курси Performance Testing

курси Performance Testing

Місцеві навчальні курси, що проводяться під керівництвом інструкторів, проводяться в рамках курсу підвищення кваліфікації україна .

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Performance Testing Subcategories

Performance Testing Course Outlines

CodeNameDurationOverview
hpuftTest automation with HP UFT21 hoursThis course demonstrates through hands-on practice the fundamentals and applications of test automation with HP UFT.
jmeteradvJMeter Advanced7 hoursЦей курс стосується передових технологій тестування веб-додатків. Вона зосереджена на повній автоматизації, сценаріях, інтеграції тестів з зовнішнім джерелом даних.
jmeterfunJMeter Fundamentals7 hoursЦей курс охоплює створення та впровадження функціонального та модульного тестування з Apache JMeter, вільним програмним забезпеченням для тестування програм з Фонду Apache Software. Мета курсу полягає в тому, щоб дозволити організаціям повністю автоматизувати свої різні вимоги до тестування, заощаджуючи час, гроші та допомагаючи мінімізувати ризик людської помилки під час тестування. Програма вивчає концепції проектування та створення тестових планів для реальних веб-застосунків, що використовують Apache JMeter, включаючи плани функціональної, регресійної та стрес-тестування. Учасники навчаться планувати тестові плани для різних цілей та використовувати різні компоненти та функції в JMeter у своїх перевагах, дозволяючи їм повністю автоматизувати процес тестування веб-додатків.
jmeterfunadvJMeter Fundamentals and JMeter Advanced14 hoursЦе основні принципи JMeter і JMeter Advanced для зручності.

Основи JMeter

Цей курс охоплює створення та впровадження функціонального та модульного тестування з Apache JMeter, вільним програмним забезпеченням для тестування програм з Фонду Apache Software. Мета курсу полягає в тому, щоб дозволити організаціям повністю автоматизувати свої різні вимоги до тестування, заощаджуючи час, гроші та допомагаючи мінімізувати ризик людської помилки під час тестування. Програма вивчає концепції проектування та створення тестових планів для реальних веб-застосунків, що використовують Apache JMeter, включаючи плани функціональної, регресійної та стрес-тестування. Учасники навчаться планувати тестові плани для різних цілей та використовувати різні компоненти та функції в JMeter у своїх перевагах, дозволяючи їм повністю автоматизувати процес тестування веб-додатків.

JMeter Advanced

Цей курс стосується передових технологій тестування веб-додатків. Вона зосереджена на повній автоматизації, сценаріях, інтеграції тестів з зовнішнім джерелом даних.
jmeterwebappWeb Application Performance Testing with JMeter7 hoursЦей курс був створений для тест-менеджерів, тестувальників, бізнес-аналітики, дизайнерів, розробників, адміністраторів та всіх, хто зацікавлений у плануванні та виконанні тестів на веб-додатки. Він охоплює як встановлювати нефункціональні вимоги, які показники є найбільш важливими для конкретних реалізацій, як створити план тестування продуктивності, впровадити його в JMeter, виконувати його та аналізувати результати.
perftunePerformance engineering/tuning35 hoursАудиторія

- Тестери продуктивності
- Інженери-виконавці
- Розробники, які хочуть розширити свою кар'єру як Performance Architects.

Формат курсу

50% лекцій, 50% лабораторій
seleniumjmeterWeb Application Testing with Selenium and JMeter35 hoursЦей курс забезпечує підготовку до роботи з тестовими проектами та забезпечує практичний досвід роботи з веб-додатками, автоматичною функцією тестування та автоматизацією крос-браузера з використанням набору тестів Selenium. Також він всебічно представив jMeter.

Достатньо 2 днів JMeter та 3 дня Selenium.

Upcoming Performance Testing Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
JMeter Fundamentals and JMeter Advanced - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2018-11-27 09:303000EUR / 3600EUR
Test automation with HP UFT - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2018-11-28 09:304500EUR / 5300EUR
Test automation with HP UFT - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-01-29 09:304500EUR / 5300EUR
Test automation with HP UFT - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-03-26 09:304500EUR / 5300EUR
Test automation with HP UFT - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-05-22 09:304500EUR / 5300EUR
Weekend Performance Testing courses, Evening Performance Testing training, Performance Testing boot camp, Performance Testing instructor-led, Weekend Performance Testing training, Evening Performance Testing courses, Performance Testing coaching, Performance Testing instructor, Performance Testing trainer, Performance Testing training courses, Performance Testing classes, Performance Testing on-site, Performance Testing private courses, Performance Testing one on one training

Course Discounts

Course Venue Course Date Course Price [Remote / Classroom]
Anti-Money Laundering (AML) and Combating Terrorist Financing (CTF) Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2018-11-26 09:30 3150EUR / 3750EUR
Activiti for Business Process Designers Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2018-12-12 09:30 4725EUR / 5525EUR
Business Process Modeling using BPMN and UML Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:30 3150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and Maintenance Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:30 3150EUR / 3750EUR
Statistical Quality Analysis Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-04-11 09:30 1575EUR / 1975EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

contact us right away!