курси PostgreSQL

курси PostgreSQL

Місцеві, під керівництвом інструктора Live PostgreSQL (AKA Postgres) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ PostgreSQL і як обробляти адміністрацію і продуктивність налаштування баз даних PostgreSQL.

PostgreSQL підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання наживо". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

PostgreSQL Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Огляд
Цей курс обробляє адміністрацію та продуктивність налаштування баз даних PostgreSQL. Учасники вивчать використання спеціалізованих модулів PostgreSQL (AKA Postgres), таких як реплікація, пул з'єднання та повнотекстового пошуку.
14 годин
Огляд
Цей курс охоплює адміністрування та налаштування продуктивності Postgre SQL даних Postgre SQL .

Цільова аудиторія включає системних адміністраторів і архітекторів баз даних. Учасники дізнаються про використання спеціалізованих модулів Postgre SQL (AKA Postgres), таких як реплікація, об'єднання з'єднань і повний пошук тексту.
14 годин
Огляд
Цей тренінг розроблений для адміністраторів Database та архітекторів, які хочуть вивчити Postgre SQL з основ.

Ви дізнаєтесь архітектуру Postgre SQL , установку, проектування, а також як виконувати резервні копії та відновлення баз даних у Postgre SQL .
14 годин
Огляд
Цей тренінг розроблений для адміністраторів Database та архітекторів, які хочуть вивчити інструменти та прийоми впровадження високої доступності та безпеки Database у Postgre SQL .

Ви також дізнаєтесь, як знаходити повільні запити, відстежувати продуктивність бази даних та настроювати Postgre SQL для продуктивності.
7 годин
Огляд
Цей тренінг розроблений для адміністраторів Database та архітекторів, які хочуть вивчити потокову реплікацію в Postgre SQL та те, як можна використовувати pgpool-II для автоматичного відмови та налаштування високо доступного кластера Postgre SQL Database Postgre SQL .
14 годин
Огляд
Ця підготовка призначена для Database адміністраторів і архітекторів, які хочуть налаштувати PostgreSQL Database для виконання. Дізнайтеся, як реєструвати повільне навантаження і знайти можливі больові точки в запиті. Ця тема також охоплює найважливіші параметри, які повинні бути налаштовані для оптимальної продуктивності.
35 годин
Огляд
PostgreSQL (або Postgres) - це одна з найпопулярніших реляційних баз даних з відкритим кодом.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники вивчать загальні та передові аспекти PostgreSQL, включаючи адміністрацію, повороти продуктивності, розширені розробки та реплікацію, коли вони проходять через низку практичних завдань, live-lab вправи, що включають налаштування, конфігурування, тестування, розгортання та усунення несправностей.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте розширені методи адміністрування для налаштування та керування сервером PostgreSQL
- Оптимізуйте базу даних та запити для максимальної продуктивності
- Реплікація та масштабування сервера PostgreSQL

Аудиторія

- Адміністратори баз даних
- Системні адміністратори
- Розробники з досвідом роботи з базами даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Цей курс базується на PostreSQL 9, але може бути адаптований для іншої версії.
- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Огляд
Цей курс забезпечує програмну взаємодію з базами даних PostgreSQL. Вивчіть методи, синтаксиси та структури, необхідні для розробки якісних додатків за допомогою бекенда PostgreSQL. Це навчання також охоплює SQL Tuning, що охоплює найкращі методи написання ефективного SQL.

Цільова аудиторія включає розробників, які хочуть використовувати або розповсюджувати PostgreSQL, а також архітектори баз даних.
Online PostgreSQL courses, Weekend PostgreSQL courses, Evening PostgreSQL training, PostgreSQL boot camp, PostgreSQL instructor-led, Weekend PostgreSQL training, Evening PostgreSQL courses, PostgreSQL coaching, PostgreSQL instructor, PostgreSQL trainer, PostgreSQL training courses, PostgreSQL classes, PostgreSQL on-site, PostgreSQL private courses, PostgreSQL one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions