курси Rocket.Chat

курси Rocket.Chat

Місцеві, інструктор під керівництвом живої ракети. чат навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний практиці основи ракети. чат.

Ракета. чат навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Rocket.Chat Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
Огляд
Rocket.Chat - популярний додаток для групового чату з відкритим кодом та сервер. Хоча інтерфейс користувача простий і чистий, система потужна і складна. Існує безліч настроюваних налаштувань для різних випадків використання. Розгортання сервера, його правильна настройка, управління та розширення може бути складним завданням.

У цьому живому курсі під керівництвом інструкторів ми швидко і швидко працюємо, надаючи практичний досвід розгортання, управління та розширення власного сервера Rocket.Chat .

Формат курсу

-

Частина лекції, частина дискусії, важкі практичні практики
Online Rocket.Chat courses, Weekend Rocket.Chat courses, Evening Rocket.Chat training, Rocket.Chat boot camp, Rocket.Chat instructor-led, Weekend Rocket.Chat training, Evening Rocket.Chat courses, Rocket.Chat coaching, Rocket.Chat instructor, Rocket.Chat trainer, Rocket.Chat training courses, Rocket.Chat classes, Rocket.Chat on-site, Rocket.Chat private courses, Rocket.Chat one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions