Навчальні курси PL/SQL

Навчальні курси PL/SQL

Місцевий, інструктор під керівництвом Live PL/SQL (процесуальна мова/структурований мова запитів) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці величезний потенціал PL/SQL в роботі з базою даних, автоматизації процесів і будівництва програми, а також передові механізми та рішення, розроблені на цій мові.

PL/SQL навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

PL/SQL Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Цей 3-денний курс дає вступ до середовища розробки додатків ORACLE PL / SQL, який дозволяє записувати збережені процедури, функції та тригери за допомогою команд SQL та PL / SQL.

Курс займає формат семінару, який включає лекції, приклади роботи та практичні вправи. Незважаючи на те, що вміст може бути налаштований, принаймні 2 дні необхідні для покриття основних елементів.

Зверніть увагу, що всі повні курси мають разом з файлами зразків бази даних, наприклад, файли SQL та безкоштовні програмні засоби для доступу до бази даних ORACLE.
28 годин
Для кого

Робочі майданчики присвячені розробникам, кінцевим користувачам та адміністраторам, які дотепер не мали контакту з мовою PL / SQL, і необхідності скористатися його величезним потенціалом у роботі з базами даних, автоматизованими процесами та в будівництві додатків.

Екзаменації та сертифікати

План охоплює навчальний матеріал, необхідний для проходження іспиту 1Z0-144 Oracle Database 11g Програма з ПЛ / SQL і отримати титул Oracle ПЛ / SQL Розробник Сертифікований Асоціатор

Мета тренінгу

Метою семінару є ознайомлення учасників з мовою програмування PL / SQL, його можливостями та обмеженнями. Цей майстер-клас включатиме повне розуміння механізмів, пов'язаних з мовою програмування, необхідних для реалізації логіки вільних додатків, автоматизації обробки даних та управління базами даних.

Вміст тренінгу

Введення в PL / SQL архітектурні рішення, засновані на цьому мові, організації робочого середовища Створення скриптів і зберіганих програмних одиниць, які працюють на даних

Примітки

Програма заснована на програмній версії 11G XE.
21 годин
Для кого

Ця підготовка є, крім, і продовження 'Oracle 11g - Programming в PL / SQL і - майстерні ", але також може бути розроблено для практикуючих, розробників, PL / SQL, які вже мають досвід з мовою, і які хочуть систематизувати свої знання і вивчити передові механізми і рішення розроблені в цьому мові.

Вміст тренінгу

Об'єкти, потоки та складні структури даних Прогресивні рішення, засновані на PL / SQL

Екзаменації та сертифікати

План охоплює навчальний матеріал, необхідний для проходження іспиту 1Z0-146 Oracle Advanced PL / SQL і отримує титул Oracle Advanced PL / SQL Developer Certified Professional

Мета тренінгу

Тренінг призначений для ознайомлення учасників з передовими аспектами програмування в Oracle базі даних. Наголошується на гнучкості та ефективності рішень, заснованих на PL / SQL.

Примітки

Програма заснована на програмній версії 11G XE.

Last Updated:

Online PL/SQL courses, Weekend PL/SQL courses, Evening PL/SQL training, PL/SQL boot camp, PL/SQL instructor-led, Weekend PL/SQL training, Evening PL/SQL courses, PL/SQL coaching, PL/SQL instructor, PL/SQL trainer, PL/SQL training courses, PL/SQL classes, PL/SQL on-site, PL/SQL private courses, PL/SQL one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах