Навчальні курси RabbitMQ

Навчальні курси RabbitMQ

Онлайн або на території, інструктор під керівництвом RabbitMQ навчальні курси демонструють через інтерактивну дискусію і практичну практику, як налаштувати і RabbitMQ корпоративної системи обміну повідомленнями.

RabbitMQ доступне як «онлайн-тренування в прямому ефірі» або «навчання на сайті». Онлайн-навчання в прямому ефірі (ака «дистанційне навчання в прямому ефірі») здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. На території готелю Можна проводити навчання на місцевому рівні на клієнтських приміщеннях у українікорпоративних навчальних центрах NobleProg або в їх . україні

RabbitMQ навчальні курси охоплюють адміністрування, безпеку, інтеграцію та програмування RabbitMQ такими мовами, як Java та .net.

NobleProg - Ваш місцевий постачальник навчальних послуг

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

RabbitMQ Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
The course is intended for IT specialists that want to set up a solution based on RabbitMQ, the highly reliable enterprise messaging system that implements the Advanced Message Queuing Protocol (AMQP).
14 годин
RabbitMQ - система брокера повідомлень з відкритим кодом для зберігання та отримання повідомлень, переданих процесами, програмами та серверами. Весна - це рамка Java . Використовуючи Java та Spring з RabbitMQ , користувачі можуть створювати складні черги, обміни, прив’язки тощо.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на архітекторів програмного забезпечення та веб-розробників, які бажають використовувати RabbitMQ в якості середнього програмного забезпечення для обміну повідомленнями та програми на Java використовуючи Spring для створення додатків.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте Java та Spring з RabbitMQ для створення додатків.
- Проектуйте асинхронні системи, керовані повідомленнями, використовуючи RabbitMQ .
- Створіть та застосуйте черви, теми, обміни та прив’язки в RabbitMQ

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
RabbitMQ - це брокер з обміну повідомленнями з відкритим кодом для зберігання та отримання повідомлень, переданих процесами, додатками та серверами. Він використовує чергу повідомлень для обробки завдань асинхронно і особливо корисний у програмах, які потребують обробки великих наборів даних у фоновому режимі, одночасно реагуючи на реальні запити користувачів у режимі реального часу.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться навчатися, як встановлювати, налаштовувати та керувати RabbitMQ, а потім інтегрувати обмін повідомленнями RabbitMQ у декілька прикладних програм .NET.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштування, налаштування та керування RabbitMQ
- Зрозумійте роль RabbitQ у розробці та реалізації архітектури мікросервісів
- Зрозумійте, як RabbitMQ порівнюється з іншими архітектурами чергування повідомлень
- Налаштування та використання RabbitMQ як брокера для обробки асинхронних та синхронних повідомлень для реальних корпоративних програм .Net

Аудиторія

- Розробники
- Архітектори програмного забезпечення
- Адміністратори
- Технічні менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 годин
RabbitMQ є відкритим корпоративним брокером для зберігання та відновлення повідомлень, переданих процесами, додатками та серверами. Він використовує повідомлення для обробки завдань асинхронно і особливо корисний у додатках, які потребують обробки великих наборів даних в фоні, а одночасно відповідають на запити користувачів в реальному часі.

У цьому тренінгу, який керується інструктором, учасники дізнаються, як розшифрувати PHP додаток, а потім інтегрувати його з системою повідомлення RabbitMQ для створення розповсюджених облачних додатків або мікросервісів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Встановити, встановити і управляти RabbitMQ. Розуміння RabbitMQ's ролі в розробці та реалізації мікросервісної архітектури. Налаштуйте і використовуйте RabbitMQ як брокер для обробки асинхронних і синхронних повідомлень для реальних PHP додатків.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at developers and software engineers who wish to use RabbitMQ to communicate between microservices through messaging and perform advanced implementation and troubleshooting.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up the necessary environment to start developing advanced messaging solutions with RabbitMQ.
- Understand how to design a distributed microservices architecture with RabbitMQ.
- Learn how to implement advanced configuration, security, networking, high availability, and replication.
- Know the common issues encountered in RabbitMQ installations and how to resolve them.
- Learn about memory optimization, flow control, and advanced performance tuning.
- Apply some advanced troubleshooting techniques.
14 годин
RabbitMQ є відкритим корпоративним брокером для зберігання та відновлення повідомлень, переданих процесами, додатками та серверами. Він використовує повідомлення для обробки завдань асинхронно і особливо корисний у додатках, які потребують обробки великих наборів даних в фоні, а одночасно відповідають на запити користувачів в реальному часі.

У цьому тренінгу, який керується інструктором, учасники дізнаються, як розшифрувати Python додаток, а потім інтегрувати його з системою повідомлення RabbitMQ для створення розповсюджених облачних додатків або мікросервісів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Встановити, встановити і управляти RabbitMQ. Розуміння RabbitMQ's ролі в розробці та реалізації мікросервісної архітектури. Зрозумійте, як RabbitMQ порівнюється з іншими архітектурами Послання. Налаштуйте і використовуйте RabbitMQ як брокер для обробки асинхронних і синхронних повідомлень для реальних Python додатків.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online RabbitMQ courses, Weekend RabbitMQ courses, Evening RabbitMQ training, RabbitMQ boot camp, RabbitMQ instructor-led, Weekend RabbitMQ training, Evening RabbitMQ courses, RabbitMQ coaching, RabbitMQ instructor, RabbitMQ trainer, RabbitMQ training courses, RabbitMQ classes, RabbitMQ on-site, RabbitMQ private courses, RabbitMQ one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах