Навчальні курси NLTK

Навчальні курси NLTK

Місцеві, інструктор під керівництвом Live NLTK (Python натуральні language інструментарій) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передових тем NLTK.

NLTK підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Natural Language Toolkit Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Цей курс вводить лінгвістів або програмістів до NLP в Python. Протягом цього курсу ми будемо в основному використовувати nltk.org (Natural Language Tool Kit), але ми також будемо використовувати інші бібліотеки, які є актуальними і корисними для NLP. На даний момент ми можемо проводити цей курс в Python 2.x або Python 3.x. Приклади є англійською або мандаринською (普通话). Інші мови також можуть бути доступні, якщо домовлено перед бронюванням.
35 годин
До закінчення навчання делегати, як очікується, будуть достатньо оснащені основними концепціями пітона і повинні бути в змозі достатньо використовувати NLTK для реалізації більшості операцій на основі НЛП і МЛ. Навчання має на меті надавати не тільки виконавчі знання, але і логічні та операційні знання технології в ній.

Last Updated:

Online Natural Language Toolkit (NLTK) courses, Weekend NLTK courses, Evening NLTK (Natural Language Toolkit) training, Natural Language Toolkit boot camp, NLTK instructor-led, Weekend NLTK (Natural Language Toolkit) training, Evening Natural Language Toolkit courses, NLTK coaching, NLTK instructor, NLTK trainer, Natural Language Toolkit (NLTK) training courses, Natural Language Toolkit classes, NLTK (Natural Language Toolkit) on-site, NLTK (Natural Language Toolkit) private courses, NLTK (Natural Language Toolkit) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах