Навчальні курси Q#

Навчальні курси Q#

Місцеві навчальні курси, які проводяться інструкторами, під керівництвом інструкторів Q# (різкі Q або Q) демонструють завдяки інтерактивній практичній практиці, як використовувати Q# для вираження квантових алгоритмів. Навчання Q# доступне як "тренування на місці" або "дистанційне тренування в прямому ефірі". Навчання в прямому ефірі на місці може проводитися на місцях у приміщеннях замовника у україні або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в україні . Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється за допомогою інтерактивного віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш місцевий провайдер навчання

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Q# Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Квантові комп'ютери - це машини, побудовані на принципах квантової механіки. На відміну від класичних комп'ютерів, які покладаються на біти, які можуть існувати тільки в одному з двох станів (0 або 1), квантові комп'ютери використовують квантові біти, які можуть існувати в кількох станах одночасно. Через це квантові комп'ютери, як очікується, обробляють алгоритми і вирішують проблеми набагато швидше, ніж класичні комп'ютери. Q# - мова програмування, створена Microsoft спеціально для квантового обчислення.

У цьому інструкторіальному, живому тренінгу учасники дізнаються основи квантового обчислення і Q# як вони проходять через розвиток простих квантових програм.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте Microsoft Quantum Development Kit. Визначте поняття, що стоять за квантовим обчисленням. Створення, тестування, виконання та вирішення проблем квантової програми за допомогою Q#, Visual Studio та місцевого квантового комп'ютерного симулятора.

аудиторія

Розробники

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика

Примітка

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Q sharp courses, Weekend Q# courses, Evening Q-sharp training, Q# boot camp, Q sharp instructor-led, Weekend Q sharp training, Evening Q# courses, Q-sharp coaching, Q-sharp instructor, Q-sharp trainer, Q sharp training courses, Q sharp classes, Q-sharp on-site, Q-sharp private courses, Q-sharp one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах