курси Python

курси Python

Навчальні курси Python, організовані місцевими інструкторами, демонструють практичну практику різних аспектів мови програмування Python. Деякі теми включають основи програмування Python, розширене програмування Python, автоматизацію тестування Python, скриптирование та автоматизацію Python, а також програми Python для аналізу даних та великих даних у таких галузях, як фінанси, банківська справа та страхування. Навчальні курси NobleProg Python також охоплюють початкові та просунуті курси з використання бібліотек Python і рамок для машинного навчання та глибокого навчання. Підготовка до Python доступна як "навчальне тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Python Subcategories

Python Course Outlines

CodeNameDurationOverview
pythonprogPython Programming28 hoursЦей курс призначений для тих, хто бажає вивчити мову програмування Python. Основна увага приділяється мові Python, основним бібліотекам, а також вибору найкращих та найбільш корисних бібліотек, розроблених спільнотою Python. Python керує бізнесом і використовується вченими у всьому світі - це одна з найпопулярніших мов програмування.

Курс може бути доставлений за допомогою Python 2.7.x або 3.x, з практичними вченнями, які використовують повну потужність обох версій мови. Цей курс може бути доставлений на будь-яку операційну систему (всі асортименти UNIX, включаючи Linux і Mac OS X, а також Microsoft Windows).

Практичні вправи складають близько 70% часу курсу, а близько 30% - демонстрації та презентації. Обговорення та питання можуть бути задані протягом всього курсу.

Примітка. Підготовка може бути адаптована до конкретних потреб за попереднім запитом до дати пропонованого курсу.
pygisPython for Geographic Information System (GIS)21 hoursГеоінформаційна система (ГІС) - це система, призначена для захоплення, зберігання, маніпулювання, аналізу, керування та представлення просторових або географічних даних. Гіз-абревіатура іноді використовується для геоінформаційної науки (GIScience), щоб посилатися на академічну дисципліну, що вивчає географічні інформаційні системи і є великим доменом у рамках більш широкої академічної дисципліни геоінформатики.

Використання Python з ГІС суттєво збільшилося протягом останніх двох десятиліть, особливо з введенням Python 2.0 серії в 2000 році, що включало багато нових функцій програмування, які зробили мову набагато простіше для розгортання. З того часу Python не тільки використовувався в комерційних ГІС, таких як продукти Esri, а також платформи з відкритим кодом, включаючи як частину QGIS і GRASS. Насправді, сьогодні Python є найбільш широко використовуваною мовою користувачів GIS та програмістів.

Ця програма охоплює використання Python та його передових бібліотек, таких як geopandas, pysal, bokeh та osmnx для реалізації власних функцій ГІС. Програма також охоплює вступні модулі навколо ArcGIS API та QGIS toolboox.
mlfinancepythonMachine Learning for Finance (with Python)21 hoursМашинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Python - це мова програмування, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью. Він пропонує відмінну колекцію добре перевірених бібліотек та технологій для розробки додатків для машинного навчання.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися методам і засобам машинного навчання для вирішення реальних проблем в галузі фінансів.

Учасники спочатку вивчають основні принципи, а потім впроваджують свої знання на практиці, створюючи власні моделі машинного навчання та використовуючи їх для виконання ряду командних проектів.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції машинного навчання
- Дізнайтеся про програми та використання машинного навчання у фінансах
- Розробити власну алгоритмічну стратегію торгівлі за допомогою машинного навчання за допомогою Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
sparkpythonPython and Spark for Big Data (PySpark)21 hoursPython - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью коду. Іскра - це двигун обробки даних, який використовується для запиту, аналізу та перетворення великих даних. PySpark дозволяє користувачам інтерфейсу Spark з Python.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться, як використовувати Python та Spark разом для аналізу великих даних, коли вони працюють на практичних вправ.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Дізнайтеся, як використовувати Spark з Python для аналізу Big Data
- Працюйте над вправ, що імітують реальні обставини
- Використовуйте різні інструменти та методи для великого аналізу даних за допомогою PySpark

Аудиторія

- Розробники
- ІТ-фахівці
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
pythonbigdataAnalyzing Big Financial Data with Python35 hoursPython - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью коду.

У цій інструкції під керівництвом, живе навчання, учасники навчаться використовувати Python для кількісного фінансування.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи програмування Python
- Використовуйте Python для фінансових додатків, включаючи впровадження математичних методів, стохастиків та статистики
- Реалізувати фінансові алгоритми з використанням продуктивності Python

Аудиторія

- Розробники
- Кількісні аналітики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
pythoncomputervisionComputer Vision with Python14 hoursКомп'ютерне бачення - це поле, яке передбачає автоматичне витягнення, аналіз та розуміння корисної інформації з цифрових носіїв. Python - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью коду.

У цій навчальній інструкції, учасники вивчатимуть основи Computer Vision, коли вони пройдуть крок через створення набору простих програм Computer Vision, використовуючи Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи комп'ютерного бачення
- Використовуйте Python для виконання завдань Computer Vision
- Побудуйте власні обличчя, об'єкти та системи виявлення руху

Аудиторія

- Програмісти Python зацікавлені в комп'ютерному бачення

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
dlforbankingwithpythonDeep Learning for Banking (with Python)28 hoursМашинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на представлення даних навчання та структури, такі як нейронні мережі. Python - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемості коду.

У цьому тренінгу, проведеному під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть, як впровадити глибокі моделі навчання для банківських операцій за допомогою Python, оскільки вони проходять через створення глибокої моделі кредитного ризику навчання.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про програми та способи глибокого навчання в банківській справі
- Використовуйте Python, Keras і TensorFlow для створення глибоких моделей навчання для банківських операцій
- Створіть власну модель глибокого кредитного ризику, використовуючи Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
dlforfinancewithpythonDeep Learning for Finance (with Python)28 hoursМашинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на представлення даних навчання та структури, такі як нейронні мережі. Python - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемості коду.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться навчатися, як впровадити глибокі моделі навчання для фінансування, використовуючи Python, коли вони просуваються шляхом створення глибокої моделі прогнозування цін на акції.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про програми та способи глибокого навчання у фінансах
- Використовуйте Python, Keras і TensorFlow для створення глибоких моделей навчання для фінансування
- Створіть свою власну модель прогнозування цін на акції, використовуючи Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
microservicespythonBuilding Microservices with Python7 hoursМікросерверси відносяться до стилю архітектури додатків, що сприяє використанню незалежних, автономних програм. Python - це динамічний мова програмування високого рівня, який ідеально підходить для сценаріїв як Welll як розробка додатків. Широка бібліотека Python із інструментами та рамками з відкритим кодом робить її практичним вибором для створення мікросервісу.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи мікрослужб, коли вони пройдуть через створення мікросервісу за допомогою Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи побудови мікросервісу
- Дізнайтеся, як використовувати Python для створення мікросервісу
- Дізнайтеся, як використовувати Docker для розгортання мікросервісів на базі Python

Аудиторія

- Розробники
- Програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
tableaupythonTableau with Python14 hoursTableau - це інструмент візуалізації бізнес-аналітики та даних. Python - це широко використовувана мова програмування, яка забезпечує підтримку широкого кола методів статистики та машинного навчання. Потужність візуалізації даних Tableau і можливості машинного навчання Python, коли вони поєднуються, допомагають розробникам швидко створювати додаткові додатки для аналізу даних для різних випадків використання бізнесу.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як об'єднати Tableau і Python для проведення розширеної аналітики. Інтеграція Tableau і Python буде виконуватися за допомогою API TabPy.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Інтеграція Tableau і Python за допомогою TabPy API
- Використовуйте інтеграцію Tableau і Python для аналізу складних бізнес-сценаріїв з кількома рядками коду Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
textsumText Summarization with Python14 hoursУ програмі Python Machine Learning функція підсумовування тексту здатна читати вхідний текст і створювати текстові зведення. Ця можливість доступна з командного рядка або як API / бібліотека Python. Одним із захоплюючих прикладів є швидке створення виконавчого резюме; це особливо корисно для організацій, які потребують перегляду великих об'єктів текстових даних, перш ніж створювати звіти та презентації.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться використовувати Python для створення простої програми, яка автоматично генерує резюме введення тексту.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте інструмент командного рядка, який узагальнює текст.
- Створіть та створіть код підсумовування тексту за допомогою бібліотек Python.
- Оцініть три бібліотеки підсумовування Python: sumy 0.7.0, pysummarization 1.0.4, readless 1.0.17

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
drlpythonDeep Reinforcement Learning with Python21 hoursНавчання "Глибоке зміцнення" означає здатність "штучного агента" вчитися шляхом пробної помилки та нагородження та покарання. Штучний агент прагне наслідувати здатність людини одержувати і будувати знання самостійно, безпосередньо із сировинних матеріалів, таких як бачення. Для реалізації посилення навчання використовуються глибокі навчальні та нейронні мережі. Навчання зміцнення відрізняється від машинного навчання та не залежить від підходів, що підлягають нагляду та без нагляду.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи глибокого зміцнення навчань, коли вони пройдуть шлях створення агента глибокого навчання.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні концепції глибокого зміцнення навчання та вмієте відрізняти це від машинного навчання
- Застосовуйте передові алгоритми "Підсилення навчання" для вирішення реальних проблем
- Створіть агент для глибокого навчання

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
iotpythonProgramming for IoT with Python14 hoursІнтернет речей (IoT) - це мережева інфраструктура, що сполучає фізичні об'єкти та програмні додатки безпроводовим способом, що дозволяє їм спілкуватися один з одним і обмінюватися даними через мережеві зв'язки, хмарне обчислення та захоплення даних. Python - це мова програмування високого рівня, рекомендований для IoT через його чіткий синтаксис та велику підтримку спільноти.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як програмувати рішення IoT за допомогою Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основи архітектури IoT
- Дізнайтеся основи використання Малина Пі
- Встановити та налаштувати Python на Малину Пі
- Дізнайтеся про переваги використання Python у програмуванні систем IoT
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок системи IoT за допомогою Python та Raspberry Pi

Аудиторія

- Розробники
- Інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
pythonexcelPython for Excel14 hoursPython - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемості коду. Excel - це програма для електронних таблиць, розроблена компанією Microsoft, яка широко використовується у багатьох галузях. Додавання Python в Excel робить його потужним інструментом для аналізу даних.

У цій інструкції під керівництвом, живої підготовки, учасники навчаться, як об'єднати можливості Python і Excel.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте пакети для інтеграції Python і Excel
- Читайте, пишіть та керуйте файлами Excel за допомогою Python
- Зателефонуйте на Python з Excel

Аудиторія

- Розробники
- Програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
chatbotpythonBuilding Chatbots in Python21 hoursChatBots - це комп'ютерні програми, які автоматично імітують відповідь людей через чатові інтерфейси. ChatBots допомагають організаціям максимізувати ефективність своєї діяльності, надаючи прості та швидші можливості для взаємодії користувачів.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться створювати chatbots в Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи побудови chatbots
- Створення, тестування, розгортання та усунення неполадок із використанням Python для різних chatbots

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
dlfortelecomwithpythonDeep Learning for Telecom (with Python)28 hoursМашинознавство є галуззю штучного інтелекту, в якому комп'ютери мають можливість вивчати без явного програмування. Глибоке навчання - це підполе машинного навчання, яке використовує методи, засновані на представлення даних навчання та структури, такі як нейронні мережі. Python - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемості коду.

У цій навчальному курсі, учасники навчаться навчатися, як впровадити глибокі моделі навчання для телекомунікацій за допомогою Python, оскільки вони проходять через створення глибокої моделі кредитного ризику навчання.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозуміти основні поняття глибокого навчання
- Дізнайтеся про програми та способи глибокого навчання в телекомунікаціях
- Використовуйте Python, Keras і TensorFlow для створення глибоких моделей навчання для телекомунікацій
- Створіть власну глибоку програму прогнозування споживачів, використовуючи Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
appaipyApplied AI from Scratch in Python28 hoursThis is a 4 day course introducing AI and it's application using the Python programming language. There is an option to have an additional day to undertake an AI project on completion of this course.
mongodbpythonMongoDB for Python Developers14 hoursThis instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at developers wishing to learn how to use MongoDB as the database for Python their applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure MongoDB
- Understand the difference between accessing a NoSQL document database and a traditional relational databases' (e.g., MySQL)
- Query a MongoDB database from within Python
- Create and write data to a MongoDB databasse
- Understand MongoDB's "data processing pipeline"
- Perform real-time analytics and statistical analysis
- Generate reports for dashboarding
- Implement exception handling in Python application

Format of the Course:

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Hands-on implementation in a live-lab environment

Course Customization Options:

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
dataminpythonData Mining with Python14 hoursThis instructor-led, live training (onsite or remote) is aimed at data analysts and data scientists who wish to implement more advanced data analytics techniques for data mining using Python.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand important areas of data mining, including association rule mining, text sentiment analysis, automatic text summarization, and data anomaly detection.
- Compare and implement various strategies for solving real-world data mining problems.
- Understand and interpret the results.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
ooppythonLearn Object-Oriented Programming with Python14 hoursОб'єктно-орієнтоване програмування (OOP) - це парадигма програмування, що базується на концепції об'єктів. OOP більше фокусується на даних, ніж на логіці. Python - це мова програмування високого рівня, відомий своїм зрозумілим синтаксисом та читаемостью коду.

У цій навчальній інструкції, учасники навчаться, як почати роботу з Object-Oriented Programming за допомогою Python.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні поняття об'єктно-орієнтованого програмування
- Зрозумійте синтаксис OOP в Python
- Напишіть власну об'єктно-орієнтовану програму в Python

Аудиторія

- Початківці, які хотіли б дізнатися про об'єктно-орієнтоване програмування
- Розробники зацікавлені у навчанні OOP в Python
- Програмісти Python зацікавлені в навчанні OOP

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
pythonfinancePython Programming for Finance35 hoursPython є мовою програмування, яка отримала величезну популярність у фінансовій галузі. Прийняті найбільшими інвестиційними банками та хедж-фондами, вони використовуються для створення широкого кола фінансових додатків, починаючи від основних програм торгівлі до систем управління ризиками.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться використовувати Python для розробки практичних додатків для вирішення ряду конкретних фінансових проблем.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основи мови програмування Python
- Завантажте, встановіть та збережіть найкращі інструменти розробки для створення фінансових програм у Python
- Виберіть та використовуйте найбільш підходящі пакети та методи програмування Python для організації, візуалізації та аналізу фінансових даних з різних джерел (CSV, Excel, бази даних, Інтернету тощо).
- Побудуйте додатки, які вирішують проблеми, пов'язані з розподілом активів, аналізу ризиків, продуктивністю інвестицій тощо
- Усунення несправностей, інтеграція, розгортання та оптимізація програми Python

Аудиторія

- Розробники
- Аналітики
- Квантів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Цей тренінг має на меті забезпечити вирішення деяких основних проблем, з якими стикаються фахівці з фінансів. Проте, якщо у вас є певна тема, інструмент або технічна база, яку ви хочете додати чи докладніше, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
progbioProgramming for Biologists28 hoursЦе практичний курс, який показує, чому програмування є потужним інструментом у контексті вирішення біологічних проблем. Під час курсу учасникам буде вчинено мову програмування Python - мову, яка широко розглядається як потужна, так і проста у користуванні. Цей курс можна розглядати як демонстрацію того, як біоінформатика покращує біологів життя.

Курс розроблений та призначений для людей, які не мають інформатики, які хочуть навчитися програмуванню.

Цей курс підходить для:

- Дослідники, що займаються біологічними даними.
- Вчені, які хотіли б навчитися автоматизувати щоденні завдання та аналізувати дані.
- Менеджери, які хочуть дізнатися, як програмування покращує робочі процеси та веде проекти.

До кінця курсу учасники зможуть писати короткі програми, які дозволять їм маніпулювати, аналізувати та обробляти біологічні дані та представляти результати в графічному форматі.
seleniumpythonSelenium with Python for Test Automation14 hoursSelenium - бібліотека з відкритим вихідним кодом для автоматизації тестування веб-програм через декілька браузерів. Селен взаємодіє з браузером, як це робиться людям: натискаючи посилання, заповнюючи форми та перевіряючи текст. Це найпопулярніший інструмент для автоматизації тестування веб-додатків. Селен побудований на основі WebDriver і має чудові прив'язки для численних мов сценаріїв, включаючи Python.

У цьому тренінгу учасники поєднують потужність Python з Selenium для автоматизації тестування зразка веб-додатків. Поєднуючи теорію з практикою в живій лабораторії, учасники отримають знання та практику, необхідні для автоматизації власних проектів веб-тестування за допомогою Python та Selenium.

Аудиторія

- Тестери та розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики
mlfunpythonMachine Learning Fundamentals with Python14 hoursМетою цього курсу є надання базової майстерності у застосуванні методів машинного навчання на практиці. Завдяки використанню мови програмування Python та його різних бібліотек, і на основі багатьох практичних прикладів, цей курс вчить, як використовувати найважливіші компоненти машинного навчання, як прийняти рішення щодо моделювання даних, інтерпретувати результати алгоритмів та перевірити результати

Нашою метою є надання вам навичок, щоб упевнено розуміти та використовувати найбільш фундаментальні інструменти з Toolbox Toolbox, а також уникати загальних підводних помилок додатків Data Sciences.
python_nltkNatural Language Processing with Python28 hoursЦей курс знайомить лінгвістів або програмістів з NLP в Python. Під час цього курсу ми найчастіше використовуватимемо nltk.org (Набір інструментів для природних мов), але ми також будемо використовувати інші бібліотеки, що мають відношення та корисні для NLP. На даний момент ми можемо провести цей курс у Python 2.x або Python 3.x. Приклади є англійською або мандаринською (普通话). Інші мови можуть також бути доступними, якщо вони узгоджені до бронювання.
mlfsasMachine Learning Fundamentals with Scala and Apache Spark14 hoursМетою цього курсу є надання базової майстерності у застосуванні методів машинного навчання на практиці. Завдяки використанню мови програмування Scala та її різноманітних бібліотек та на основі численних практичних прикладів цей курс вчить, як використовувати найважливіші компоненти машинного навчання, як прийняти рішення щодо моделювання даних, інтерпретувати результати алгоритмів та перевірити результати

Нашою метою є надання вам навичок, щоб упевнено розуміти та використовувати найбільш фундаментальні інструменти з Toolbox Toolbox, а також уникати загальних підводних помилок додатків Data Sciences.
djangoWeb Development with Django21 hoursDjango - це високотехнологічна платформа Python Web, яка сприяє швидкому розвитку та чистому прагматичному дизайну.

Аудиторія

Цей курс спрямований на розробників та інженерів, які прагнуть включити Django у свої проекти
web2pyWeb Development with Web2Py28 hoursweb2py - це безкоштовна платформа для відкритих джерел із повним набором пакунків на основі пітона для швидкого створення швидких, масштабованих, безпечних та портативних веб-застосунків, керованих базами даних.

Аудиторія

Цей курс спрямований на інженерів та розробників, використовуючи web2py як основу для розробки веб-сторінок
datapythData Analysis in Python using Pandas and Numpy14 hoursПанда є пакетом Python, який забезпечує структуру даних для роботи з структурованими (табличні, багатовимірними, потенційно неоднорідними) та часовими даними.
flaskWeb application development with Flask14 hoursЦей практичний курс адресовано розробникам Python, які хочуть створити та підтримувати свої перші веб-програми. Він також адресований людям, які вже знайомі з іншими веб-системами, такими як Django або Web2py, і хочуть дізнатись, як використовуються мікропроцесори (тобто, рамка, яка клеїть разом сторонні бібліотеки замість надання автономного універсального рішення) зміни процес.

Значна частина курсу присвячена не самої флязі (це крихітна), а стороннім бібліотекам та інструментам, які часто використовуються в проектах Flask.

Upcoming Python Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Data Mining with Python - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-03-19 09:303000EUR / 3600EUR
Deep Reinforcement Learning with Python - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-03-25 09:305250EUR / 6050EUR
Data Mining with Python - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-05-07 09:303000EUR / 3600EUR
Data Mining with Python - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-06-27 09:303000EUR / 3600EUR
Data Mining with Python - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-08-20 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Python courses, Evening Python training, Python boot camp, Python instructor-led, Weekend Python training, Evening Python courses, Python coaching, Python instructor, Python trainer, Python training courses, Python classes, Python on-site, Python private courses, Python one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!