курси Pattern Recognition

курси Pattern Recognition

Місцеві, інструктор-LED Live-розпізнавання образів навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми розпізнавання образів.

Розпізнавання образів навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Pattern Recognition Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
цей інструктор LED, Live курс забезпечує введення в поле розпізнавання образів і машинного навчання. Він торкається практичних застосувань у статистиці, інформатику, обробку сигналів, комп'ютерне бачення, видобування даних та біоінформатики.

курс інтерактивний і включає в себе безліч практичних вправ, інструктора зворотного зв'язку, а також тестування знань і навичок, придбаних.
14 hours
Overview
шаблон відповідності є метод, використовуваний для пошуку зазначених моделей в зображенні. Він може бути використаний для визначення наявності вказаних характеристик у захопленого зображення, наприклад, очікуваного підпису дефектного продукту в заводській лінії або зазначених вимірах компонента. Він відрізняється від "розпізнавання образів" (яка визнає загальні візерунки на основі великих колекцій відповідних зразків) в тому, що він конкретно диктує те, що ми шукаємо, то говорить нам, чи існує очікуваний шаблон чи ні.

Формат курсу

- цей курс вводить підходи, технології та алгоритми, що використовуються в галузі відповідності шаблонів, як це відноситься до машинного зору.

Upcoming Pattern Recognition Courses

Weekend Pattern Recognition courses, Evening Pattern Recognition training, Pattern Recognition boot camp, Pattern Recognition instructor-led, Weekend Pattern Recognition training, Evening Pattern Recognition courses, Pattern Recognition coaching, Pattern Recognition instructor, Pattern Recognition trainer, Pattern Recognition training courses, Pattern Recognition classes, Pattern Recognition on-site, Pattern Recognition private courses, Pattern Recognition one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!