Навчальні курси PySpark

Навчальні курси PySpark

Місцеві, під керівництвом інструктора Live PySpark навчальних курсів демонструють через практичний практиці, як використовувати Python і іскри разом, щоб аналізувати великі дані.

PySpark навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

PySpark Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Python є високоякісним мовою програмування, відомим за чіткий синтакс і читальність коду. Spark - це двигун для обробки даних, який використовується для пошуку, аналізу та перетворення великих даних. PySpark дозволяє користувачам інтерфейсувати Spark з Python.

У цьому тренінгу, який очолює інструктор, учасники дізнаються, як використовувати Python і Spark разом для аналізу великих даних, оскільки вони працюють на практичних тренуваннях.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Знайдіть, як використовувати Spark з Python для аналізу Big Data. Працюйте на тренуваннях, які імітують реальні випадки світу. Використовуйте різні інструменти та методи для аналізу великих даних PySpark.

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика

Last Updated:

Online PySpark courses, Weekend PySpark courses, Evening PySpark training, PySpark boot camp, PySpark instructor-led, Weekend PySpark training, Evening PySpark courses, PySpark coaching, PySpark instructor, PySpark trainer, PySpark training courses, PySpark classes, PySpark on-site, PySpark private courses, PySpark one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах