курси NoSQL

курси NoSQL

Місцеві навчальні курси NoSQL, що проводяться за допомогою інструкторів, спрямовані як на системних адміністраторів, так і на розробників, а також демонструють практичну практику адміністрування систем NoSQL, а також способи інтеграції баз даних NoSQL з програмними програмами. Підготовка NoSQL доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

NoSQL Course Outlines

CodeNameDurationOverview
bigdatastoreBig Data Storage Solution - NoSQL14 hoursКоли традиційні технології зберігання не обробляють обсяг даних, які вам потрібно зберігати, є альтернативи. Цей курс намагається направити учасникам те, що є альтернативою для зберігання та аналізу Big Data, і які їхні плюси і мінуси.

Цей курс в основному зосереджений на обговоренні та презентації рішень, хоча практичні вправи доступні за запитом.
hbasedevHBase for Developers21 hoursЦей курс представляє HBase - магазин NoSQL на вершині Hadoop. Курс призначений для розробників, які будуть використовувати HBase для розробки додатків та адміністраторів, які будуть керувати кластерами HBase.

Ми будемо ходити розробник через HBase архітектуру та моделювання даних та розробки додатків на HBase. Також буде обговорюватися використання MapReduce з HBase, а також деякі теми адміністрації, пов'язані з оптимізацією продуктивності. Курс дуже практичний з великою кількістю лабораторних вправ.

Тривалість : 3 дні

Аудиторія : розробники та адміністратори
bigddbsysfunBig Data & Database Systems Fundamentals14 hoursЦей курс є частиною набору навичок Data Scientist (Domain: Data and Technology).
aerosdevAerospike for Developers14 hoursЦей курс охоплює все, що розробник бази даних повинен знати, щоб успішно розробляти програми, використовуючи Aerospike.
scylladbScylla Database21 hoursScylla - це відкритий вихідний код для зберігання даних NoSQL. Він сумісний з Apache Cassandra, але виконує значно більшу продуктивність і нижчу затримку.

У цьому курсі учасники дізнаються про особливості та архітектуру Scylla, отримавши практичний досвід з налаштування, адміністрування, моніторингу та усунення несправностей Scylla.

Аудиторія

- Адміністратори баз даних
- Розробники
- Системних інженерів

Формат курсу

- Курс є інтерактивним та включає обговорення принципів та підходів до розгортання та керування розподіленими базами даних та кластерами Scylla.
- Курс включає в себе важкий компонент практичних вправ і практики.
riakRiak: Build Applications with High Data Accuracy14 hoursRiak - це база даних документів з відкритим вихідним кодом на базі Erlang, подібна до CouchDB. Він створений та підтримується Башо.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як будувати, запускати та керувати веб-додатком на базі Riak.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розширюйте кількість апаратних вузлів та даних розділів на декількох серверах
- Використовуйте ковш / ключ / значення для впорядкування та вилучення документів
- Використовуйте повнотекстовий пошук, як синтаксис запиту
- Зрозумійте інші технології Riak, такі як Riak KV та Riak TS
- Перевірте, захистити, оптимізувати та розгорнути приклад веб-додатки

Аудиторія

- Розробники
- Інженери баз даних
- Операційний персонал

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
datastorageoverviewWhich data storage to choose - from flat files, through SQL, NoSQL to massive distributed systems7 hoursЦей курс допомагає клієнту вибрати зберігання даних для записів залежно від їх потреб. Він охоплює майже всі можливі сучасні підходи.
orientdbOrientDB for Developers14 hoursOrientDB - база даних MultiModels NoSQL, яка працює з моделями Graph, Document, Key-Value, GeoSpatial та Reactive. Його гнучкість дозволяє користувачам управляти різними видами даних в одній централізованій базі даних.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як почати використовувати OrientDB і використовувати його гнучкість у керуванні даними.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити OrientDB
- Дізнайтеся, як створити та керувати базою даних з OrientDB
- Дослідіть різні функції та функції OrientDB
- Дізнайтеся, як працювати з різними API на OrientDB
- Розгортання OrientDB за допомогою розподіленої архітектури

Аудиторія

- Інженери та технічні працівники програмного забезпечення
- Технічні люди у всіх галузях промисловості
- ІТ-люди
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
memsqlMemSQL28 hoursMemSQL - це система управління базами даних у пам'яті, що зберігається в пам'яті, для хмарних і локальних. Це сховище даних у режимі реального часу, яке відразу дає змогу переглядати дані про живі та історичні дані.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основні цілі MemSQL для розробки та адміністрування.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні поняття та характеристики MemSQL
- Встановити, конструювати, підтримувати та використовувати MemSQL
- Оптимізувати схеми в MemSQL
- Поліпшення запитів у MemSQL
- Тестовий показник у MemSQL
- Створюйте додатки даних у реальному часі за допомогою MemSQL

Аудиторія

- Розробники
- Адміністратори
- Операція інженерів

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
nosqlA Practical Introduction to NoSQL Databases28 hoursРеляційні бази даних - це технологія вибору для зберігання, отримання та запиту даних. Реляційні бази даних дозволяють користувачам організувати свої дані за допомогою структурованого, чітко визначеного набору моделей (моделі). Хоча цей підхід добре працює для зберігання даних, які стандартизовані та добре зрозумілі заздалегідь (подумайте про заявку на реєстрацію в лікарні, в якій зберігаються пацієнтські записи з таким самим послідовним набором заздалегідь визначених полів ... ідентифікатор пацієнта, ім'я, останнє ім'я, дата останнього візиту тощо), існують обмеження для цієї моделі. Для організацій, вхідні дані яких не є чітко визначеними (подумайте про онлайн-форму запиту для запуску, яка все ще перебуває в процесі експерименту з різними полями для збирання даних відвідувача, видалення та додавання полів, коли вони йдуть для розміщення, для зміни характеру бізнес), будь-які встановлені визначення того, як дані повинні вписуватися в існуючу базу даних, повинні бути регулярно перевизначені. Це вимагатиме відтворення моделі даних (схеми), яка визначає структуру даних та дозволені типи даних для підтримки різних типів введених даних і т. Д., Перш ніж будь-які нові дані можуть бути збережені в базі даних.

Введіть базу даних NoSQL (не тільки SQL). Бази даних NoSQL допомагають вільним користувачам попередньо визначати структуру вхідних даних, дозволяючи їм вставляти та оновлювати нові дані на льоту. Бази даних NoSQL часто бувають швидше, ніж реляційні бази даних, і легко обробляють дуже велику кількість даних. Бази даних NoSQL також набагато краще, ніж реляційні бази даних, завдяки їх здатності ефективно розподіляти дані по багатьом серверам (кластер) і балансувати навантаження на доступ до цих даних. Бази даних NoSQL особливо добре інтегруються з додатками, які підтримують аналітика в режимі реального часу, персоналізацію сайту, IoT та мобільні додатки

У цій навчальному курсі, учасники зможуть ознайомитись з архітектурою, дизайнерськими принципами та функціональністю найпопулярніших баз даних NoSQL на ринку, коли вони настроюють, експлуатують та оцінюють безліч баз даних NoSQL в прямому електромережі. Метою даного тренінгу є забезпечення учасникам можливості розумно оцінювати, пропонувати та впроваджувати відповідне рішення бази даних NoSQL у своїй організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати різні типи баз даних NoSQL, включаючи MongoDB, Cassandra, Redis і Neo4j
- Зрозумійте переваги та недоліки баз даних NoSQL та реляційних баз даних
- Зрозумійте основні формати даних, які використовуються базами даних NoSQL, і як використовувати ці формати для переваги при розробці сучасних програм (настільних, мобільних, хмарних, IoT)
- Виконайте створення, вставлення, оновлення, видалення операцій у базі даних NoSQL
- Налаштування змішаного середовища з реляційною базою даних і NoSQL, що працює в тандемі
- Налаштувати кластер базу даних NoSQL для розподіленої обробки дуже великих наборів даних
- Зрозумійте наслідки для безпеки використання бази даних NoSQL
- Розгортати та масштабувати базу даних NoSQL у виробничому середовищі

Аудиторія

- Фахівці баз даних
- Архітектори даних
- Стратеги даних
- Менеджери проектів
- Розробники програм, які хочуть інтегрувати гнучке рішення бази даних у свої додатки

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Upcoming NoSQL Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Big Data Storage Solution - NoSQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-04-10 09:303000EUR / 3600EUR
Which data storage to choose - from flat files, through SQL, NoSQL to massive distributed systems - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-04-10 09:301500EUR / 1900EUR
Big Data Storage Solution - NoSQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-05-30 09:303000EUR / 3600EUR
Big Data Storage Solution - NoSQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-07-23 09:303000EUR / 3600EUR
Big Data Storage Solution - NoSQL - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-09-12 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend NoSQL courses, Evening NoSQL training, NoSQL boot camp, NoSQL instructor-led, Weekend NoSQL training, Evening NoSQL courses, NoSQL coaching, NoSQL instructor, NoSQL trainer, NoSQL training courses, NoSQL classes, NoSQL on-site, NoSQL private courses, NoSQL one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!