курси MySQL

курси MySQL

Місцеві, інструктор під керівництвом Live MySQL курси навчання демонструють через дискусію і практичний практиці основам MySQL.

MySQL підготовки доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

MySQL Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Огляд
Аудиторія: Будь-які ІТ-фахівці, які прагнуть стати DBA або фахівцями з підтримки бази даних на Database MySql на платформах linx / windows.

Формат: 40% теоретичних / лекцій, 60% Практика / лабораторні заняття
14 годин
Огляд
MariaDB навчальний курс адміністрації для тих , хто хоче адмініструвати MariaDB сервер бази даних. Це комплексний курс, що охоплює всі обов'язки адміністратора.

Курс пояснює, як працює Database MariaDB , які інструменти доступні, як ми можемо ними користуватися, як можна захистити сервер Database MariaDB і налаштувати його. Під час навчального курсу ви дізнаєтесь, як керувати обліковими записами користувачів та як працює система привілеїв MariaDB Access . Ви також дізнаєтесь, як підтримувати базу даних, створювати резервне копіювання та відновлення баз даних та виконувати відновлення після аварій.
28 годин
Огляд
MariaDB - це вилка My SQL і один з найпопулярніших серверів баз даних.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться встановлювати, налаштовувати та керувати MariaDB для високої доступності та продуктивності. Інші теми включають резервне копіювання та відновлення, безпеку та кластеризацію.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 годин
Огляд
Цей курс призначений для адміністраторів баз даних.

В курсі представлені варіанти для рішень з високою доступністю з використанням кластера Galera.

Ви дізнаєтеся основи технології Galera, а також більш просунуті теми та практичні знання, пов'язані з налаштуванням, оптимізацією та адмініструванням кластера Galera.
14 годин
Огляд
Курс підготовки адміністратора MySQL призначений для тих, хто хоче керувати сервером бази даних MySQL. Це комплексний курс, що охоплює всі адміністративні обов'язки.

Курс пояснює, як працює база даних MySQL, які інструменти доступні, як ми можемо їх використовувати, як ми можемо захистити сервер бази даних MySQL і налаштувати його. Під час навчального курсу ви дізнаєтеся, як керувати акаунтами користувачів та як працює система привілеїв MySQL Access. Ви також навчитеся підтримувати свою базу даних, створювати резервні копії та відновлювати свої бази даних та виконувати аварійне відновлення.
21 годин
Огляд
Цей курс на замовлення був розроблений спеціально проти вимог, наданих Now Managed Learning Services
14 годин
Огляд
Сервер Percona для MySQL є частиною інтегрованої системи рішення для баз даних, що забезпечує кращу продуктивність, надійність та низьку вартість використання (при використанні пакета).

Це унікальний інструмент, розроблений для Percona Software Platform, який гарантує онлайн-резервне копіювання, стиснення даних, а також миттєвий діагноз та усунення несправностей.
14 годин
Огляд
Proxy SQL - це проксі-сервер для My SQL , Percona Server та MariaDB .

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці чи на віддаленій основі) призначена для інженерів, які бажають використовувати проксі-підхід для забезпечення високої доступності для My SQL даних на базі My SQL .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування Proxy SQL .
- Увімкніть тисячі одночасних підключень до бази даних на декількох серверах, що беруть участь
- Розгорнути кілька проксі-серверів, що охоплюють численні екземпляри бази даних.
- Оптимізуйте продуктивність кластера My SQL , не змінюючи програми запитів.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
- Щоб дізнатися більше про Proxy SQL , відвідайте: https://proxysql.com/
14 годин
Огляд
Цей курс підготовки SQL призначений для людей, які хочуть отримати навички, необхідні для вилучення та аналізу даних з будь-якої бази даних та створення звітів. Члени курсу навчаться:

- як писати SQL запити
- які реляційні бази даних і як ми можемо їх використовувати
- які відносини і як їх створити
- структура даних
- відмінності між діалетами SQL (Oracle, T-SQL, ANSI)
- практичні навички для написання запитів

Цей курс SQL стосується родового ANSI SQL. Він може бути використаний в будь-якій базі даних, включаючи Oracle, MySQL, Microsoft Access, Microsoft SQL Server, DB2, Informix, PostgreSQL будь-які інші реляційні бази даних.
14 годин
Огляд
- Як створити запит?
- Що таке реляційна база даних?
- Що таке структура і команди SQL ?
7 годин
Огляд
Цей курс створений для людей, які вже знайомі з SQL . Курс знайомить вас із секретами, загальними для всіх SQL даних SQL , а також із синтаксисом, функціями та функціями My SQL .
35 годин
Огляд
The training course will help the participants prepare for Web Application Development using Python Programming with Data Analytics. Such data visualization is a great tool for Top Management in decision making.
Online MySQL courses, Weekend MySQL courses, Evening MySQL training, MySQL boot camp, MySQL instructor-led, Weekend MySQL training, Evening MySQL courses, MySQL coaching, MySQL instructor, MySQL trainer, MySQL training courses, MySQL classes, MySQL on-site, MySQL private courses, MySQL one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions