курси OCSMP

курси OCSMP

Місцевий інструктор під керівництвом «живої» ОКМП тренувального курсу в україна.

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

OCSMP Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
21 hours
Overview
OCSMP Model Builder - фундаментальний іспит перевіряє знання та вміння, необхідні для побудови базової моделі SysML системи. Експертиза охоплює поняття та організацію моделей, основні функції збору та управління вимогами, моделі структури та поведінки, параметричні моделі, відносини розподілу та використання стереотипів. Використання знань та навичок, охоплених на цьому рівні, а також ознайомлення з підходящим інструментом моделювання SysML , власник OCSMP Model Builder - фундаментальна сертифікація має бути продуктивним учасником моделювання завдань, що виконуються командою системного інжинірингу, використовуючи модельний підхід системного проектування за допомогою SysML . OCSMP моделі OCSMP - фундаментальна сертифікація є необхідною умовою для двох вищих рівнів програми, і вона вимагає сертифікацію користувачів моделі OCSMP як її необхідну умову.

Ця експертиза (як і інші з серії OCSMP ) перевіряє вашу здатність застосовувати перелічені тут знання та вміння в контексті моделі системи. Навчаючись, вийдіть за межі кожної окремої діаграми, щоб зрозуміти, як аспекти, які вона моделює, можуть впливати або впливати на аспекти системи, представлені в інших типах діаграм.
28 hours
Overview
The OCSMP Model Builder – Intermediate examination tests the knowledge and skills used to develop system models using the full SysML feature set. This capability enables more detailed and precise modeling of requirements, structure, behavior, and parametric constraints than those modeled at the Fundamental level. In addition, this engineer has the understanding needed to organize complex models, define the inter-relationships among model elements and diagrams, and assess aspects of model quality including conformance to language and method constraints. The level of knowledge tested by this certification, accompanied by a corresponding level of expertise in model based systems engineering methods and tools, is appropriate for a System Modeling Lead for a project and for the top-ranked team members who contribute independently to the model or to the system, such as a Lead Systems Engineer. The OCSMP Model Builder - Intermediate Certification is a prerequisite for the program's highest certification, OCSMP Model Builder – Advanced, and requires the OCSMP Model Builder – Fundamental certification as its prerequisite.

The course structure is based upon the book - A Practical Guide to SysML: The Systems Modeling Language by Friedenthal, Moore, and Steiner.
21 hours
Overview
Цей курс готує вас до OMG сертифіковані системи моделювання Professional (OCSMP).

http://www.omg.org/ocsmp/index.htm
21 hours
Overview
Цей курс призначений для аналітиків, дизайнерів, розробників, тестерів та менеджерів проектів. Це вступ до системного моделювання за допомогою UML .

На основі обраних систем (case study) представлені наступні етапи моделювання системи: від вимог до моделювання, до моделювання бізнес-процесів та документації функціональних і нефункціональних вимог до аналітичної моделі. Наступним кроком є фаза проектування - статичне та динамічне моделювання з використанням класів проекту та взаємодія між компонентами системи. Для вправ використовується Enterprise Architect - популярний інструмент моделювання.

Навчання може стати основою для комплексного моделювання процесів в корпоративних системах за рахунок використання UML на всіх етапах розробки програмного забезпечення.

Оскільки навчання триває всього 3 дні, учасники виконують вправи разом з тренером, а теми державної машини та генерації коду позначаються як необов'язкові. Для тих, хто зацікавлений у отриманні більшого досвіду в моделюванні з UML , цей тренінг може бути розширений до 4 або 5 днів, в цьому випадку учасники мають час вирішити самі вправи і порівняти їх з моделлю, створеною під час резюме. За 4 дні навчання всі теми є обов'язковими, 5-денна версія також включає більш просунуті елементи, в кабінетах учасники мають набагато більше часу для вправ. Цей тренінг може бути також профільований для аналітиків або дизайнерів, у випадках на стенді внесено деякі зміни в програму, щоб пристосувати його до одержувачів.
Weekend OCSMP courses, Evening OCSMP training, OCSMP boot camp, OCSMP instructor-led, Weekend OCSMP training, Evening OCSMP courses, OCSMP coaching, OCSMP instructor, OCSMP trainer, OCSMP training courses, OCSMP classes, OCSMP on-site, OCSMP private courses, OCSMP one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!