Навчальні курси Serverless Framework

Навчальні курси Serverless Framework

Місцеві, інструктор з навчання в прямому ефірі програми навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичні заняття, як використовувати Serpeless Framework для створення та розгортання мікросервісів додатків.

Серверний навчальний каркас доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Serverless Framework Підкатегорії

Serverless Framework Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Serverless - це DevOps архітектура, яка дозволяє створювати і розробляти висококваліфіковані корпоративні додатки без надання будь-якого сервера. Kubernetes є платформою з відкритим кодом для будівництва контейнерних та облачних проектів. Безсерверна рамка може бути інтегрована з Kubernetes для забезпечення автоматизованої хостингової інфраструктури, необхідної для запуску CaaS і FaaS.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на розробників і DevOps інженерів, які бажають скористатися безсерверним підходом для будівництва корпоративних додатків в Kubernetes.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте Kubernetes систему, щоб почати розробку з безсерверною архітектурою. Розуміння концепцій і принципів, які є основними для серверних середовищ. Використовуйте інструментальні ланцюги, необхідні для безсерверного розвитку та інтегруйте їх з Kubernetes компонентами. Практикуйте свої навички в Python програмувальному мові і застосовуйте його для реалізації безсерверних систем. Безпечні корпоративні програми, які розміщуються через безсерверну рамку на Kubernetes. Використовуйте сучасні методи обчислення в хмарі для оптимізації DevOps робочих потоків обробки завдань.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Цей тренінг, що проводиться під керівництвом інструктора (на місці або на відстані), призначений для розробників, які бажають використовувати Serverless Framework на AWS та інших хмарних платформах для створення та розгортання додатків мікросервісу.

Наприкінці навчання учасники зможуть:

- Налаштуйте Serverless Framework для роботи з обчислювальними послугами, такими як AWS Lambda.
- Зменшити складність і вартість розгортання мікросервісів на AWS.
- Виділяйте та записуйте події та виконуйте функції автоматично.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Практична реалізація в реальному середовищі лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Зразки додатків і функцій можуть бути написані на декількох мовах (Python, Java, Scala, C # і т.д.), будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб запитати ваші уподобання.
- Щоб запросити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами для організації.
- Щоб дізнатися більше про Serverless Framework, відвідайте: https://github.com/serverless/serverless
7 годин
Fn Project є відкритою, безсерверною платформою, яка може працювати в будь-якому хмарному або внутрішньому середовищі. Fn можна розміщувати на різних Docker підтримуваних платформах, таких як Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure і Google Cloud.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на програмістів і розробників, які бажають використовувати Fn для створення безсерверних додатків і послуг.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте Fn для створення каталогів і функцій. Використовуйте різні мови програмування. Моніторинг функцій для вирішення проблем на етапах розробки та розробки.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Serverless Framework courses, Weekend Serverless Framework courses, Evening Serverless Framework training, Serverless Framework boot camp, Serverless Framework instructor-led, Weekend Serverless Framework training, Evening Serverless Framework courses, Serverless Framework coaching, Serverless Framework instructor, Serverless Framework trainer, Serverless Framework training courses, Serverless Framework classes, Serverless Framework on-site, Serverless Framework private courses, Serverless Framework one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах