Навчальні курси OMG

Навчальні курси OMG

Онлайн або на сайті навчальні курси під керівництвом інструктора в прямому ефірі OMG (Object Management Group) демонструють через інтерактивну дискусію та практичну практику, як застосовувати стандарти моделювання OMG, щоб забезпечити візуальний дизайн, виконання та обслуговування програмного забезпечення та інших процесів.

OMG доступне як «онлайн-тренування в прямому ефірі» або «навчання на сайті». Онлайн-навчання в прямому ефірі (ака «дистанційне навчання в прямому ефірі») здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. На території готелю Можна проводити навчання на місцевому рівні на клієнтських приміщеннях у українікорпоративних навчальних центрах NobleProg або в їх . україні

NobleProg - Ваш місцевий постачальник навчальних послуг

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

OMG Підкатегорії

OMG Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at programmers or anyone who wish to learn and use OCL and OWL for expressing all kinds of model query, manipulation, and specification requirements.

By the end of this training, participants will be able to:

- Have a better understanding of OCL and OWL architecture.
- Use OCL and OWL to express model transformations.
14 годин
Це 2-денний курс, який зосереджується на симуляції SysML моделей.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онсайт або дистанційний) спрямований на тих, хто бажає використовувати Cameo Simulation Toolkit для ефективного створення і запуску SysML діаграмів і моделей.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Підготувати та налаштувати SysML діаграми для симуляції. Використання діаграмів діяльності. Використання діаграмів державних машин. Використовуйте параметричні діаграми. Використовуйте діаграми послідовності.

Для участі в цьому курсі учасник повинен відповідати вимогам і мати хороше розуміння SysML діаграмів.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Цей курс навчає, як проектувати та виконувати рішення за правилами зі стандартом OMG DMN (Model Model and Notation).
21 годин
Модель OCSMP - Фундаментальні експертизи випробувань знань і навичок, необхідних для SysML базової моделі системи. Експертиза охоплює концепції моделей та організацію, основні вимоги захоплення і управління, структуру і поведінку моделей, параметрикальних моделей, розподілу відносин і використання стереотипів. Використання знань і навичок, охоплених на цьому рівні, плюс знайомство з відповідним інструментом моделювання SysML , власник моделі Будівельник моделі OCSMP - Фундаментальна сертифікація повинна бути продуктивним внеском у моделювання завдань, що виконуються командою системного інжинірингу, використовуючи модельний системний інженерний підхід за допомогою SysML. OCSMP Модель Builder - Фундаментальна сертифікація є обов'язковою вимогою для двох вищих рівнів програми, і вимагає сертифікації користувачів моделі OCSMP в якості передумови.

Це обстеження (а також інші в серії OCSMP ) перевіряє вашу здатність застосовувати знання і навички, перераховані тут в контексті моделі системи. Під час вивчення виходять за рамки кожної окремої діаграми, щоб зрозуміти, як аспекти, які вона моделі можуть впливати або впливати на аспекти системи, представлені в інших типах діаграм.
28 годин
OCEB2 Content Developer

NobleProg has official OMG OCEB 2 Content Developer status, which means that our course outlines and training materials were developed by the same experts who prepared questions for OCEB 2 exams.

This course prepares you for the OMG Certified Expert in BPM (OCEB v2) Fundamental Examination.

After this course you can practise using our testing engine on over 200 sample questions.
21 годин
Цей курс готує вас до OMG Сертифікованого Systems Modeling Професійного (OCSMP).

[ 3 ]
28 годин
The OCSMP Model Builder – Intermediate examination tests the knowledge and skills used to develop system models using the full SysML feature set. This capability enables more detailed and precise modeling of requirements, structure, behavior, and parametric constraints than those modeled at the Fundamental level. In addition, this engineer has the understanding needed to organize complex models, define the inter-relationships among model elements and diagrams, and assess aspects of model quality including conformance to language and method constraints. The level of knowledge tested by this certification, accompanied by a corresponding level of expertise in model based systems engineering methods and tools, is appropriate for a System Modeling Lead for a project and for the top-ranked team members who contribute independently to the model or to the system, such as a Lead Systems Engineer. The OCSMP Model Builder - Intermediate Certification is a prerequisite for the program's highest certification, OCSMP Model Builder – Advanced, and requires the OCSMP Model Builder – Fundamental certification as its prerequisite.

The course structure is based upon the book - A Practical Guide to SysML: The Systems Modeling Language by Friedenthal, Moore, and Steiner.
21 годин
Цей курс пропонується у двох варіантах, щоб забезпечити практичне розуміння того, як системи можуть бути змодельовані з використанням новітньої версії OMG Language Modeling Language ( SysML ) специфікації. Нотації та основні семантики SysML пояснюються таким чином, що дозволяє студентам застосовувати те, що вони вивчають, до будь-якого відповідного методу або інструменту моделювання системи.
21 годин
Це 3-денне навчання, що охоплює принципи моделювання, UML , SysML та використання MagicDraw за результатами тематичного дослідження, яке демонструє типовий модельний підхід на основі моделей.

Курс:

- Включає лекції та практичну практику використання MagicDraw для моделювання систем за допомогою SysML ;
- Пояснює основні поняття та діаграми SysML ;
- Надає практичні приклади побудови моделей системи;
- Показує, як простежити елементи моделі в різних видах;
- Пояснює, як ефективно використовувати функції MagicDraw ;
- Базується на послідовному моделюванні випадку.

Аудиторія:

- Системні архітектори, системні інженери, архітектори програмного забезпечення та інші зацікавлені сторони, які створюватимуть і використовувати моделі.

Методи:

- Презентації, дискусії та практичні завдання на основі вивчення конкретних випадків.

Матеріали курсу:

- Слайди, модель прикладу та описи практичних завдань.

Сертифікати:

- Кожен учасник отримує сертифікат NobleProg із зазначенням, що він / вона відвідували тренінг.
21 годин
Мета:

Допомагаючи аналітикам і розробникам системної інженерії зрозуміти, як ефективно збирати вимоги, а потім впроваджувати вбудоване програмне забезпечення на основі системних специфікацій з використанням UML 2 і SysML .

Цей 3-денний тренінг спрямований на надання допомоги системним аналітикам, щоб ефективно висловити свої потреби та дизайнерів, щоб зробити відповідний архітектурний дизайн системи на основі цих потреб.

Отримана в результаті архітектура системи забезпечує гарний рівень гнучкості програмного забезпечення вбудованої системи перед змінами, оскільки дозволяє узгоджене відстеження ділових правил, укладених у системні функції, та вибору варіантів використання (випадків використання) кінцевих користувачів рівень реалізації програмного забезпечення.
21 годин
Цей практичний тренінг покаже вам, як ефективно використовувати мову моделювання SysML . Ви відкриєте, зокрема, блок-схеми структурного моделювання складних систем. Ви поглибите діаграму послідовностей, діаграму стану та діаграму активності для динамічного моделювання. Ви також навчитесь використовувати конкретні діаграми SysML , такі як діаграма вимог та параметрична діаграма, а також важливу концепцію розподілу. Ми також зосередимо увагу на необхідності визначення модельного підходу, адаптованого до контексту компанії та типу системи, що вивчається. Ми нарешті побачимо, що є сучасним інструментом моделювання SysML .

Аудиторія:

Керівники проектів, архітектори, системні інженери, що мають моделювати складні системи, включаючи як програмне, так і апаратне забезпечення

Методика викладання:

- Теоретична презентація з прикладами
- Тематичне дослідження на папері (демонстрація інструктора SysML тренером)
21 годин
Цей курс пояснить, як використовувати SysML, мову моделювання для інженерної системи. Зокрема, ви відкриєте блок-схеми структурного моделювання складних систем. Ви вивчите діаграму послідовності, діаграму стану та діаграму активності для динамічного моделювання. Ви також дізнаєтеся, як використовувати специфічні діаграми SysML, такі як діаграма вимог та параметрична діаграма, а також концепція розподілу. Ми також наголосимо на необхідності визначити модельний підхід, адаптований до контексту компанії та типу системи, що підлягає вивченню. Практика буде зроблена за допомогою інструмента моделювання NoMagic's Cameo Systems Modeler (MagicDraw).

Аудиторія:

Системних інженерів, бізнес-аналітики та архітекторів для моделювання складних систем, включаючи обладнання та програмне забезпечення

Метод викладання:

Ілюстрована теоретична презентація прикладів
50% практичної роботи з Cameo Systems Modeler на прикладі навчального процесу
21 годин
У цьому інструктора під проводом, жива підготовка, учасники дізнаються, як використовувати SysML як реалізується в Enterprise Architect (EA) для проведення аналізу і моделювання вимог системи.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте і застосуйте SysML до систем інженерних проектів, використовуючи модель на основі систем інженерних (MBSE) підхід.
- Визначте Системні вимоги на основі використання моделей інцидентів.
- Проектування і аналіз системної архітектури.

