курси Security Management

курси Security Management

Навчальні курси "Місцевий менеджмент безпеки", організовані місцевими інструкторами, демонструють через інтерактивну дискусію та практичну практику, як здійснювати управління безпекою. Тренінг з управління безпекою доступний як "тренування на місці" або "дистанційна навчальна програма". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Security Management Course Outlines

CodeNameDurationOverview
cisspCISSP - Certified Information Systems Security Professional35 hoursОгляд:

Сертифікована інформаційна система безпеки Професійна сертифікація визнана як ключова кваліфікація для розвитку старшої кар'єри в області інформаційної безпеки, аудиту та управління інформаційним управлінням. Проведена більш ніж 30000 кваліфікованими фахівцями по всьому світу, кваліфікація професійних сертифікованих систем інформаційної безпеки показує перевірені знання та є ключем до більш високого потенціалу заробітку в ролях, які включають CISO, ОГС та провідний менеджер з питань безпеки.

Ви навчитеся:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Захистіть свої організаційні ресурси за допомогою методів контролю доступу та посилюйте контроль конфіденційності та цілісності з світу криптографії
- Захистіть архітектуру та дизайн своєї мережі (реалізуйте Cyber ​​Security)
- Досягти своїх організаційних цілей, таких як юридичне та дотримання законодавства, забезпечення інформацією, безпека та управління даними
- Розширюйте безпечну доставку ІТ-послуг за допомогою операцій безпеки, архітектури та принципів проектування
- Впровадження ділової пружності за допомогою плану безперервності бізнесу
- Ви отримаєте глибоке розуміння 8 доменів відповідно до вимог (ISC) 2®.

Головна мета:

- Перший випуск вашого іспиту CISSP.

Цільова аудиторія:

Ця підготовка призначена для осіб, які готуються до сертифікаційного іспиту CISSP.
cismpCISMP - Certificate in Information Security Management Principles35 hoursРетельний, практичний 5-денний курс, призначений для забезпечення знань та навичок, необхідних для управління інформаційною безпекою, забезпеченням інформації або процесами, заснованими на інформаційному ризику. Курс CISMP узгоджений з новітніми національними рамками забезпечення інформації (IAMM), а також ISO / IEC 27002 & 27001; кодекс практики та стандарт інформаційної безпеки. Цей курс - курс CESG Certified Training (CCT).

Курс слідує за останньою програмою BCS і готує делегатів для 2-х годинного багаторазового обстеження БКС, який проводиться після обіду останнього дня курсу.

Ця кваліфікація надає делегатам докладні знання щодо концепцій, що стосуються інформаційної безпеки; (конфіденційність, цілісність, доступність, вразливість, загрози, ризики та контрзаходи), а також розуміння чинного законодавства та правил, які впливають на управління інформаційною безпекою. Власники винагороди зможуть застосувати практичні принципи, що охоплюються протягом курсу, що забезпечує надійність і безпеку нормальних бізнес-процесів.
cismCISM - Certified Information Security Manager28 hoursОпис :;

CISM® є найпрестижнішою та вимогливішою кваліфікацією для менеджерів з інформаційної безпеки у всьому світі. Ця кваліфікація надає вам платформу для того, щоб стати частиною елітної однорангової мережі, яка має можливість постійно навчатися та вивчати зростаючі можливості / проблеми в управлінні інформаційною безпекою.

Наша методологія навчання CISM забезпечує поглиблене висвітлення змісту в чотирьох областях CISM з чітким упором на побудову концепцій та вирішенні ISACA випущених CISM екзаменаційних питань. Курс - це інтенсивна підготовка та підготовка іспитів для сертифікації Сертифікованого менеджера з інформаційної безпеки ISACA (CISM®).

Ми провели понад 100 навчальних тренінгів з CISM у Великобританії та Європі. Наші інструктори закликають усіх присутніх делегатів пройти через ISACA випущений CISM QA & E (питання, відповіді та пояснення) як підготовку до іспиту - ви отримаєте це БЕЗКОШТОВНО як частину нашого курсу. QA & E є винятковим, допомагаючи делегатам зрозуміти стиль ISACA питань, підходити до вирішення цих питань, а також допомагає швидкому засвоєнню пам'яті концепцій CISM під час сеансів у реальному часі.
Всі наші тренери мають великий досвід у наданні тренінгів CISM. Ми ретельно готуємо вас до іспиту CISM. Якщо ви не проходите перший раз, то приєднуйтесь до нас для підготовки до іспиту безкоштовно.

