Навчальні курси Scrum

Навчальні курси Scrum

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Scrum навчальних курсів демонструють через дискусію і практичний досвід, як зрозуміти, планувати і впроваджувати Scrum стратегію в рамках організації програмного забезпечення.

Scrum навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Scrum Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Опис :

Навчання призначено для osób, які працюють як Scrum Master, które не хочуть обмежуватися механічним керуванням Scrum. Навчання допомагає зрозуміти реальну діяльність Scrum, поглибити свої компетенції Scrum Мастер і стати справжнім прихильним лідером. Навчання також призначено для osób, które хочуть систематизувати знання і перевірити свою практичну досвід в рамках іспиту PSM II (Professional Scrum Master II). Навчання вчить тлумачення Scrum Руководство відповідно до бачення Scrum.org, що необхідно під час іспиту. Підготовка тренінгу є на найновішій версії ScrumGuide опубліковано в листопаді 2020 року.

Вартість навчання не включає в себе вартість іспиту PSM II.
14 годин
Хто повинен бути присутнім?

Цей 2-денний курс підходить для будь-яких ІТ-фахівців, які зацікавлені у впровадженні Iterative Agile та Scrum методології для управління розробкою програмного забезпечення. Цей курс особливо підходить для керівників проектів, керівників груп, розробників та замовників розробки програмного забезпечення, які бажають мати участь у процесі розробки.
7 годин
Цей курс також відомий як навчання SCRUM.

Хто повинен бути присутнім?

Цей курс був створений для керівників, керівників та інших осіб, які приймають рішення, які хочуть знати, як підрахувати переваги впровадження методології або хочуть зрозуміти, що робить їх команда.

Він також підходить для клієнтів розробки програмного забезпечення, які бажають мати участь у процесі розробки.
7 годин
Цей курс призначений для: власників продуктів, менеджерів або тих, хто зацікавлений в технологіях планування та оцінювання Agile.

Цей курс, власник продукту Scrum (SPO), використовує комбінацію презентацій, дискусій та практичних вправ, що пояснюють та демонструють через практику. Це показує, як схоже взяти на себе роль команди Agile. Курс охоплює всі аспекти участі власника продукту в життєвому циклі продукту Agile, такі як швидке збирання вимог, написання користувацьких історій, оцінювання точок розповіді, відстеження, планування випуску, звітність, прогнозування, масштабування тощо.
14 годин
Цей курс був створений для менеджерів з тестування, персоналу з контролю якості, тестувальників, розробників програмного забезпечення, керівників проектів та менеджменту, щоб пояснити, як структури управління проектом Agile (зокрема, SCRUM) займаються тестуванням.

Наприкінці курсу кожен з делегатів буде розробляти та виконати план тестування прикладної програми (це може бути фактична клієнтська програма, якщо вона є)
14 годин
Цей 2-денний курс підходить для будь-яких IT-професій, які зацікавлені в використанні моделі Waterfall і як люди традиційно намагалися впоратися з його недоліками - включаючи, але не обмежуючись, Agile підходи.

Мета першого дня полягає в тому, щоб дати перегляд цих підходів, які дозволяють вам вирішити, що може підходити до них у вашому середовищі.

Другий день розглядає методи управління проектами та хороші практики, які були визначені з Agile, і які можуть бути застосовані в контексті Водопад або Agile.
14 годин
Цей курс дуже багато зумовлений підходом до семінару, щоб дати делегатам можливість практикувати навички Scrum та Agile.
14 годин
Цей дводенний курс навчає принципам Lean - Agile і практиці Scaled Agile Framework® (SAFe®).

Ви дізнаєтеся, як виконувати і випускати цінність за допомогою Agile Release Trainins, як створити Agile Portfolio, і як вести Lean - Agile перетворення на масштабі підприємства.

Ви отримаєте розуміння менталітету Lean - Agile і як застосовувати принципи і практики SAFe для підтримки Agile команд, програм, управління портфелем програм і координації великих потоків вартості. Відвідування класу готує вас до складання іспиту і стає сертифікованим SAFe® Agilist (SA). Асоційована сертифікація: SAFe Agilist (SA)
14 годин
Цей дводенний курс навчає команди, які є частиною Agile Release Train (ART) як працювати в Agile середовищі за допомогою Scrum, Kanban, і XP. Команди дізнаються, як стати командами, будувати свій баклог, планувати і виконувати ітеріації. Agile Команди дізнаються про їх ART і їхню роль в ньому, планування, виконання і поліпшення з іншими командами.

Цей клас готує команди до проведення Програми підвищення (ПІ), включаючи всі зустрічі на рівні команди та програми з конкретним акцентом на майбутнє ПІ планування. Участь у класі готує учасників взяти іспит і стати сертифікованим SAFe® Практикуючим (SP).

Після цього курсу ви повинні бути в змозі:

Використовуйте SAFe для масштабування Lean і Agile розвитку у вашому бізнесі Дізнайтеся про свою команду та її роль в поїзді Agile Знайте всі інші команди на поїзді, їх ролі та залежності між командами. План ітеріалів Виконання ітеріалів, демо-цінності та поліпшення процесу Програма розширення Інтеграція та робота з іншими командами на поїзді
14 годин
Цей дводенний курс готує нинішніх Scrum Masters за їхню провідну роль у сприянні Agile команді, програмі та успіху підприємства у впровадженні SAFe®. Курс охоплює взаємодію між командами для підтримки виконання програми та невпинне вдосконалення. Вона вдосконалює парадигму Scrum з вступом до масштабованої техніки та практики DevOps ; застосування Канбан для полегшення потоку вартості; і підтримка взаємодії з архітекторами, управлінням продуктами та іншими важливими зацікавленими сторонами у великих контекстах програми та підприємства. Курс пропонує дієві інструменти для створення високопродуктивних команд і досліджує практичні способи вирішення Agile і Scrum анти-шаблонів на підприємстві. Відвідування класу готує вас до складання іспиту і стає сертифікованим вдосконаленим майстром Scrum Master (ASM).
14 годин
Огляд

Цей 2-денний курс надає короткий вступ до тестування Agile програмного забезпечення. Вона стосується основних концепцій тестування, в контексті розробки Agile ( Scrum ) і використовує модель Crispin & Gregory ( Більш Agile тестування, 2014) Agile Testing Quadrants в якості основи для вивчення сучасних принципів і практик тестування Agile .

Цільова аудиторія

Цей курс призначений для команд розробників, які хочуть покращити свої практики тестування в контексті Agile .

Він також підходить для тих, хто має намір проводити тестування як специфічну кар'єру і є відповідним передумовою для курсу сертифікованого Agile Tester.
14 годин
Цей курс зосереджений на ролі бізнес-аналітика для успішності в проектах Agile . Учасники курсу дізнаються, як співпрацювати з командою, власником продукту, Scrum Master, а також із замовником для полегшення процесу розробки. Учасники пройдуть макетний проект, практикуючи загальні сценарії.
14 годин
Роль Scrum Master - важлива частина будь-якої команди Agile / Scrum . Цей курс навчає делегатів з ключових аспектів рамки Scrum та готує їх до складання онлайн-іспиту Scrum .org Professional Scrum Master (PSM1).

Аудиторія:

Кожен, хто або є, або планує бути майстром Scrum і для інших, хто працює в середовищі Scrum які мають потребу в поглиблених знаннях Scrum .

Після закінчення цього курсу ви зможете:

- Зрозумійте витоки Agile методів.
- Розуміти та застосовувати основні цінності та принципи Agile методів.
- Знайти різницю між визначеним процесом та емпіричними процесами, що використовуються в Agile .
- Розумійте ролі Scrum , артефакти, події та практики.
- Будьте повністю готові до складання іспиту Professional Scrum Master (PSM1)
7 годин
JIRA Software є потужним інструментом для управління проектами, і люди, як правило, зосереджують більше уваги на інструменті, ніж сам метод.

Під керівництвом інструктора, живе тренування, вводять учасників у владу Джири та Схід, працюючи разом, щоб служити єдиною метою, щоб допомогти команді успішно доставити продукт / проект. Команда навчиться правильно використовувати ці інструменти, щоб більш ефективно обробляти вимоги користувачів, тестування, комунікації, централізовано в одному місці.

Будуть вивчені проекти JIRA, простір злиття, робочі процеси, дошки (Kanban & Scrum), планування та залежності, зв'язок Jira / Confluence, звітність, важливі поля та спеціальні поля, типи випуску, екран та фільтрація.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть проект Scrum або Kanban
- Налаштуйте Jira для правильного управління проектом
- Ефективно керуйте питаннями
- Створіть потрібний екран для обробки типів випуску
- Створюйте робочі потоки та дошки та розумійте їх взаємодію
- Виконайте базові та розширені пошуки та аналіз
- Створюйте та переглядайте звіти, необхідні для команди та керівництва
14 годин
Scrum практикуючого навчання спрямований на впровадження Agile концепцій і методів у класі ситуацію за допомогою поєднання переговорів, вправ і веселощів діяльності охоплює принцип навчання, роблячи '. під час курсу, там буде можливість застосовувати техніку з готовою підготовленою симуляцією, яка допоможе консолідувати навчання.
7 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at PSM I certification holders, product owners, project managers, IT professionals, and developers who wish to demonstrate their advanced knowledge and skills in Scrum concepts, theories, and principles.

By the end of this training, participants will be able to apply the Scrum framework to serve and facilitate their Scrum teams, deal with team conflict, achieve product goals, maximize product value, and manage product backlogs.
14 годин
Тренінг призначений як для початківців, так і для досвідчених учасників.

Форма занять: дискусія + практичні заняття.

SCRUM є в даний час найпопулярнішим методом управління процесом розробки програмного забезпечення, що розглядається як гнучка методологія. Метою курсу є ознайомлення учасників з методикою SCRUM крок за кроком.

Last Updated:

Online Scrum courses, Weekend Scrum courses, Evening Scrum training, Scrum boot camp, Scrum instructor-led, Weekend Scrum training, Evening Scrum courses, Scrum coaching, Scrum instructor, Scrum trainer, Scrum training courses, Scrum classes, Scrum on-site, Scrum private courses, Scrum one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах