Навчальні курси Quantum Computing

Навчальні курси Quantum Computing

Місцеві, під керівництвом інструктора Live квантово-обчислювальної навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам квантових обчислень як учасників крок через розвиток простих квантових програм.

Квантова обчислювальна підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Quantum Computing Підкатегорії

Quantum Computing Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Квантові обчислення - це просування бінарної системи, що використовує квантові явища для запису інформації. Квантовий досвід IBM - це фреймворк з відкритим вихідним кодом, який використовується для створення, редагування та виклику квантових схем в інтерфейсі, таких як моделювання.

Це інструктор на чолі, жива підготовка (онлайн або на місці) спрямована на комп'ютерних вчених, які хочуть створити, редагувати і викликати квантову схему за допомогою IBM Quantum Experience.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштуй необхідне середовище розробки, щоб почати створювати квантові схеми.
- Покращувати неточності в вікторинах за допомогою IBM Quantum Experience та його симуляцій.
- Контролюйте поведінку воріт за допомогою рідного аналога воріт.
- Заплануйте час подій на воротах.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Практична реалізація в середовищі живої лабораторії.

Параметри настроювання курсу

- Щоб замовити індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Квантовий обчислення - це інтеграція квантової фізики, математики та методів комп'ютерної науки для прогресу обчислювальних моделей. Він застосовує дві основні квантові властивості, а саме переповнення і втілення, що дозволяє розвивати квантові комп'ютери. Квантовий обчислення включає в себе ці поведінки квантових частинок для виконання обчислювальних технологій, які експоненційно швидше, ніж класичні комп'ютери.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на комп'ютерних вчених і інженерів, які хочуть зрозуміти принципи за квантовим обчисленням і використовувати їх у розробці алгоритмів для квантових комп'ютерних реалізацій.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Визначте основи квантового обчислення. Поняття і застосування квантової фізики в обчислювальних методах. Створення алгоритмів для квантових комп'ютерів. Вирішити обчислювальні проблеми ефективно з квантовим комп'ютером. Інтеграція квантового поведінки в існуючі обчислювальні моделі. Поясніть потенціал квантового обчислення в прогресі інших технологій.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
10 годин
Практичний Quantum Computing: Live Online

Почніть свою високотехнологічну кар'єру

Це 10-годинний інструктор-під керівництвом, онлайн-тренінг курс. Після вашого захоплюючого навчання, ви будете готові почати працювати як розробник квантового обчислення рівня вступу.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Використовуйте і випробуйте квантові програми з інтегрованим IBM Q. Використовуйте Qiskit для створення, збірки та виконання квантових комп'ютерних програм. Працювати з практичними і передовими квантовими алгоритмами, такими як QAOA; Відновлення реальних проблем у відповідний квантовий комп'ютерний мова

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Квантові комп'ютери - це машини, побудовані на принципах квантової механіки. На відміну від класичних комп'ютерів, які покладаються на біти, які можуть існувати лише в одному з двох станів (0 або 1), квантові комп'ютери використовують квантові біти, які можуть існувати в декількох станах одночасно. Очікується, що квантові комп'ютери обробляють алгоритми та вирішують проблеми набагато швидше, ніж класичні комп’ютери.

Cirq - бібліотека Python для запису, маніпулювання та оптимізації квантових схем та керування ними проти квантових комп'ютерів та симуляторів.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів (на місці чи на дистанційному рівні) учасники вивчатимуть основи квантових обчислень під час розробки алгоритмів орієнтації на квантові комп'ютери.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть необхідне середовище розробки для початку створення квантових схем.
- Керуйте поведінкою воріт, використовуючи власний аналог воріт.
- Поліпшення на хибних неточностях за допомогою Cirq.
- Написати та виконати квантовий ланцюг для запуску з квантовим комп'ютерним симулятором на основі NISQ.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
- Щоб дізнатися більше про Ciq Framework, відвідайте: https://github.com/quantumlib/Cirq
14 годин
Квантові комп'ютери - це машини, побудовані на принципах квантової механіки. На відміну від класичних комп'ютерів, які покладаються на біти, які можуть існувати тільки в одному з двох станів (0 або 1), квантові комп'ютери використовують квантові біти, які можуть існувати в кількох станах одночасно. Через це квантові комп'ютери, як очікується, обробляють алгоритми і вирішують проблеми набагато швидше, ніж класичні комп'ютери. Q# - мова програмування, створена Microsoft спеціально для квантового обчислення.

У цьому інструкторіальному, живому тренінгу учасники дізнаються основи квантового обчислення і Q# як вони проходять через розвиток простих квантових програм.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте Microsoft Quantum Development Kit. Визначте поняття, що стоять за квантовим обчисленням. Створення, тестування, виконання та вирішення проблем квантової програми за допомогою Q#, Visual Studio та місцевого квантового комп'ютерного симулятора.

аудиторія

Розробники

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика

Примітка

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Quantum Computing courses, Weekend Quantum Computing courses, Evening Quantum Computing training, Quantum Computing boot camp, Quantum Computing instructor-led, Weekend Quantum Computing training, Evening Quantum Computing courses, Quantum Computing coaching, Quantum Computing instructor, Quantum Computing trainer, Quantum Computing training courses, Quantum Computing classes, Quantum Computing on-site, Quantum Computing private courses, Quantum Computing one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах