курси React Native

курси React Native

Місцевий, інструктор під керівництвом Live реагує на вітчизняні курси навчання учасникам можливість інтерактивно розвивати свій мобільний додаток для Android і iOS, використовуючи реагувати рідні.

Реагувати рідної підготовки доступна як "на місці жити навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

React Native Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
React Native - це платформа для розвитку платформ з відкритим кодом для створення мобільних додатків. Розроблений Facebook , він дозволяє розробникам створювати вроджене враження від своїх додатків як для Android і для iOS . На відміну від інших платформних інструментів для мобільних розробок, таких як PhoneGap, React Native генерує повністю нативні інтерфейси програм. Немає HTML 5 інтерфейсів користувача. React Native забезпечує постійний досвід для розробників, заснований на Java Script і бібліотеці React (він же React .js або React JS) і дозволяє справжній швидкий мобільний розвиток, орієнтуючись на ефективність розробника на всіх платформах - навчіться один раз, пишіть де завгодно.

У цьому навчанні під керівництвом інструкторів під керівництвом інструкторів учасники вивчають принципи та підхід, що стоїть за React Native, коли вони беруть участь у розробці власного мобільного додатку для Android та iOS .

Формат курсу

- Огляд функцій та можливостей React Native разом із поетапною розробкою мобільного додатку.
7 годин
Огляд
React Native Expo - це набір інструментів, бібліотек та служб, який діє як шар абстракції поверх React Native. Це спрощує процес розгортання, дозволяє генерувати збірку одним клацанням або командою, не створюючи облікового запису розробника в різних магазинах додатків. React Native Expo може бути описаний як Rails for React Native.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів під керівництвом інструкторів учасники вчаться використовувати React Native Expo шляхом обговорення та практичної практики. До кінця курсу учасники будуть оснащені для створення та розгортання власної програми React Native за допомогою React Native Expo.

Щоб ознайомитись із вступним курсом по React Native, перегляньте: [React Native: Швидкий розвиток нативних програм для iOS та Android із сценарієм Java](https://hr.nobleprog.com/node/201604)

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Огляд
React Native - це платформа для розвитку платформ з відкритим кодом для створення мобільних додатків. Розроблений Facebook , він дає можливість розробникам створювати вроджене враження для своїх додатків на Android та IoS. React Native for Web робить доступними для розробки веб-додатків платформно-агностичні компоненти та API React Native.

React Native забезпечує постійний досвід для розробників, заснований на Java Script і бібліотеці React (він же React .js або React JS) і забезпечує справжній швидкий розвиток, орієнтуючись на ефективність розробника на всіх платформах - навчіться один раз, пишіть де завгодно.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються основи React Native for Web.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування інструментів для розробників React Native
- Зрозумійте основи React Native for Web
- Створення, тестування, розгортання та усунення несправностей із додатком, сумісним із iOS , Android та Інтернетом, використовуючи React Native for Web

Аудиторія

- Веб-розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
Online React Native courses, Weekend React Native courses, Evening React Native training, React Native boot camp, React Native instructor-led, Weekend React Native training, Evening React Native courses, React Native coaching, React Native instructor, React Native trainer, React Native training courses, React Native classes, React Native on-site, React Native private courses, React Native one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions