюси і мінуси кожного рішення (наприклад, традиційна архітектура SOA vs Microservice), доступні інструменти (переважно open source), що підтримують розробку та підтримку тощо.

Формат курсу

В основному це дискусія (з обмеженими презентаціями).
21 hours
Overview
Talend Open Studio для ESB - це інтегрований інструмент інтегрованого програмного забезпечення з відкритим кодом у реальному часі для посередницької роботи та маршрутизації. Це спрощує інтеграцію систем, сервісів та програм корпоративного класу. За допомогою сервісних програм та застарілих систем це дозволяє створювати Сервісно-орієнтовані архітектури (SOA).

У цій навчальному тренінгу, учасники навчаться використовувати Talend Open Studio для ESB для створення, підключення, посередництва та управління службами та їх взаємодії.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Інтегрувати, розширювати та поставляти технології ESB як окремі пакети в різних середовищах розгортання
- Зрозумійте та використовуйте найуживаніші компоненти Talend Open Studio
- Інтеграція будь-яких програм, баз даних, API або веб-служб.
- Нерозривно інтегрувати гетерогенні системи та програми
- Вставляти існуючі бібліотеки коду Java для розширення проектів
- Використовуйте компоненти спільноти та код для розширення проектів
- Швидко інтегруйте системи, програми та джерела даних в середовище перетягування та падіння Eclipse
- Скоротіть час розробки та витрати на технічне обслуговування, створивши оптимізований, багаторазовий код.

Аудиторія

- ESB розробники
- Розробники Java-додатків
- Архітектори програмного забезпечення

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Цей курс призначений для забезпечення розуміння того, як використовувати, налагоджувати та керувати веб-службами з точки зору розробника / програміста.
14 hours
Overview
Хоча SOA не є специфічним для програмного забезпечення BPM, існує цілий ряд природних синергетичних зв'язків між BPM та SOA. Можливо, найбільш очевидним з них є відокремлення управління бізнес-процесами як самостійною функцією, що дозволяє розробляти процеси незалежно від будь-якої окремої програми та використовувати як загальну бізнес-логіку.

Upcoming SOA Courses

Weekend SOA courses, Evening SOA training, SOA boot camp, SOA instructor-led, Weekend SOA training, Evening SOA courses, SOA coaching, SOA instructor, SOA trainer, SOA training courses, SOA classes, SOA on-site, SOA private courses, SOA one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!