Навчальні курси NICE Robotic Automation

Навчальні курси NICE Robotic Automation

Місцеві навчальні курси NICE Robotic Automation під керівництвом інструкторів демонструють завдяки інтерактивній практиці, як реалізувати NICE Robotic Automation для автоматизації службових завдань. Навчання з NICE Robotic Automation доступне як "навчання на місці" або "дистанційне тренування в прямому ефірі". Навчання в прямому ефірі на місці може проводитися локально в приміщеннях замовника в україні або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в україні . Дистанційне тренування в прямому ефірі здійснюється за допомогою інтерактивного віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш місцевий провайдер навчання

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

NICE Robotic Automation Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Robotic Process Automation (RPA) відноситься до програмного забезпечення, яке допомагає автоматизувати стомлюючі завдання на робочому столі, такі як рутинна робота, заснована на графіку роботи, що вимагає невеликого суб'єктивного аналізу або прийняття людських рішень. Деякі приклади включають заповнення форм, виконання розрахунків та обробка замовлень. Ці завдання, як правило, схильні до помилок і забирають багато часу, і часто негативно впливають на мораль працівників.

NICE Robotic Automation - це рішення RPA, яке дозволяє виконувати найпростіші завдання "робототехнічною робочою силою", яка здатна швидко, точно, вчасно та з мінімальними витратами виконувати такі завдання. Це звільняє співробітників зосередитись на високоцінних, творчих, критично мислячих роботах.

У цьому навчанні на практиці під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні) учасники дізнаються, що таке RPA і як це можна впровадити в організації. Досліджуються різні інструменти та підходи до RPA, потім практичні вправи з виконання проводяться в симульованій установці переднього та заднього офісу з використанням NICE Robotic Automation .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Оцініть та виберіть, які процеси та робочий процес найбільш підходять для RPA.
- Автоматизація вибору випадків повторюваних, трудомістких ручних процесів.
- Налаштування та моніторинг Nice Robotic Automation у виробничих умовах.
- Представити керівництву пропозицію та відгуки про результати RPA.
- Масштабуйте систему RPA відповідно до зростаючих потреб.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Примітка

- Це НЕ сертифікаційний тренінг. NobleProg не пов'язаний з Ніцца і не пропонує цю підготовку від імені Ніцци. Щоб дізнатися більше про варіанти навчання сертифікації, відвідайте: [https://www.nice.com](https://www.nice.com/)
- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
Online NICE Robotic Automation courses, Weekend NICE Robotic Automation courses, Evening NICE Robotic Automation training, NICE Robotic Automation boot camp, NICE Robotic Automation instructor-led, Weekend NICE Robotic Automation training, Evening NICE Robotic Automation courses, NICE Robotic Automation coaching, NICE Robotic Automation instructor, NICE Robotic Automation trainer, NICE Robotic Automation training courses, NICE Robotic Automation classes, NICE Robotic Automation on-site, NICE Robotic Automation private courses, NICE Robotic Automation one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах