курси React

курси React

Місцевий навчальний курс, який очолює інструктор, реалізує учасників тренінгу поступово шляхом створення власної програми React. Реагування тренувань доступне як "тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

React Course Outlines

CodeNameDurationOverview
reactReact: Build Highly Interactive Web Applications21 hoursReact - це бібліотека Javascript з відкритим кодом, яку можна використовувати для створення інтерактивних веб-та мобільних програм. Він часто порівнюється з MVC-структурами, такими як Angular, Ember і Backbone, проте React відрізняється тим, що він зосереджений на інтерфейсі програми (View in MVC). Його унікальний підхід до надання дуже інтерактивних користувальницьких інтерфейсів є потужним і звільняючим і призвів до популярності React.

У цьому тренінгу ми демонструємо силу та гнучкість React, порівнюємо її з альтернативними структурами та поступово ходимо через створення власної програми React.

До кінця цього курсу учасники матимуть глибоке розуміння філософії дизайну React і зможуть вирішити, коли і де це має сенс використовувати React, а також коли переосмислити звичайну модель MVC. З акцентом на практичній практиці та завершенні реального застосування, це навчання буде безцінним для розробників веб-додатків, які бажають використовувати React для підвищення їх продуктивності та вартості.

Аудиторія

- Фронт-розробники
- Веб-розробники
- Програмісти Javascript

Формат курсу

Огляд можливостей і можливостей React, а також покроковий розвиток веб-додатки.
relayRelay: Efficiently Fetch Data in React Applications14 hoursРеле - це система JavaScript для побудови керованих даними прикладних програм React. GraphQL - це мова запитів даних для опису складних вкладені залежностей даних у сучасних додатках. Разом вони дозволяють переміщати компоненти програми будь-де в ієрархії візуалізації, не застосовуючи каскад змін до батьківських компонентів або до коду сервера, який готує корисне навантаження даних. Реле використовується Facebook у різних проектах для мобільних додатків.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться застосовувати основні концепції ретрансляції, такі як декларативна специфікація залежностей даних, колакація та мутація для побудови програми React, використовуючи Relay та GraphQL.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте Relay для складання запитів даних у ефективні партії, надавайте кожному компоненту саме ті дані, які він запитував, оновлювати компоненти при зміні даних та підтримувати клієнтську схему (кеш-пам'ять) всіх даних.
- Спрямуйте запити та код перегляду, щоб легше зрозуміти функціональність компонентів
- Використовуйте GraphQL, щоб оголосити вимоги до даних, дозволяючи Relay отримувати дані самостійно
- Зрозумійте поняття мутування даних на клієнті та сервері, використовуючи мультиплікацію GraphQL
- Зрозумійте відмінності між реле та потоком, зокрема, як "мутації" реалізують концепцію дій та модифікацій
- Використовуйте маршрути, щоб визначити, які дані потрібно отримати для відображення певного компонента
- Зміна відносної ізоляції, навіть у великих командних проектах
- Створюйте правильні, високопродуктивні програми просто та очевидно

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
reactfluxgraphqlBuilding Interactive Applications with React, Redux and GraphQL28 hoursReact - це бібліотека Javascript для побудови швидких і плавних інтерактивних веб-сторінок. Разом з архітектурою Flux та мовою запиту GraphQL можна створювати надзвичайно потужні та ефективні веб-додатки.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться створювати програми React за допомогою Flux та GraphQL. Курс охоплює інсталяцію, налаштування, інтеграцію, тестування, розгортання та найкращі практики, оскільки він допомагає учасникам створювати серію прикладних програм, які демонструють, як додавати додаткові рівні складності та "прохолоду" до програми, використовуючи найсучасніші набори інструментів та техніки.

Розробка додатків з React потребує іншого способу мислення, порівняно з тим, що деякі розробники звикли, особливо, якщо виходити з думки інших структур MVC, таких як AngularJS та Bootstrap.

Це тренінг охоплює основи технологій, що використовуються на кожному етапі, таким чином, щоб учасники не тільки змогли побудувати функціональне додаток, але також зрозуміли, чому використовується певний підхід. Це створює основу для самостійного і творчого мислення про дизайн та бажані результати для створення власних програм у майбутньому.

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
reactreduxtsReact, Redux and TypeScript21 hoursReact is a widely-used library for creating single page applications in JavaScript and HTML. It is used by companies such as Facebook, Instagram, Netflix or the New York Times.

This course will introduce the foundations on which React and other libraries (like Angular and Vue.js) are based on and highlight the sepecifics of React. It will also cover technologies that are commonly used with React, like Redux and React-Router.

By the end of this course participants will be able to build applications of various complexity with React while adhering to best practices.

Upcoming React Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
React: Build Highly Interactive Web Applications - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-02-05 09:304500EUR / 5300EUR
Building Interactive Applications with React, Redux and GraphQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-02-05 09:306000EUR / 7000EUR
Building Interactive Applications with React, Redux and GraphQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:306000EUR / 7000EUR
React: Build Highly Interactive Web Applications - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-23 09:304500EUR / 5300EUR
React: Build Highly Interactive Web Applications - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-19 09:304500EUR / 5300EUR
Weekend React courses, Evening React training, React boot camp, React instructor-led, Weekend React training, Evening React courses, React coaching, React instructor, React trainer, React training courses, React classes, React on-site, React private courses, React one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Activiti for Business Process DesignersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2018-12-12 09:304725EUR / 5525EUR
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!