курси Networking

курси Networking

Місцеві, інструктор під керівництвом живої мережі навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми мереж.

Мережа підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер.

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Networking Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
35 hours
Overview
A 5 day practical networking course designed to familiarise students with Cisco IOS (version 12). The course details the key commands used to configure and secure Cisco routers and switches, and covers the CCNA syllabus - including wired and wireless LAN access.

Students will inter-connect networks by implementing static routes, distance-vector and link-state based dynamic routing protocols.

The devices will be configured to route traffic across LAN/VLAN//WAN boundaries, by encapsulating datagrams across serial data links using various WAN protocols, such as HDLC, Frame Relay, ISDN and PPP (with CHAP authentication). VLAN encapsulation/tagging will be via IEEE802.1Q/P.

Standard and Extended Access Control Lists will be configured and applied to router interfaces to filter traffic based on IP address and/or traffic type.

Students will configure static and dynamic NAT to route between private and public networks and cover the theory of Virtual Private Networks (VPN's)

Students will copy router configurations and IOS images to/from a TFTP Server. Privileged commands will be used to debug TCP/IP protocols to ensure proper operation of the routers. Students will also perform password recovery operations.

The course is primarily aimed at IP v4 but does give an overview of IP v6 addressing and covers migration from an IP v4 to an IP v6 network. Other protocols and technologies (VPN's / Wireless) may be demonstrated if time permits.

Course can be customised to precise requirements of customer.

Audience:

This course is suitable for anyone looking for a basic understanding of internetworking with Cisco devices and covers the CCNA syllabus.

Course is approximately 50% practical
28 hours
Overview
Цей 4-денний курс включає в себе суміш опису матеріалів (використовуючи при необхідності сліди аналізатора протоколів) та практичні експерименти для перевірки та перевірки роботи мереж TCP / IP. Розкрито основні аспекти стек протоколу TCP / IP, включаючи підмережі, протоколи супермаршрутизації та запуск протоколів динамічної маршрутизації. TCP і UDP будуть порівнюватися та порівнюватися, що охоплює надійність і можливість уникнення перевантажень стек TCP / IP. Деякі протоколи для додаткового рівня (HTTP, TLS, DNS, DHCP тощо) будуть вивчені під час курсу. Мережева безпека у формі TLS буде охоплюватися як з теоретичної, так і з практичної точки зору. Практичні вправи призначені для посилення теорії та вдосконалення як розуміння основних протоколів, так і вирішення проблем делегатів.

Аудиторія:

Підходить для всіх, хто шукає розуміння TCP / IP.

Курс приблизно на 50% практичний.
14 hours
Overview
OpenVAS - це сучасна платформа з відкритим кодом, яка складається з декількох служб та інструментів для сканування та управління мережевою вразливістю.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться використовувати OpenVAS для сканування мережевої вразливості.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та настроїти OpenVAS
- Дізнайтеся основні функції та компоненти OpenVAS
- Налаштуйте та реалізуйте сканування мережевої вразливості за допомогою OpenVAS
- Перегляньте та інтерпретуйте результати сканування OpenVAS

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Мережеві адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Prosql є проксі для MySQL, Percona Server і MariaDB.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на інженерів, які хочуть використовувати проксі-підхід для забезпечення високої доступності для MySQL баз даних.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановлення та настроювання проксі-SQL.
- дозволяють тисячам одночасних підключень до бази даних через кілька внутрішньому сервері.
- розгорнути кілька проксі охоплює численні екземпляри бази даних.
- оптимізувати продуктивність кластера MySQL, не змінюючи запитування додатків.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- щоб дізнатися більше про Prossyql, будь ласка, відвідайте: https://proxysql.com/
14 hours
Overview
Samba - це пакет з відкритим кодом / безкоштовним програмним забезпеченням, який надає послуги з файлу та друку для всіх видів SMB / CIFS-клієнтів, включаючи Linux та численні версії операційних систем Microsoft Windows.

Аудиторія

Цей курс підходить для розробників та інженерів, які працюють із існуючими екземплярами Samba або мають намір інтегрувати Samba у свій робочий процес.

Два курсу не доставляються однаково. Кожен курс розроблений відповідно до ваших специфічних вимог.
7 hours
Overview
Shadowsocks є відкритим вихідним кодом, безпечним проксі-сервером socks5.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться, як забезпечити підключення до Інтернету через проксі Shadowsocks.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і настройте Shadowsocks на будь-якій з підтримуваних платформ, включаючи Windows, Linux, Mac, Android, iOS і OpenWRT.
- Розгортати Shadosocks з системами керування пакунками, такими як pip, aur, freshpor та інші.
- Запустити тіні на мобільних пристроях і бездротових мережах.
- Зрозумійте, як Shadowsocks шифрує повідомлення та забезпечує цілісність та автентичність.
- Оптимізувати сервер Shadowsocks

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Системні адміністратори
- Комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
3-денний практичний курс охоплює повідомлення та потоки викликів протоколу ініціації сеансу (SIP) та його використання в голосових мережах. Цей курс є сумішшю теорії та практики (використовуючи сліди аналізатора протоколів, де це необхідно для пояснення та усунення несправностей) з практичним VoIP, налаштованим за допомогою IP-телефонів, програмних телефонів, маршрутизаторів Cisco з голосовим доступом та SIP IP-ATC, s (наприклад, Trixbox).

Аудиторія:

Планувальники мережі, конструктори та інженери, що потребують розуміння SIP.

Курс близько 40% практичний.
21 hours
Overview
Курс складається з двох взаємодоповнюючих частин - теоретичних і практичних. Перше - це введення в один день, що охоплює мотивацію, філософію, основи та правила роботи протоколу SIP, а також способів її впровадження на телекомунікаційні послуги з акцентом на IP-телефонії та VoIP. Друга дводенна частина дозволяє учасникам вивчати практичні аспекти роботи служби в межах лабораторних вправ, що дають детальну інформацію про конфігурацію компонентів архітектури SIP телефонії, сигналізації SIP як на діаграмі послідовності повідомлень, так і на рівні внутрішньої структури повідомлень, і допомагає в розумінні типових проблем та усунення несправностей, включаючи аспекти безпеки та телекомунікацій. Тренери поділиться своїм досвідом із запуску, керування та керування телефоном SIP, включаючи віртуалізацію та рішення на основі хмарних технологій. Практична частина представлена ​​як SIP, так і телефонними телефонами та серверами IP-телефонії (Asterisk та Freeswitch). Учасники можуть скористатись фактом того, що тренери мають багатий технічний та діловий досвід в галузі IP-телефонії та надають власні проблеми та питання. Вони будуть включені до порядку денного під час підсумків, як додаток до тренінгу для задоволення поточних невідкладних потреб клієнтів. Навчання адресовано учасникам з базовими знаннями та досвідом роботи в телекомунікаційних службах, зокрема в VoIP та IP-мережах.
14 hours
Overview
Tinc VPN - це відкрите джерело однорангової мережі віртуальної приватної мережі (VPN), сумісне з більшістю операційних систем. Tinc VPN використовує тунелювання та шифрування для побудови безпечної приватної мережі між хостами.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи роботи з Tinc VPN.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть, налаштуйте, запустіть, перевірте та усуньте Tinc VPN у будь-якій операційній системі
- Розгортати мережу Tinc Mesh VPN
- Використовуйте Tinc VPN для централізованого взаємопідключення хмар

Аудиторія

- Розробники
- Мережеві інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Цей курс є продовженням курсу «Основні проблеми усунення несправностей через мережу Wireshark» та поставляє учасникам розширені можливості для усунення несправностей мережі. Курс дає глибоке знання про поведінку та проблеми в мережі, а також можливості ізолювати та вирішувати проблеми безпеки та розширені програми. Курс базується на теорії, заняттях класу та лабораторіях.
7 hours
Overview
Лак - це зворотний проксі-сервер для важких динамічних веб-сайтів. На відміну від Squid, який спочатку був кеш-пам'ять на стороні клієнта, або Apache та nginx, які є веб-серверами, Larnish був розроблений як HTTP-прискорювач. Лак зосереджений виключно на HTTP, на відміну від інших проксі-серверів, які підтримують FTP, SMTP та інші мережні протоколи. Лак використовується Вікіпедією, The New York Times, Facebook і Twitter серед інших популярних веб-сайтів.

У цьому курсі учасники дізнаються про функції "Лаки" та підхід кешування під час практики в налаштуваннях і конфігурації проксі "Лак" в Linux. Курс починається з перепідготовки за ключовими принципами роботи з мережею, а потім виконує тематику налаштування та налаштування та неухильно рухається до складних реалізацій. До кінця навчання учасники зможуть зрозуміти, коли і де це має сенс розгортати лак, і буде мати необхідну практику розгорнути свої власні рішення проксі.

Аудиторія

- Мережі техніків
- Мережеві дизайнери
- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, важка практика практики та реалізація, іноді обмеження для вимірювання прогресу
35 hours
Overview
VoIP (голосовий Інтернет-протокол) - це технологія, яка дозволяє користувачам здійснювати голосові дзвінки за допомогою Інтернет-з'єднання замість звичайної телефонної лінії.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як налаштувати систему VoIP за допомогою Cisco CallManager Express.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти основні концепції VoIP
- Дізнайтеся, як використовувати VoIP обладнання
- Налаштуйте маршрутизатори CISCO для VoIP
- Реалізувати VoIP та CallManager Express у своїй мережі
- Налаштуйте функції CME для SIP, SCCP та програмних телефонів
- Робота з розширеними налаштуваннями конфігурації та функціями CME

Аудиторія

- Менеджери
- Системні адміністратори
- Розробники програмного забезпечення та підтримки
- Техніки
- Мережеві інженери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
3-денний практичний курс охоплює основи різних голосових протоколів, що використовуються для передачі голосу (і відео) у мережі з комутацією пакетів. Цей курс є сумішшю теорії та практики (з використанням Wireshark, де це необхідно для пояснення та усунення несправностей) з практичним VoIP, налаштованим за допомогою IP-телефонів, програмних телефонів і голосових маршрутизаторів Cisco. Це, в першу чергу, "загальний" курс VoIP, але використовується обладнання Cisco для надання IP магістральних і голосових шлюзів. Ми також можемо запропонувати спеціальні навчальні курси Cisco. Цей курс також охоплює налаштування викликів між комутацією каналів та мережами з комутацією пакетів.

Курс приблизно 40% практичний.
21 hours
Overview
Web та мобільні експертизи відноситься до відновлення доказів з боку мережі або мобільного пристрою під слідством.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених) спрямована на технічних осіб, які хочуть використовувати засоби цифрової експертизи та методи для виявлення, видобування, декодування, аналіз, інтерпретувати і повідомляти про докази оговталися від веб-сайту або мобільного пристрою.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- зрозуміти і застосувати різні судово методи придбання для перевірки веб-і мобільних даних.
- вибрати найефективніші судово інструменти для веб-і мобільних даних.
- зрозуміти, як отримати доступ і декодувати різні типи структур даних у веб-серверах, базах даних і мобільних телефонах для аналізу.
- методично витяг, реконструювати і перевіряти дані як потенційні свідчення кіберзлочинності.
- зрозуміти правові наслідки навколишнього цифровий судово-аналізу.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
35 hours
Overview
Бездротова і Телекомунікаційна мережа безпеки відноситься практика здійснюється для захисту комунікаційних пристроїв, термінального обладнання, маршрутизації обладнання, серверів і бездротових пристроїв і мереж від зловмисних атак.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених) спрямована на технічних осіб, які бажають застосувати найбільш підходящі інструменти і методи для забезпечення як Телеком, так і бездротових мереж.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Аналіз мережевого пакету - це метод, який використовується для перегляду в реальному часі вихідних даних, переданих та отриманих через мережевий інтерфейс. Це корисно для усунення проблем із конфігурацією мережі та мережевими додатками. Wireshark - це безкоштовний аналізатор пакетів з відкритим кодом, який використовується для вирішення таких мережевих проблем.

У цьому тренінгу, проведеному інструктором, учасники навчаться використовувати Wireshark для усунення неполадок у функціональності мережі та продуктивності різних мережних додатків. Учасники вивчатимуть причини виявлення мережевих несправностей та методи практики для захоплення та аналізу трафіку TCP / IP та відповіді трафіку між різними клієнтами та серверами.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Проаналізуйте функціональність мережі та продуктивність в різних середовищах в різних умовах
- Визначте, чи є екземпляри різних серверних додатків прийнятними
- Визначте основні джерела проблем із продуктивністю мережі
- Визначте та усуньте найпоширеніші причини проблем, пов'язаних із продуктивністю у зв'язку з TCP / IP

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Мережеві та комп'ютерні технічні працівники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
ONAP (Open Platform Automation Automation) - це платформа з відкритим вихідним кодом для оркестування та автоматизації елементів фізичної та віртуальної мережі. ONAP походить від OpenECOMP та Open-Orchestrator (Open-O) і керується Фундацією Linux.

У цій інструкції під керівництвом, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники навчаться використовувати ONAP для автоматизації мережевих послуг.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розумійте, встановіть та налаштуйте різні компоненти в екосистемі ONAP
- Проведення в режимі реального часу, керування політикою оркестровки та автоматизації фізичних та віртуальних мережевих функцій
- Створення, створення, оркестування та моніторинг VNF, SDN та інших мережевих сервісів
- Ефективно керувати всім життєвим циклом мережі, використовуючи програмний підхід
- Розробка, розгортання та масштабування мережі, використовуючи найновіші технології та практики з відкритим кодом

Аудиторія

- ІТ-інженери
- Мережеві інженери
- Розробники

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і практика
- Практична реалізація в середовищі Live-Lab

Параметри налаштування курсу

- Ця підготовка базується на останній версії ONAP
- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- Щоб дізнатися більше про ONAP, відвідайте: https://www.onap.org/
21 hours
Overview
Метою курсу є надання учаснику базових знань аналізатора протоколу Wireshark. Курс фокусується на глибокому розумінні інструмента, як основи його використання для усунення несправностей мережі. Курс починається з захоплення пакетів, захоплення та відображення фільтрів, статистичних функцій та основ експертної системи. До кінця курсу учасник зможе виконувати основні несправності в мережах малого та середнього розміру. Курс базується на теорії, заняттях класу та лабораторіях.
35 hours
Overview
приходу мобільної бездротової мережі 5G принесла з собою нові виклики безпеці.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на інженерів, які бажають реалізувати політику безпеки і технології для забезпечення 5G бездротових мереж.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- розумієте архітектуру 5G і проблеми, які вона представляє для тестування.
- Виберіть і використовувати технології, інструменти і програми, доступні для розробки і тестування 5G.
- реалізації 5G методів тестування для запобігання збоїв у будь-якому з різних елементів мережі 5G.
- передбачити проблеми і оптимізувати продуктивність 5G.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
DNS (доменна система доменних імен) є "телефонної книги" Інтернету, надаючи каталог назв комп'ютерів та їх IP-адрес. BIND є найбільш поширеною реалізацією Linux DNS. Коли ви відкриваєте веб-сайт або надсилаєте та отримуємо електронну пошту, сервер DNS кудись тихо звертається до вашого повідомлення своїм одержувачем.

в цьому інструктор під керівництвом, жити навчання, учасники дізнаються критичні риси DNS при проведенні вправ в установці і конфігурації BIND DNS-сервера на Linux. Курс починається з підвищення кваліфікації на ключові принципи мереж, а потім розкопки в практичний практиці з настройками та конфігурацією. Неухильно, дискусія та практики рухатися в напрямку більш складних тем, таких як безпека, доступність, налагодження та усунення несправностей.

Формат курсу

- частина лекції, частина обговорення, важкі практичний практика і здійснення, час від часу quizing виміряти прогрес
14 hours
Overview
BeyondCorp - це схема безпеки з відкритим кодом Zero Trust, яка дозволяє співробітникам безпечно працювати з будь-якого місця без потреби в традиційній VPN.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться, як налаштувати систему Zero Security під час встановлення та розгортання BeyondCorop в середовищі Live-Lab.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Оцініть існуючу модель безпеки своєї організації.
- Переміщення контролю доступу з периметру на окремі пристрої та користувачів.
- Розгортання програм із використанням керування користувачами та пристроями, а також перевірки автентичності та авторизації.
- Зрозумійте, плануйте та запроваджуйте в своїй організації мережу Zero Trust.

Аудиторія

- Мережеві інженери
- Спеціалісти з кібер-безпеки
- Системні архітектори
- ІТ-менеджери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
проект Calico є мережеве рішення для контейнерів, віртуальних машин, а також рідних хост основі навантаження. Він підтримує Kubernetes, OpenShift, docker EE, OpenStack і голі металеві послуги.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на інженерів, які хочуть мережі Kubernetes кластерів використанням спрощеної маршрутизації IP на основі підходу.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановити та налаштувати Calico.
- використовувати Calico для створення контейнера мережевого рішення для кластерів Kubernetes.
- зрозуміти, як Calico відрізняється від традиційної мережі накладення.
- зрозуміти, як Calico поєднує протоколи маршрутизації Інтернету з даними, заснованих на основі консенсусу.
- використовують Calico для забезпечення безпечної мережної політики для Kubernetes.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- щоб дізнатися більше про проект Calico, будь ласка, відвідайте: https://www.projectcalico.org/
28 hours
Overview
4-денний практичний курс інструктора, призначений для ознайомлення делегатів з CLI інтерфейсу Cisco ASA Firewall та ASDM. У курсі описано ключові команди, які використовуються для налаштування та захисту мереж за допомогою ASA Firewall з v8 операційної системи та версією 6 ASDM.

Делегати налаштуватимуть ASA за допомогою консольного порту, TFTP-сервера, telnet та SSH за допомогою локальної та RADIUS-аутентифікації. Пристрій буде налаштований на використання Syslog і SNMP.

ASA Firewalls також буде налаштований на використання списків доступу, перекладів мережевих адрес та використання VPN протоколів IPSec. Курс охоплюватиме теорію публічних / приватних ключів, загальних таємних ключів та їх використання при формуванні сайту на сайт VPN між брандмауерами ASA за допомогою IKE та IPSec. Студенти налаштовують одиниці для створення сайтів VPN, віддалений VPN-доступ до VPN-сайтів, використовуючи Cisco Secure VPN-клієнт та веб-VPN. Курс буде охоплювати теорію відмови, а делегати налаштують аварійне перехід Active / Standby на ASA.

Приймальні команд і сліди аналізатора протоколів будуть використовуватися, де це необхідно, для налагодження протоколів та забезпечення належної роботи ASA Firewall. Студенти також виконуватимуть операції по відновленню пароля.

Цей курс буде включати в себе взаємодію ASA з іншими мережевими пристроями, такими як маршрутизатори та комутатори, як це було б очікувати в мережевому середовищі.

Аудиторія:

Курс підходить для будь-кого, хто бере участь у конфігурації брандмауера ASA та безпеці мережі

Курс приблизно на 50% практичний
21 hours
Overview
SD-WAN є програмним забезпеченням підходу до управління WAN (Широка зона мережі).

Це інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на інженерів, які хочуть використовувати Cisco SD-WAN продукти для створення і функціонування програмного забезпечення, визначеної мережі.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Cisco SD-WAN.
- Створення політик для керування мережевим рухом.
- Розуміння та здійснення маршрутизації накладання.
- Спрощення керування мережею, яка використовується для публічних хмарних програм.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Здійснення практичної реалізації у середовищі живої лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 hours
Overview
Оскільки всі сьогоднішні програми великою мірою покладаються на зв'язок і мережі, немає безпеки додатків без забезпечення мережевої безпеки.

Цей курс фокусується на безпеці мережі з точки зору програмного забезпечення та обговорює загальні мережеві напади та захист в різних верствах OSI, акцентуючи увагу на питаннях рівня додатків, вирішуючи такі теми, як управління сеансами або відмова в обслуговуванні.

Оскільки криптографія є критичним аспектом безпеки мережі, також обговорюються найважливіші криптографічні алгоритми в симетричній криптографії, хешування, асиметрична криптографія та ключова угода. Замість того, щоб представити поглиблену математичну та теоретичну інформацію, ці елементи обговорюються з просто практичної інженерної точки зору, показуючи типові приклади використання та практичні міркування, пов'язані з використанням крипто, наприклад, інфраструктури відкритих ключів. Введено в дію протоколи безпеки в багатьох різних областях безпечної комунікації, де детально обговорюються найбільш часто використовувані сімейства протоколів, такі як IPSEC та SSL / TLS.

Нарешті, обговорюються типові крипто-уразливості - це пов'язано з певними криптографічними алгоритмами та криптографічними протоколами, такими як BEAST, CRIME, TIME, BREACH, FREAK, Logjam, Padding oracle, Lucky Thirteen, POODLE та подібні, а також атаку термінів RSA. У кожному випадку практичні міркування та потенційні наслідки описуються для кожної проблеми, знову ж таки, не вдаючись до глибоких математичних деталей.

Учасники цього курсу будуть

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Дізнайтеся про мережеві атаки та захист в різних верствах OSI
- Має практичне розуміння криптографії
- Зрозуміти важливі протоколи безпеки
- Зрозумійте кілька недавніх нападів на криптосистеми
- Отримайте інформацію про деякі недавні пов'язані вразливості
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування

Аудиторія

Розробники, професіонали
21 hours
Overview
Курс «Data Communications Course» представляє основну теорію мереж передачі даних з операційних систем, починаючи з OSI-RM, локальних мереж, WAN, TCP / IP та основних мережевих програм та мережевих програм. Курс надає студенту загальні знання про архітектуру, апаратні компоненти, конфігурацію програмного забезпечення та структуру мереж передачі даних.
14 hours
Overview
HAProxy - це швидкий і легкий балансування навантаження з відкритим вихідним кодом та проксі-сервер.
35 hours
Overview
Аудиторія:

Системні адміністратори та адміністратори мережі, а також усі, хто цікавиться захисними технологіями захисту мережі.
14 hours
Overview
Цей 2-денний курс вивчає теорію та технологію, пов'язану з IPSec VPN. VPN налаштовано за допомогою маршрутизаторів Cisco IOS та брандмауерів ASA за допомогою веб-інтерфейсу. Роботи протоколів розглядаються за допомогою налагоджувальних команд і аналізатора протоколів слідів відповідних переговорів.

Аудиторія:

Підходить для мережевих планувальників, інженерів або всіх, хто зацікавлений у IPSec VPN

Курс приблизно на 40% практичний
14 hours
Overview
2-денний теоретичний курс (з деякими практичними демонстраціями), що охоплює основи Інтернет-протоколу v6, включаючи адресації, формати протоколів, ICMP v6, процеси виявлення та маршрутизацію IP v6.

Аудиторія:

Планувальники мережі, дизайнери та інженери, що потребують розуміння IP v6. Ті, що потребують всебічного огляду IP v6 та процесу міграції з середовища IP v4.
Weekend Networking courses, Evening Networking training, Networking boot camp, Networking instructor-led, Weekend Networking training, Evening Networking courses, Networking coaching, Networking instructor, Networking trainer, Networking training courses, Networking classes, Networking on-site, Networking private courses, Networking one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!