Мета:

Кінцевою метою є перша перевірка CISM.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Створення та підтримка структури управління інформаційною безпекою для досягнення цілей та завдань вашої організації
- Управління інформаційним ризиком до прийнятного рівня для задоволення вимог бізнесу та дотримання вимог
- Створення та підтримка архітектури інформаційної безпеки (люди, процес, технології)
- Інтеграція вимог інформаційної безпеки в контракти та діяльність третіх сторін / постачальників
- Плануйте, встановлюйте та керуйте здатністю виявляти, досліджувати, реагувати та відновлювати випадки інформаційної безпеки, щоб мінімізувати вплив на бізнес

Цільова аудиторія:

Фахівці з питань безпеки з 3-5 років досвіду передового досвіду; Менеджери з інформаційної безпеки або ті, хто відповідає за управління; Співробітники служби інформаційної безпеки, постачальники послуг із забезпечення інформаційної безпеки, які потребують глибокого розуміння управління інформаційною безпекою, включаючи: CISO, CIO, ОГС, службовці конфіденційності, менеджери ризику, аудитори безпеки та персоналу з дотримання, персонал BCP / DR, виконавчі та операційні менеджери, відповідальні за забезпечення функцій.
cisaCISA - Certified Information Systems Auditor28 hoursОпис:

CISA ® - це всесвітньо відома і найпопулярніша сертифікація для фахівців, що працюють у галузі аудиту ІС та консультування щодо ризику ІТ.

Наш курс CISA є інтенсивним, дуже конкурентоспроможним і навчальним курсом навчального курсу. Маючи досвід надання більш ніж 150-ти тренінгів CISA в Європі та у всьому світі та навчання більш ніж 1200+ делегатів CISA, тренінговий матеріал Net Security CISA розроблено в будинку з пріоритетом забезпечення того, що делегати CISA передають іспит ISACA CISA® . Методологія навчання зосереджена на розумінні концепцій аудиту CISA IS та практикує велику кількість балів із запитаннями, опублікованими ISACA, з останніх трьох років. Протягом певного періоду, власники КІЗА мали величезний попит з відомими бухгалтерськими фірмами, глобальними банками, консультаційними, аудиторськими та департаментами внутрішнього аудиту.

Делегати можуть мати багаторічний досвід проведення ІТ-аудиту, але перспективи вирішення анкет CISA виключно залежать від їхнього розуміння до загальноприйнятої практики надання ІТ-сертифікації. Екзамен CISA дуже складний, тому що існує дуже тісна зіткнення між двома можливими відповідями, і саме там ISACA перевіряє вас на вашому розумінні в глобальній практиці аудиту ІТ. Щоб вирішити ці проблеми, ми завжди пропонуємо найкращих тренерів, які мають великий досвід у навчанні CISA у всьому світі.

У посібнику Net Security CISA охоплюються всі поняття, пов'язані з іспитом, тематичні дослідження, Q & A через п'ять доменів CISA. Крім того, тренер ділиться ключовими матеріалами CISA, такими як відповідні примітки CISA, банки запитань, глосарій CISA, відеоролики, документи про перегляд, поради щодо іспитів та карти CISA з розуму під час курсу.

Мета:

Кінцевою метою є перша перевірка CISA.

Цілі:

- Використовуйте знання, отримані практично, корисно для вашої організації
- Забезпечити аудиторські послуги відповідно до стандартів аудиту ІТ
- Забезпечити впевненість у лідерстві та організаційної структурі та процесах
- Забезпечити впевненість у придбанні / розробці, тестуванні та впровадженні ІТ-активів
- Забезпечити впевненість в ІТ-операціях, включаючи сервісні операції та третю сторону
- Забезпечення впевненості в політиці безпеки організації, стандартах, процедурах та контролях для забезпечення конфіденційності, цілісності та наявності інформаційних ресурсів.

Цільова аудиторія:

Фахівці з фінансів / CPA, фахівці з інформаційних технологій, внутрішні та зовнішні аудитори, інформаційна безпека та фахівці з консультування з питань ризику.
cybersecfunCybersecurity Fundamentals28 hoursОпис:

Навички роботи в галузі кібербезпеки є високим попитом, оскільки загрози продовжують заразити підприємства в усьому світі. Переважна більшість фахівців, опитаних ISACA, визнають це і планують працювати на такій посаді, яка потребує знань з кібербезпеки.
Щоб заповнити цю прогалину, ISACA розробив сертифікат основи кібербезпеки, який забезпечує навчання та перевірку навичок у цій галузі.

Цілі:

З появою загроз кібербезопасності продовжує зростати і дефіцит професійно підготовлених фахівців у галузі охорони здоров'я зростає по всьому світу, ISACA програма сертифікації основних принципів кібербезпеки є ідеальним способом швидкого навчання працівників початкового рівня та забезпечення їх навичок та знань, необхідних для успішного функціонування в Cyber арена

Цільова аудиторія:

Програма сертифікатів також є одним із кращих способів отримання фундаментальних знань у галузі кібербезпеки та поглиблення ваших навичок та знань у цій критичній сфері.
pkiPublic Key Infrastructure21 hoursНавчання адресовано всім адміністраторам операційних систем, які планують впровадити інфраструктуру відкритих ключів на базі MS Windows Server 2012 R2 і планують використовувати кваліфіковані сертифікати електронного підпису.

Учасники тренінгу дізнаються про основні питання, пов'язані з впровадженням інфраструктури відкритих ключів, а також про ідею використання найновіших криптографічних рішень для захисту інформаційних систем.

На базі операційної системи MS Windows Server 2012 R2 обговорюються можливості використання сертифікаційних послуг для потреб підприємства. Під час навчання в віртуальному середовищі встановлюється повний сертифікаційний центр та обговорюються найважливіші питання, пов'язані з управлінням та адмініструванням інфраструктури відкритих ключів в домені Active Directory.

Тренінг також включає теоретичні та практичні знання стосовно використання електронних підписів, виданих сертифікаційними центрами у Польщі відповідно до "Закону про електронний підпис". Обговорюються правові питання, нормативні вимоги, а також приклади використання сертифікатів електронного підпису в Польщі.

Учасники тренінгу набувають знань, необхідних для створення електронної кореспонденції, пов'язаної з спілкуванням з органами державної адміністрації, та використанням інших послуг, що дозволяють або вимагають використання цього типу ідентифікації.
iso27005Building up information security according to ISO 27005 21 hoursЦей курс дасть вам навички для створення інформаційної безпеки відповідно до ISO 27005, який присвячений управління ризиками інформаційної безпеки на основі ISO 27001.
ethhackEthical Hacker35 hoursЦей клас занурить студентів в інтерактивне середовище, де вони будуть демонструвати, як сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Лабораторія інтенсивного навколишнього середовища дає кожному студенту глибокі знання та практичний досвід з поточними важливими системами безпеки. Студенти почнуть з розуміння того, як працює захист периметру, а потім ведеться до сканування та атаки власних мереж, жодна реальна мережа не пошкоджується. Студенти потім дізнаються, як охоронці посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи. Студенти також дізнаються про виявлення вторгнень, створення політики, соціальну інженерію, атаки DDoS, переповнення буфера та створення вірусів. Коли студент залишає цей інтенсивний 5-денний клас, вони будуть мати руки на розуміння та досвід в Ethical Hacking.

Метою тренінгу з етичних зломів є:

- Створіть та керуйте мінімальними стандартами для верифікації фахівців професійної інформаційної безпеки з етичних дій щодо хакерства.
- Інформуйте громадськість про те, що посвідчення особи відповідають або перевищують мінімальні стандарти.
- Посилити етичний хакерство як унікальну і саморегульовану професію.

Аудиторія:

Курс ідеально підходить для тих, хто працює на таких посадах, як, але не обмежуючись:

- Інженери безпеки
- Консультанти з питань безпеки
- Менеджери безпеки
- ІТ-директор / менеджери
- Аудитори безпеки
- Адміністратори IT систем
- Адміністратори IT-мережі
- Мережеві архітекторів
- Розробники
devopssecurityDevOps Security: Creating a DevOps Security Strategy7 hoursDevOps - це підхід до розробки програмного забезпечення, який вирівнює розробку додатків за допомогою ІТ-операцій. Деякі з інструментів, які з'явилися для підтримки DevOps, включають: інструменти автоматизації, контейнерні засоби та оркестровані платформи. Безпека не підтримувала ці події.

У цьому курсі учасники навчаться формулювати належну стратегію безпеки, щоб зіткнутися з проблемою безпеки DevOps.

Аудиторія

- Діви інженерів
- Інженери безпеки

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, практична практика
nbiotfordevNB-IoT for Developers7 hoursБільшість сучасних з'єднань IoT є промисловими. Підключення промислових IoT (IIoT) вимагає технологій Low Power Wide Area (LPWA) для забезпечення можливостей підключення, охоплення та підписки для програм з низькою пропускною здатністю. Хоча ці вимоги можуть обслуговуватися існуючими стільниковими мережами, такі мережі можуть бути не ідеальними. Технологія NB-IoT (Narrow Band IoT) - це перспективне рішення.

NB-IoT (також відомий як LTE Cat NB1) дозволяє пристроям IoT працювати над мережами операторів зв'язку, такими як GSM та "охоронними смугами" між каналами LTE. NB-IoT потребує лише 200 кГц пропускної здатності і може ефективно підключати велику кількість кінцевих пристроїв (до 50 000 на мережеву ячейку NB-IoT). Його вимоги до низької потужності роблять його ідеальним для використання у невеликих, нескладних гаджетах IoT, таких як розумна парковка, комунальні послуги та носії.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники дізнаються про різні аспекти NB-IoT, коли вони розробляють і розгортають зразок програми NB-IoT.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Визначте різні компоненти NB-IoT та способи об'єднання для формування екосистеми
- Зрозумійте та поясніть функції безпеки, вбудовані в пристрої NB-IoT
- Розробити просту програму для відстеження пристроїв NB-IoT

Аудиторія

- Розробники
- Технічні менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
NPenNetwork Penetration Testing35 hoursЦей клас допоможе відвідувачам сканувати, перевіряти, зламати та захищати власні системи. Отримати глибокі знання та практичний досвід з існуючими важливими системами безпеки. Учасники дізнаються, як працюють периметрові захисні пристрої, а потім можуть бути введені в сканування та атаку власних мереж, жодна реальна мережа не зазнає шкоди. Потім учасники дізнаються, як хакери посилюють привілеї та які кроки можна зробити для забезпечення системи, виявлення вторгнень, створення політики, соціальної інженерії, атак DDoS, переповнення буфера та створення вірусів.
computerroomComputer Room Security and Maintenance 14 hoursМережева безпека починається на фізичному рівні. У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть ризики безпеки, пов'язані з кімнатами комп'ютерних серверів, і як посилити безпеку завдяки розумній практиці, плануванню та впровадженню технології.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Оцініть ризик безпеки своєї організації, оскільки це стосується комп'ютерних серверних кімнат
- Створити системи контролю та моніторингу для обмеження фізичного доступу до інфраструктури
- Дизайн політики доступу для різних членів
- Ефективно повідомляти політику безпеки членам команди

Аудиторія

- Фахівці з безпеки
- Мережеві та апаратні інженери
- Техніки
- Засоби управління
- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та практична практика.

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Upcoming Security Management Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
CISM - Certified Information Security Manager - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-03-26 09:30N/A / 5400EUR
CISMP - Certificate in Information Security Management Principles - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:30N/A / 6700EUR
CISM - Certified Information Security Manager - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-20 09:30N/A / 5400EUR
CISMP - Certificate in Information Security Management Principles - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:30N/A / 6700EUR
CISM - Certified Information Security Manager - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-07-15 09:30N/A / 5400EUR
Weekend Security Management courses, Evening Security Management training, Security Management boot camp, Security Management instructor-led, Weekend Security Management training, Evening Security Management courses, Security Management coaching, Security Management instructor, Security Management trainer, Security Management training courses, Security Management classes, Security Management on-site, Security Management private courses, Security Management one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!