Навчальні курси Puppet

Навчальні курси Puppet

Місцеві, під керівництвом інструктора Live маріонеткових навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці, як розгорнути основну конфігурацію системи для маріонеток у майстер-клієнтському середовищі і як реалізувати маріонетку автоматизації в комплексі Середовища.

Ляльковий підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні, у приміщеннях українікорпоративних тренінгівниць україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Puppet Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Цей курс призначений для організацій, які вже використовують Puppet або системні адміністратори, які прагнуть реалізувати Puppet як нове рішення.

Курс проводиться протягом 2 днів і включає суміш як презентацій, так і вправ. Після завершення ви зможете розгорнути базову конфігурацію системи для Puppet в середовищі Master-Client.
21 годин
Цей курс призначений для досвідчених системних адміністраторів та розробників, які прагнуть впровадити Puppet Automation у складні середовища.

Після завершення ви зможете розгорнути складну конфігурацію системи для середовища Puppet в декількох середовищах Masters-Client.
21 годин
це замовлення практичний ляльковий курс для глобальних знань
14 годин
Ansible є програмним забезпеченням з відкритим кодом для управління конфігурацією та розробки додатків. Puppet - це програмне забезпечення для автоматизації інфраструктури та розробки додатків. Використовуючи Ansible з Puppet, користувачі можуть автоматизувати та керувати інформаційною інфраструктурою.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на DevOps інженерів, які бажають автоматизувати IT-інфраструктуру з Ansible і Puppet.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштування та управління інформаційною інфраструктурою. Створення трубопроводу для ефективного розгортання коду. Впровадження інфраструктури самообслуговування та доставки додатків.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Puppet courses, Weekend Puppet courses, Evening Puppet training, Puppet boot camp, Puppet instructor-led, Weekend Puppet training, Evening Puppet courses, Puppet coaching, Puppet instructor, Puppet trainer, Puppet training courses, Puppet classes, Puppet on-site, Puppet private courses, Puppet one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах