курси Ruby

курси Ruby

Місцеві, інструктора під керівництвом Live Ruby навчальних курсів демонструють через практичний практиці, як розробляти програми та автоматизації тестування з Ruby.

Ruby підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Ruby Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Курс призначений для програмістів, які знають будь-яку іншу процедурну чи структурну мову (наприклад, C, Pascal, C++ , Delphi). На тренінгу учасник дізнається, як побудована мова Ruby , як встановити інтерпретатор Ruby та найважливіші інструменти, написати основні програми. Курс також знайомить вас з об'єктно-орієнтованим та функціональним програмуванням.
35 hours
Overview
Ruby on Rails (RoR) - це система веб-додатків із відкритим кодом, що базується на мові програмування Ruby та бібліотеці програм Rails. Це структура-контролер перегляду моделей (MVC), яка забезпечує структури за замовчуванням для бази даних, веб-сервісу та веб-сторінок.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються основи веб-розробки за допомогою Ruby on Rails під час створення різних веб-додатків на основі реальних випадків використання.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування Ruby on Rails
- Використовуйте основні та вдосконалені функції веб-додатків за допомогою Ruby on Rails
- Створіть функціональний веб-додаток за допомогою Ruby on Rails

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
7 hours
Overview
Цей одноденний курс проходить учасників через основи RSpec , BDD (Behavior Driven Development) та інші методи тестування з практичними вправами.
14 hours
Overview
селен — бібліотека з відкритим кодом для автоматизації тестування веб-додатків через кілька браузерів. Селен взаємодіє з браузером, як і люди: натиснувши посилання, заповнення форм і перевірка тексту. Це найпопулярніший інструмент для автоматизації веб-додатків автоматики. Селен побудований на основі веб-драйвера і має відмінні прив'язки для численних скриптових мов, включаючи Ruby.

у цьому інструктор під керівництвом, жива підготовка учасників поєднують в собі силу Ruby з селен для автоматизації тестування зразка веб-додатків. За навчання для створення та об'єднання тестів Ruby тест з селеном веб автоматизації в середовищі живої лабораторії, учасники отримають знання і практику, необхідні для автоматизації тестування своїх власних веб-додатків реального життя і веб-сайтів.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важка практичний практика
21 hours
Overview
Watir ( Web Application Testing у Ruby ) - це бібліотека з відкритим кодом для автоматизації тестів. Watir взаємодіє з браузером так само, як і люди: клацаючи посилання, заповнюючи форми та перевіряючи текст. На основі рамки WebDriver вона порівнянна з Selenium і є одним з найпопулярніших інструментів автоматизації тестування веб-додатків.

У Watir цього тренінгу учасники дізнаються, як використовувати Watir для автоматизації тестування їх веб-додатків, поєднуючи теорію з практикою у прямому лабораторному середовищі. Після закінчення курсу учасники матимуть знання та практику, щоб використати всю потужність Watir та Ruby для автоматизації своїх проектів веб-тестування.

Формат курсу

- Курс під керівництвом викладачів з теоретичним висвітленням Watir та Ruby разом з вправами та великим компонентом практичної практики.
Weekend Ruby courses, Evening Ruby training, Ruby boot camp, Ruby instructor-led, Weekend Ruby training, Evening Ruby courses, Ruby coaching, Ruby instructor, Ruby trainer, Ruby training courses, Ruby classes, Ruby on-site, Ruby private courses, Ruby one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!