Формат курсу

- Лекція, частина дискусії, вправи і важкі практичний досвід у середовищі живої лабораторії.

Примітка

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
21 годин
Тренінг призначений для аналітиківów, дизайнераów, програмістаów, тестераów та менеджераów в проектіów в інформаційних технологіях. Це введення до моделювання системи за допомогою нотацій UML.

На прикладі вибраної системи здійснюються наступні етапи моделювання та документації: від збору вимог, до моделювання процесів в бізнесі та документації функціональних і неефективних вимог до створення аналітичного моделі. Наступним етапом є фаза дизайну - статичне і динамічне моделювання з використанням класів дизайну та діаграмів, які демонструють взаємодію між елементами системи.

Навчання може бути основою для створення всеосяжної процедури моделювання системóв інформаційних технологій в підприємстві, за допомогою використання UML на всіх етапах розробки програмного забезпечення та вказування кращих практик, що випливають з багаторічного досвіду тренераóв NobleProg.
28 годин
SysML - мова моделювання, що використовується для аналізу, розробки та валідації системних інженерних додатків. SysML V2 - це мова моделювання систем наступного покоління, яка забезпечує поліпшення точності, підходу та загальної зручності використання за допомогою SysML V1.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на керівників проектів, архітекторів і системних інженерів, які бажають моделювати і оцінювати системи за допомогою функцій і можливостей V2.

До закінчення цього навчання учасники зможуть визначити, аналізувати, розробляти та перевіряти складні системи за допомогою SysML V2.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Є багато випробуваних моделей, широко доступних для всіх. Іноді мова йде про зміну імен та втілення шаблону в певну технологію. Це може заощадити сотні годин, які в іншому випадку будуть витрачені на розробку та тестування. Навчання Go ALS Даний курс переслідує дві мети: по- перше, це дозволяє повторно використовувати широко відомі моделі, по- друге, вона дозволяє створювати і повторно використовувати шаблони , специфічні для вашої організації. Це допомагає вам оцінити, як шаблони можуть зменшити витрати, систематизувати процес проектування та створити структуру коду на основі ваших шаблонів. Дизайнери програмного забезпечення аудиторії, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмісти та розробники, а також оперативні менеджери та менеджери програмного забезпечення. Стиль курсу Курс зосереджений на випадках використання та їх взаємозв'язку з певним малюнком. Більшість прикладів пояснюються в UML та в простих прикладах Java (мова може змінюватися, якщо курс заброньований як закритий курс). Він проводить вас через джерела зразків, а також показує, як каталогізувати та описувати зразки, які можна повторно використовувати у вашій організації.
21 годин
Однією з найбільш швидко зростаючих ролей в ІТ-індустрії є IT Business Analyst. Business аналітики знаходяться майже в організаціях і є важливими членами будь-якої ІТ-команди, незалежно від того, чи вони працюють у приватному чи державному секторі.

Цей курс надає чіткий покроковий посібник щодо того, як Business аналітик може виконувати свою роль, використовуючи найсучасніші об'єктно-орієнтовані технології.
7 годин
Цей вступ до навчального курсу "Архітектор підприємства" призначений для всіх людей, які бажають використовувати інструмент моделювання UML Sparx Systems, Enterprise Architect, для їх моделювання діяльності, але не знайомі з особливостями, функціями та використанням Enterprise Architect.
14 годин
Цей курс створено для експертів з предметів, які повинні моделювати свої дані за допомогою UML .

Він охоплює послідовні методи моделювання, не вдаючись у деталі реалізації.
14 годин
Мета:

Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
21 годин
Мета:

Цей навчальний курс спрямований на те, щоб допомогти менеджерам продуктів, власникам продуктів, бізнес-аналітикам, системним архітекторам та розробникам зрозуміти, як ефективно керувати вимогами на основі бачення продукту, до того, як керувати розробниками точно в їх реалізації.

Більш детально, цей курс має на меті допомогти керівникам продуктів у кращому визначенні ціннісних пропозицій своїх продуктів на основі стратегій та потреб зацікавлених сторін. Business аналітики та власники продуктів розуміють, як описати вимоги щодо відставання продукту, а потім виявити відповідні епоси та історії користувачів системи, одночасно сприяючи створенню необхідної вартості. Поряд з інтерактивними практичними заняттями, учасники навчаються детально описувати такі вимоги, щоб підтвердити правильне розуміння потреб та підготувати тести прийняття системи. Таким чином, лише використовуючи дуже поширений та продуктивний профіль UML , вони вчаться структурувати вимоги, щоб ефективно спілкуватися з архітекторами та розробниками через ітераційний процес збору вимог.

Аудиторія:

- Менеджери продуктів
- Власники продуктів
- Business аналітики
- Хтось зацікавлений у процесі Management вимогами
14 годин
Цей курс призначений для бізнес-аналітиків, менеджерів, керівників та власників процесів, щоб надати їм необхідні компетенції для створення діаграми використання прикладних ситуацій та сценаріїв використання, які служать інструментом для виявлення, аналізу, документування та передачі функціональних вимог. Делегати будуть практикувати створення випадків використання у Unified Modeling Language (UML), щоб графічно відображати взаємодію між випадками використання та акторами.
21 годин
Курс призначений для аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів і керівників проектів.

На робочому майданчику представлені системи аналізу, розробки та документації проблем за допомогою UML і Enterprise Architect Sparx Systems. Під час навчання будуть представлені передові можливості програми (наприклад, MDA, профілі, XMI), а також кращі практики, які можуть значно спростити і прискорити моделювання.

Оскільки тренінг зосереджений на Enterprise Architect інструменті, необхідно, щоб учасники вже знали, як моделювати в UML. Для тих, хто хотів би навчитися моделювати, ми маємо присвячений тренінг для UML.

Метод підготовки

Навчальний заклад 10%, 90%
21 годин
Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на підставі Закону України «Про освіту». Під час навчання ми зосереджуємося на практичному використанні мови об'єктно-орієнтованого аналізу UML.
21 годин
UPDM - це ініціатива Management об'єктними UPDM ( OMG ) з розробки стандарту моделювання, який підтримує як Міністерство оборонної архітектури США ( DoDAF ), так і Міністерство архітектури Міністерства оборони Великобританії ( MODAF ). Стандарт моделювання називається Уніфікований профіль для DoDAF та MODAF ( UPDM ).
35 годин
Цей курс дає чітке розуміння всіх аспектів OMG United Architecture Framework. Він не фокусується на конкретному перегляді чи функції, але дозволяє делегатам легко знайти більше інформації в документації та легко зрозуміти її.

Під час курсу делегати будуть робити нескладні вправи, відповідати на питання тощо ...

Sparx Enterprise Architect зазвичай використовується під час курсу, але замість цього можна використовувати будь-які інші інструменти.
21 годин
Objective : This course aims at helping attendees understand how to put in practice the UAF and NAF enterprise architecture frameworks.

Understanding concepts of the UAF 1.1 in the context of the NATO NAF v4 Architecture Framework is very beneficial as the Domain Meta-model (DMM) of UAF describes various stakeholder concerns associated with a system, such as security, information or measurements through a set of predefined viewpoints and then mapped to the corresponding views in NAFv4.

On the other hand, the Architecture Stages of the NATO NAFv4 Methodology helps to understand how to make use efficiently of the views of the UAF to ensure coherence and completeness while enabling traceability from high-level goals until personal and physical resources that need be deployed to realize them.

Concepts and techniques explained during the course are progressively applied by the attendees using an end-to-end case study and different exercises on it.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
28 годин
Модель та нотація Business процесів ( BPM N), модель прийняття рішень ( DMN ) та модель Management та нотація ( CMMN ) - це три стандарти групи Management об'єктами ( OMG ) для процесів, рішень та моделювання справ. Цей курс дає ознайомлення з усіма ними та інформує, коли нам користуватися.
21 годин
Цей курс готує вас до OMG Certified Expert в BPM 2 ( OCEB v2) Business - Intermediate іспит
45 годин
Учасники, які відвідують цей курс, будуть

- Розуміти основні поняття теорії обчислень
- Навчіться переводити людський процес на автоматизацію комп'ютера
- Дізнайтеся про організацію файлів та структури даних
- Практичне розуміння потоку даних
- Навчіться використовувати різні функції C#
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та як їх уникнути
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечної практики кодування
- Встановіть послідовність і вирішуйте складні проблеми за допомогою програмування C# .

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Last Updated:

Online OMG courses, Weekend OMG courses, Evening OMG training, OMG boot camp, OMG instructor-led, Weekend OMG training, Evening OMG courses, OMG coaching, OMG instructor, OMG trainer, OMG training courses, OMG classes, OMG on-site, OMG private courses, OMG one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах