курси Security Management

курси Security Management

Місцеві, під керівництвом інструктора Live Security курси навчання на курсах демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід, як здійснювати управління безпекою.

Тренінг з управління безпекою можна отримати як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Security Management Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Опис:

CISA ® - це всесвітньо відома і найпопулярніша сертифікація для фахівців, що працюють у галузі аудиту ІС та консультування щодо ризику ІТ.

Наш курс CISA є інтенсивним, дуже конкурентоспроможним і навчальним курсом навчального курсу. Маючи досвід надання більш ніж 150-ти тренінгів CISA в Європі та у всьому світі та навчання більш ніж 1200+ делегатів CISA, тренінговий матеріал Net Security CISA розроблено в будинку з пріоритетом забезпечення того, що делегати CISA передають іспит ISACA CISA® . Методологія навчання зосереджена на розумінні концепцій аудиту CISA IS та практикує велику кількість балів із запитаннями, опублікованими ISACA, з останніх трьох років. Протягом певного періоду, власники КІЗА мали величезний попит з відомими бухгалтерськими фірмами, глобальними банками, консультаційними, аудиторськими та департаментами внутрішнього аудиту.

Делегати можуть мати багаторічний досвід проведення ІТ-аудиту, але перспективи вирішення анкет CISA виключно залежать від їхнього розуміння до загальноприйнятої практики надання ІТ-сертифікації. Екзамен CISA дуже складний, тому що існує дуже тісна зіткнення між двома можливими відповідями, і саме там ISACA перевіряє вас на вашому розумінні в глобальній практиці аудиту ІТ. Щоб вирішити ці проблеми, ми завжди пропонуємо найкращих тренерів, які мають великий досвід у навчанні CISA у всьому світі.

У посібнику Net Security CISA охоплюються всі поняття, пов'язані з іспитом, тематичні дослідження, Q & A через п'ять доменів CISA. Крім того, тренер ділиться ключовими матеріалами CISA, такими як відповідні примітки CISA, банки запитань, глосарій CISA, відеоролики, документи про перегляд, поради щодо іспитів та карти CISA з розуму під час курсу.

Мета:

Кінцевою метою є перша перевірка CISA.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Забезпечити аудиторські послуги відповідно до стандартів аудиту ІТ
- Забезпечити впевненість у лідерстві та організаційної структурі та процесах
- Забезпечити впевненість у придбанні / розробці, тестуванні та впровадженні ІТ-активів
- Забезпечити впевненість в ІТ-операціях, включаючи сервісні операції та третю сторону
- Забезпечення впевненості в політиці безпеки організації, стандартах, процедурах та контролях для забезпечення конфіденційності, цілісності та наявності інформаційних ресурсів.

Цільова аудиторія:

Фахівці з фінансів / CPA, фахівці з інформаційних технологій, внутрішні та зовнішні аудитори, інформаційна безпека та фахівці з консультування з питань ризику.
28 hours
Overview
Опис :;

CISM® є найпрестижнішою та вимогливішою кваліфікацією для менеджерів з інформаційної безпеки у всьому світі. Ця кваліфікація надає вам платформу для того, щоб стати частиною елітної однорангової мережі, яка має можливість постійно навчатися та вивчати зростаючі можливості / проблеми в управлінні інформаційною безпекою.

Наша методологія навчання CISM забезпечує поглиблене висвітлення змісту в чотирьох областях CISM з чітким упором на побудову концепцій та вирішенні ISACA випущених CISM екзаменаційних питань. Курс - це інтенсивна підготовка та підготовка іспитів для сертифікації Сертифікованого менеджера з інформаційної безпеки ISACA (CISM®).

Ми провели понад 100 навчальних тренінгів з CISM у Великобританії та Європі. Наші інструктори закликають усіх присутніх делегатів пройти через ISACA випущений CISM QA & E (питання, відповіді та пояснення) як підготовку до іспиту - ви отримаєте це БЕЗКОШТОВНО як частину нашого курсу. QA & E є винятковим, допомагаючи делегатам зрозуміти стиль ISACA питань, підходити до вирішення цих питань, а також допомагає швидкому засвоєнню пам'яті концепцій CISM під час сеансів у реальному часі.
Всі наші тренери мають великий досвід у наданні тренінгів CISM. Ми ретельно готуємо вас до іспиту CISM. Якщо ви не проходите перший раз, то приєднуйтесь до нас для підготовки до іспиту безкоштовно.

Мета:

Кінцевою метою є перша перевірка CISM.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Створення та підтримка структури управління інформаційною безпекою для досягнення цілей та завдань вашої організації
- Управління інформаційним ризиком до прийнятного рівня для задоволення вимог бізнесу та дотримання вимог
- Створення та підтримка архітектури інформаційної безпеки (люди, процес, технології)
- Інтеграція вимог інформаційної безпеки в контракти та діяльність третіх сторін / постачальників
- Плануйте, встановлюйте та керуйте здатністю виявляти, досліджувати, реагувати та відновлювати випадки інформаційної безпеки, щоб мінімізувати вплив на бізнес

Цільова аудиторія:

Фахівці з питань безпеки з 3-5 років досвіду передового досвіду; Менеджери з інформаційної безпеки або ті, хто відповідає за управління; Співробітники служби інформаційної безпеки, постачальники послуг із забезпечення інформаційної безпеки, які потребують глибокого розуміння управління інформаційною безпекою, включаючи: CISO, CIO, ОГС, службовці конфіденційності, менеджери ризику, аудитори безпеки та персоналу з дотримання, персонал BCP / DR, виконавчі та операційні менеджери, відповідальні за забезпечення функцій.
35 hours
Overview
Ретельний, практичний 5-денний курс, призначений для забезпечення знань та навичок, необхідних для управління інформаційною безпекою, забезпеченням інформації або процесами, заснованими на інформаційному ризику. Курс CISMP узгоджений з новітніми національними рамками забезпечення інформації (IAMM), а також ISO / IEC 27002 & 27001; кодекс практики та стандарт інформаційної безпеки. Цей курс - курс CESG Certified Training (CCT).

Курс слідує за останньою програмою BCS і готує делегатів для 2-х годинного багаторазового обстеження БКС, який проводиться після обіду останнього дня курсу.

Ця кваліфікація надає делегатам докладні знання щодо концепцій, що стосуються інформаційної безпеки; (конфіденційність, цілісність, доступність, вразливість, загрози, ризики та контрзаходи), а також розуміння чинного законодавства та правил, які впливають на управління інформаційною безпекою. Власники винагороди зможуть застосувати практичні принципи, що охоплюються протягом курсу, що забезпечує надійність і безпеку нормальних бізнес-процесів.
14 hours
Overview
Мережева безпека починається на фізичному рівні. У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть ризики безпеки, пов'язані з кімнатами комп'ютерних серверів, і як посилити безпеку завдяки розумній практиці, плануванню та впровадженню технології.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Оцініть ризик безпеки своєї організації, оскільки це стосується комп'ютерних серверних кімнат
- Створити системи контролю та моніторингу для обмеження фізичного доступу до інфраструктури
- Дизайн політики доступу для різних членів
- Ефективно повідомляти політику безпеки членам команди

Аудиторія

- Фахівці з безпеки
- Мережеві та апаратні інженери
- Техніки
- Засоби управління
- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та практична практика.

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 hours
Overview
Опис:

Навички роботи в галузі кібербезпеки є високим попитом, оскільки загрози продовжують заразити підприємства в усьому світі. Переважна більшість фахівців, опитаних ISACA, визнають це і планують працювати на такій посаді, яка потребує знань з кібербезпеки.
Щоб заповнити цю прогалину, ISACA розробив сертифікат основи кібербезпеки, який забезпечує навчання та перевірку навичок у цій галузі.

Цілі:

З появою загроз кібербезопасності продовжує зростати і дефіцит професійно підготовлених фахівців у галузі охорони здоров'я зростає по всьому світу, ISACA програма сертифікації основних принципів кібербезпеки є ідеальним способом швидкого навчання працівників початкового рівня та забезпечення їх навичок та знань, необхідних для успішного функціонування в Cyber арена

Цільова аудиторія:

Програма сертифікатів також є одним із кращих способів отримання фундаментальних знань у галузі кібербезпеки та поглиблення ваших навичок та знань у цій критичній сфері.
7 hours
Overview
DevOps це підхід до розробки програмного забезпечення, що вирівнює розробку додатків з ІТ-операціями. Деякі з інструментів, які з'явилися на підтримку DevOps включають: засоби автоматизації, контейнерні та оркестровки платформ. Безпека не тримала цих розробок.

у цьому інструктор під керівництвом, Live курс, учасники дізнаються, як сформулювати належну стратегію безпеки стикаються з проблемою безпеки DevOps.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
35 hours
Overview
Цей клас занурить студентів в інтерактивне середовище, де вони будуть демонструвати, як сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Лабораторія інтенсивного навколишнього середовища дає кожному студенту глибокі знання та практичний досвід з поточними важливими системами безпеки. Студенти почнуть з розуміння того, як працює захист периметру, а потім ведеться до сканування та атаки власних мереж, жодна реальна мережа не пошкоджується. Студенти потім дізнаються, як охоронці посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи. Студенти також дізнаються про виявлення вторгнень, створення політики, соціальну інженерію, атаки DDoS, переповнення буфера та створення вірусів. Коли студент залишає цей інтенсивний 5-денний клас, вони будуть мати руки на розуміння та досвід в Ethical Hacking.

Метою тренінгу з етичних зломів є:

- Створіть та керуйте мінімальними стандартами для верифікації фахівців професійної інформаційної безпеки з етичних дій щодо хакерства.
- Інформуйте громадськість про те, що посвідчення особи відповідають або перевищують мінімальні стандарти.
- Посилити етичний хакерство як унікальну і саморегульовану професію.

Аудиторія:

Курс ідеально підходить для тих, хто працює на таких посадах, як, але не обмежуючись:

- Інженери безпеки
- Консультанти з питань безпеки
- Менеджери безпеки
- ІТ-директор / менеджери
- Аудитори безпеки
- Адміністратори IT систем
- Адміністратори IT-мережі
- Мережеві архітекторів
- Розробники
21 hours
Overview
Цей курс дасть вам навички для створення інформаційної безпеки відповідно до ISO 27005, який присвячений управління ризиками інформаційної безпеки на основі ISO 27001.
7 hours
Overview
Більшість сучасних з'єднань IoT є промисловими. Підключення промислових IoT (IIoT) вимагає технологій Low Power Wide Area (LPWA) для забезпечення можливостей підключення, охоплення та підписки для програм з низькою пропускною здатністю. Хоча ці вимоги можуть обслуговуватися існуючими стільниковими мережами, такі мережі можуть бути не ідеальними. Технологія NB-IoT (Narrow Band IoT) - це перспективне рішення.

NB-IoT (також відомий як LTE Cat NB1) дозволяє пристроям IoT працювати над мережами операторів зв'язку, такими як GSM та "охоронними смугами" між каналами LTE. NB-IoT потребує лише 200 кГц пропускної здатності і може ефективно підключати велику кількість кінцевих пристроїв (до 50 000 на мережеву ячейку NB-IoT). Його вимоги до низької потужності роблять його ідеальним для використання у невеликих, нескладних гаджетах IoT, таких як розумна парковка, комунальні послуги та носії.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники дізнаються про різні аспекти NB-IoT, коли вони розробляють і розгортають зразок програми NB-IoT.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Визначте різні компоненти NB-IoT та способи об'єднання для формування екосистеми
- Зрозумійте та поясніть функції безпеки, вбудовані в пристрої NB-IoT
- Розробити просту програму для відстеження пристроїв NB-IoT

Аудиторія

- Розробники
- Технічні менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
35 hours
Overview
Цей клас допоможе відвідувачам сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Отримати глибокі знання та практичний досвід з існуючими важливими системами безпеки. Учасники дізнаються, як працюють периметрові захисні пристрої, а потім можуть бути введені в сканування та атаку власних мереж, жодна реальна мережа не зазнає шкоди. Потім учасники дізнаються, як хакери посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи, виявлення вторгнень, створення політики, соціальної інженерії, атак DDoS, переповнення буфера та створення вірусів.
21 hours
Overview
Навчання адресовано всім адміністраторам операційних систем, які планують впровадити інфраструктуру відкритих ключів на базі MS Windows Server 2012 R2 і планують використовувати кваліфіковані сертифікати електронного підпису.

Учасники тренінгу дізнаються про основні питання, пов'язані з впровадженням інфраструктури відкритих ключів, а також про ідею використання найновіших криптографічних рішень для захисту інформаційних систем.

На базі операційної системи MS Windows Server 2012 R2 обговорюються можливості використання сертифікаційних послуг для потреб підприємства. Під час навчання в віртуальному середовищі встановлюється повний сертифікаційний центр та обговорюються найважливіші питання, пов'язані з управлінням та адмініструванням інфраструктури відкритих ключів в домені Active Directory.

Тренінг також включає теоретичні та практичні знання стосовно використання електронних підписів, виданих сертифікаційними центрами у Польщі відповідно до "Закону про електронний підпис". Обговорюються правові питання, нормативні вимоги, а також приклади використання сертифікатів електронного підпису в Польщі.

Учасники тренінгу набувають знань, необхідних для створення електронної кореспонденції, пов'язаної з спілкуванням з органами державної адміністрації, та використанням інших послуг, що дозволяють або вимагають використання цього типу ідентифікації.
Weekend Security Management courses, Evening Security Management training, Security Management boot camp, Security Management instructor-led, Weekend Security Management training, Evening Security Management courses, Security Management coaching, Security Management instructor, Security Management trainer, Security Management training courses, Security Management classes, Security Management on-site, Security Management private courses, Security Management one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!