курси Ruby

курси Ruby

Місцеві, інструктора під керівництвом Live Ruby навчальних курсів демонструють через практичний практиці, як розробляти програми та автоматизації тестування з Ruby.

Ruby підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Ruby Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Курс призначений для програмістів, які знають будь-яку іншу процедурну або структурну мову (наприклад, C, Pascal, C ++, Delphi). Під час тренінгу учасник вивчить, як побудувати мову Ruby, як встановити вбудований Ruby і найважливіші інструменти, писати основні програми. Курс також представляє об'єкт і функціональне програмування.
35 hours
Overview
Ruby on Rails (RoR) - це відкрите джерело веб-додатків на стороні сервера, засноване на мові програмування Ruby та бібліотеці програмного забезпечення Rails. Це структура моделі-перегляду-контролера (MVC), яка забезпечує стандартні структури для бази даних, веб-сервісу та веб-сторінок.

У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть основи веб-розробки за допомогою Ruby on Rails, будуючи різні веб-додатки на основі реальних випадків використання.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування Ruby on Rails
- Реалізувати основні та розширені функції веб-додатків, використовуючи Ruby on Rails
- Створіть функціональну веб-програму, використовуючи Ruby on Rails

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
7 hours
Overview
Цей одноденний курс ходить учасниками через основи RSpec, BDD (Behavior Driven Development) та інших методів тестування з практичними вправами.
14 hours
Overview
селен — бібліотека з відкритим кодом для автоматизації тестування веб-додатків через кілька браузерів. Селен взаємодіє з браузером, як і люди: натиснувши посилання, заповнення форм і перевірка тексту. Це найпопулярніший інструмент для автоматизації веб-додатків автоматики. Селен побудований на основі веб-драйвера і має відмінні прив'язки для численних скриптових мов, включаючи Ruby.

у цьому інструктор під керівництвом, жива підготовка учасників поєднують в собі силу Ruby з селен для автоматизації тестування зразка веб-додатків. За навчання для створення та об'єднання тестів Ruby тест з селеном веб автоматизації в середовищі живої лабораторії, учасники отримають знання і практику, необхідні для автоматизації тестування своїх власних веб-додатків реального життя і веб-сайтів.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важка практичний практика
21 hours
Overview
Watir (тестування веб-додатків в ruby) є відкритим вихідним кодом бібліотеки для автоматизації тестів. Watir взаємодіє з браузером так само, як люди: клацнувши посилання, заповнивши форму і валідація тексту. На основі рамки WebDriver, вона порівнянна з селеном і є одним з найпопулярніших інструментів для автоматизації веб-додатків.

в цій підготовці учасників дізнаються, як використовувати Watir для автоматизації їх тестування веб-додатків шляхом поєднання теорії з практикою в середовищі живої лабораторії. До кінця курсу, учасники будуть мати знання і практику для використання повної потужності Watir і Ruby для автоматизації своїх проектів веб-тестування.

Формат курсу

- курс з теоретичним покриттям Watir та Ruby разом з вправами і великим компонентом практичної практики.
Weekend Ruby courses, Evening Ruby training, Ruby boot camp, Ruby instructor-led, Weekend Ruby training, Evening Ruby courses, Ruby coaching, Ruby instructor, Ruby trainer, Ruby training courses, Ruby classes, Ruby on-site, Ruby private courses, Ruby one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!