курси Pattern Recognition

курси Pattern Recognition

Місцеві, інструктор-LED Live-розпізнавання образів навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми розпізнавання образів.

Розпізнавання образів навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Pattern Recognition Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
Цей курс забезпечує введення в поле розпізнавання образів та машинного навчання. Це стосується практичних застосувань у галузі статистики, інформатики, обробки сигналів, комп'ютерного бачення, пошуку даних та біоінформатики.

Курс є інтерактивним і включає в себе безліч практичних вправ, відгуки інструкторів та тестування отриманих знань та навичок.

Аудиторія
Аналітик даних
Аспіранти, дослідники та практики
14 hours
Overview
Зразки відповідності - це техніка, яка використовується для пошуку вказаних візерунків у зображенні. Він може бути використаний для визначення наявності зазначених характеристик у знімному зображенні, наприклад, очікуваної мітки на дефектному виробі на заводській лінії або вказаних розмірів компонента. Він відрізняється від "Розпізнавання образів" (який визнає загальні закономірності, засновані на великих колекціях відповідних зразків), оскільки це конкретно визначає те, що ми шукаємо, а потім розповідає нам, чи існує очікуваний шаблон чи ні.

Аудиторія
Інженери та розробники, що прагнуть розробити додатки для машинного зору
Виробництво інженерів, техніків та менеджерів

Формат курсу
Цей курс знайомить з підходами, технологіями та алгоритмами, що використовуються в області підбору зразків, як це застосовується до Machine Vision.

Upcoming Pattern Recognition Courses

Weekend Pattern Recognition courses, Evening Pattern Recognition training, Pattern Recognition boot camp, Pattern Recognition instructor-led, Weekend Pattern Recognition training, Evening Pattern Recognition courses, Pattern Recognition coaching, Pattern Recognition instructor, Pattern Recognition trainer, Pattern Recognition training courses, Pattern Recognition classes, Pattern Recognition on-site, Pattern Recognition private courses, Pattern Recognition one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!