курси PostgreSQL

курси PostgreSQL

Місцеві, під керівництвом інструктора Live PostgreSQL (AKA Postgres) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід основ PostgreSQL і як обробляти адміністрацію і продуктивність налаштування баз даних PostgreSQL.

PostgreSQL підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання наживо". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

PostgreSQL Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Цей курс обробляє адміністрацію та продуктивність налаштування баз даних PostgreSQL. Учасники вивчать використання спеціалізованих модулів PostgreSQL (AKA Postgres), таких як реплікація, пул з'єднання та повнотекстового пошуку.
14 hours
Overview
Цей курс охоплює адміністрацію та настройку ефективності баз даних PostgreSQL.

Цільова аудиторія включає системних адміністраторів та архітекторів баз даних. Учасники вивчать використання спеціалізованих модулів PostgreSQL (AKA Postgres), таких як реплікація, пул з'єднання та повнотекстового пошуку.
14 hours
Overview
Це навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть вивчати PostgreSQL з основ.

Ви вивчите архітектуру PostgreSQL, встановлення, проектування, а також як виконувати резервні копії та відновлення баз даних в PostgreSQL.
14 hours
Overview
Це навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть вивчити інструменти та методи для забезпечення високої доступності та безпеки баз даних в PostgreSQL.

Ви також дізнаєтеся, як знайти повільні запити, відстежувати продуктивність бази даних та налаштовувати PostgreSQL для Performance.
7 hours
Overview
Це навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть дізнатися поточну реплікацію в PostgreSQL і як pgpool-II може бути використаний для автоматичного відновлення роботи та настроювання дуже доступного кластера баз даних PostgreSQL.
7 hours
Overview
Це навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть налаштувати базу даних PostgreSQL для продуктивності. Дізнайтеся, як зареєструвати повільне навантаження та знайти можливі точки болю у запиті. Ця тема також охоплює найбільш важливі параметри, які необхідно настроїти для оптимальної роботи.
35 hours
Overview
PostgreSQL (або Postgres) - це одна з найпопулярніших реляційних баз даних з відкритим кодом.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники вивчать загальні та передові аспекти PostgreSQL, включаючи адміністрацію, повороти продуктивності, розширені розробки та реплікацію, коли вони проходять через низку практичних завдань, live-lab вправи, що включають налаштування, конфігурування, тестування, розгортання та усунення несправностей.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте розширені методи адміністрування для налаштування та керування сервером PostgreSQL
- Оптимізуйте базу даних та запити для максимальної продуктивності
- Реплікація та масштабування сервера PostgreSQL

Аудиторія

- Адміністратори баз даних
- Системні адміністратори
- Розробники з досвідом роботи з базами даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Цей курс базується на PostreSQL 9, але може бути адаптований для іншої версії.
- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Цей курс забезпечує програмну взаємодію з базами даних PostgreSQL. Вивчіть методи, синтаксиси та структури, необхідні для розробки якісних додатків за допомогою бекенда PostgreSQL. Це навчання також охоплює SQL Tuning, що охоплює найкращі методи написання ефективного SQL.

Цільова аудиторія включає розробників, які хочуть використовувати або розповсюджувати PostgreSQL, а також архітектори баз даних.
Weekend PostgreSQL courses, Evening PostgreSQL training, PostgreSQL boot camp, PostgreSQL instructor-led, Weekend PostgreSQL training, Evening PostgreSQL courses, PostgreSQL coaching, PostgreSQL instructor, PostgreSQL trainer, PostgreSQL training courses, PostgreSQL classes, PostgreSQL on-site, PostgreSQL private courses, PostgreSQL one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!