курси PostgreSQL

курси PostgreSQL

Навчальні курси PostgreSQL (AKA Postgres), які проводяться безпосередньо під керівництвом інструкторів, демонструють через інтерактивну дискусію та практичну практику основи PostgreSQL та способи управління адміністрацією та налаштуванням ефективності баз даних PostgreSQL. Підготовка PostgreSQL доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання в режимі реального часу". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

PostgreSQL Course Outlines

CodeNameDurationOverview
pgsqladmPostgreSQL Administration and Development28 hoursЦей курс обробляє адміністрацію та продуктивність налаштування баз даних PostgreSQL. Учасники вивчать використання спеціалізованих модулів PostgreSQL (AKA Postgres), таких як реплікація, пул з'єднання та повнотекстового пошуку.
postgresadminPostgreSQL for Administrators14 hoursЦей курс охоплює адміністрацію та настройку ефективності баз даних PostgreSQL.

Цільова аудиторія включає системних адміністраторів та архітекторів баз даних. Учасники вивчать використання спеціалізованих модулів PostgreSQL (AKA Postgres), таких як реплікація, пул з'єднання та повнотекстового пошуку.
postgresdevPostgreSQL for Developers14 hoursЦей курс забезпечує програмну взаємодію з базами даних PostgreSQL. Вивчіть методи, синтаксиси та структури, необхідні для розробки якісних додатків за допомогою бекенда PostgreSQL. Це навчання також охоплює SQL Tuning, що охоплює найкращі методи написання ефективного SQL.

Цільова аудиторія включає розробників, які хочуть використовувати або розповсюджувати PostgreSQL, а також архітектори баз даних.
postgresadminoptimreplPostgreSQL Administration, Optimization and Replication35 hoursPostgreSQL (або Postgres) - це одна з найпопулярніших реляційних баз даних з відкритим кодом.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники вивчать загальні та передові аспекти PostgreSQL, включаючи адміністрацію, повороти продуктивності, розширені розробки та реплікацію, коли вони проходять через низку практичних завдань, live-lab вправи, що включають налаштування, конфігурування, тестування, розгортання та усунення несправностей.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Використовуйте розширені методи адміністрування для налаштування та керування сервером PostgreSQL
- Оптимізуйте базу даних та запити для максимальної продуктивності
- Реплікація та масштабування сервера PostgreSQL

Аудиторія

- Адміністратори баз даних
- Системні адміністратори
- Розробники з досвідом роботи з базами даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Цей курс базується на PostreSQL 9, але може бути адаптований для іншої версії.
- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
postgresadmin1PostgreSQL Essentials14 hoursЦе навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть вивчати PostgreSQL з основ.

Ви вивчите архітектуру PostgreSQL, встановлення, проектування, а також як виконувати резервні копії та відновлення баз даних в PostgreSQL.
postgresadmin2PostgreSQL Advanced DBA14 hoursЦе навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть вивчити інструменти та методи для забезпечення високої доступності та безпеки баз даних в PostgreSQL.

Ви також дізнаєтеся, як знайти повільні запити, відстежувати продуктивність бази даних та налаштовувати PostgreSQL для Performance.
postgresadmin3Implementing High Availability in PostgreSQL7 hoursЦе навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть дізнатися поточну реплікацію в PostgreSQL і як pgpool-II може бути використаний для автоматичного відновлення роботи та настроювання дуже доступного кластера баз даних PostgreSQL.
postgresadmin4PostgreSQL Performance Tuning7 hoursЦе навчання призначене для адміністраторів баз даних та архітекторів, які хочуть налаштувати базу даних PostgreSQL для продуктивності. Дізнайтеся, як зареєструвати повільне навантаження та знайти можливі точки болю у запиті. Ця тема також охоплює найбільш важливі параметри, які необхідно настроїти для оптимальної роботи.

Upcoming PostgreSQL Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Implementing High Availability in PostgreSQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Fri, 2019-03-29 09:301500EUR / 1900EUR
PostgreSQL Administration and Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:306000EUR / 7000EUR
Implementing High Availability in PostgreSQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Fri, 2019-05-17 09:301500EUR / 1900EUR
PostgreSQL Administration and Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:306000EUR / 7000EUR
PostgreSQL Administration and Development - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-07-22 09:306000EUR / 7000EUR
Weekend PostgreSQL courses, Evening PostgreSQL training, PostgreSQL boot camp, PostgreSQL instructor-led, Weekend PostgreSQL training, Evening PostgreSQL courses, PostgreSQL coaching, PostgreSQL instructor, PostgreSQL trainer, PostgreSQL training courses, PostgreSQL classes, PostgreSQL on-site, PostgreSQL private courses, PostgreSQL one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!