курси Pattern Recognition

курси Pattern Recognition

Місцеві, інструктор-LED Live-розпізнавання образів навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми розпізнавання образів.

Розпізнавання образів навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Pattern Recognition Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Цей живий курс під керівництвом викладачів забезпечує вступ у поле розпізнавання образів та машинного навчання. Він торкається практичних застосувань у галузі статистики, інформатики, обробки сигналів, комп'ютерного зору, видобутку даних та біоінформатики.

Курс є інтерактивним і включає безліч практичних вправ, зворотній зв'язок інструктора та перевірку набутих знань та навичок.
14 hours
Overview
Узгодження шаблону - це техніка, яка використовується для пошуку заданих шаблонів у зображенні. З його допомогою можна визначити наявність заданих характеристик у захопленому зображенні, наприклад, очікувану мітку на несправному виробі на заводській лінії або вказані розміри компонента. Він відрізняється від " Pattern Recognition " (який розпізнає загальні зразки, засновані на більшій колекції суміжних зразків) тим, що він конкретно диктує те, що ми шукаємо, а потім повідомляє нам, існує чи ні очікувана схема.

Формат курсу

- Цей курс знайомить із підходами, технологіями та алгоритмами, що застосовуються у галузі відповідності шаблонів, як це стосується Machine Vision .

Upcoming Pattern Recognition Courses

Weekend Pattern Recognition courses, Evening Pattern Recognition training, Pattern Recognition boot camp, Pattern Recognition instructor-led, Weekend Pattern Recognition training, Evening Pattern Recognition courses, Pattern Recognition coaching, Pattern Recognition instructor, Pattern Recognition trainer, Pattern Recognition training courses, Pattern Recognition classes, Pattern Recognition on-site, Pattern Recognition private courses, Pattern Recognition one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!