Навчальні курси MongoDB

Навчальні курси MongoDB

Місцеві, інструктор під керівництвом Live MongoDB навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці, як створити і працювати з базою даних MongoDB.

Підготовка MongoDB доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Навчальні курси MongoDB охоплюють управління базами даних, розробку, аналіз даних, інтеграція з Hhaoop, Spark, Кафка та інші великі системи даних.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

MongoDB Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Node.js є відкритим кодом Java скрипт робочого часу середовища. Express є бак-енд веб-прикладної рамки. MongoDB є скальованою інформаційною базою. Комбінування Node.js, Express і MongoDB забезпечує потужний набір функцій для будівництва веб-прикладів або REST APIs.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які бажають використовувати і інтегрувати Node.js, Express, і MongoDB для створення швидких і скальованих REST APIs.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Знайдіть і з'єднайте Node.js і Express з MongoDB. Зрозуміння характеристик і архітектури Node.js, Express і MongoDB. Зверніть увагу на те, що в даному випадку виникає занепокоєння, що викликає занепокоєння, що викликає занепокоєння і занепокоєння. Використання маршрутів, фільтрації, класифікації та пагінації до Node.js REST APIs. Дизайн моделей даних і виконання CRUD операцій з MongoDB і Mongoose. Випробування та випробування Postman.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
MongoDB Агрегаційна рамка є спрощеним і послідовним підходом до запиту, трансформації та обробки даних в MongoDB.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на аналітиків даних та вчених даних, які бажають використовувати MongoDB Агрегаційну рамку для проведення аналізу даних, а також спрощення складних операцій та агрегаційних трубопроводів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити MongoDB для аналізу даних. Визначте поняття та етапи MongoDB Агрегаційної рамки. Дізнайтеся про основну структуру, синтез і операції для агрегації. Дізнайтеся, як справлятися з передовими операціями в агрегації. Використовуйте деякі інструменти та методи оптимізації для поліпшення продуктивності агрегації.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Звичайно ж, як і з іншими видами, так і з іншими видами, і з іншими видами, і з іншими видами, і з іншими видами, і з іншими видами, і з іншими видами. FastAPI - це високопродуктивна Python веб-камера, що використовується провідними компаніями, такими як Microsoft, Uber і Netflix. React є відкритим кодом передньою JavaScript бібліотекою, в той час як MongoDB є повністю скальованою NoSQL базою даних.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які бажають використовувати FARM (FastAPI, React, і MongoDB) стак для створення динамічних, високопродуктивних і скальованих веб-прикладів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створення необхідного середовища розвитку, що інтегрує FastAPI, React, і MongoDB. Поясніть ключові поняття, особливості та переваги ФАРМ-стаку. Знайдіть, як побудувати REST APIs з FastAPI. Дізнайтеся, як розробити інтерактивні додатки з React. Розробка, тестування та розповсюдження додатків (фронт-енд і задній-енд) за допомогою фарм-стаку.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Цей курс охоплює все, що адміністратор бази даних повинен знати, щоб успішно розгорнути та підтримувати бази даних MongoDB.

Діагностувати проблеми продуктивності, імпортувати та експортувати дані, а також встановлювати правильні процедури резервного копіювання та відновлення, також огляд MongoDB CRUD API, командної оболонки та драйверів.

Аудиторією цього курсу є люди, які хочуть:

- Зрозумійте MongoDB з точки зору розробника, включаючи його командну оболонку, API запитів і інструменти драйвера.
- Розгорніть MongoDB у всіх його конфігураціях - як єдиний сервер, з реплікацією master / slave, як набір реплікацій, і як виділений кластер.
- Оцініть програми та оберіть відповідне обладнання.
- Моніторинг MongoDB-екземплярів та інтеграція зі стандартним програмним забезпеченням моніторингу (Munin, Nagios та ін.)
- Плануйте резервне копіювання та керування імпортом та експортом великих даних.
- Виправлення найбільш поширених проблем розробника та сценаріїв відмов.

Кожен делегат повинен буде виконати низку практичних вправ.
14 годин
This course covers everything a database developer needs to know to successfully develop applications using MongoDB.
14 годин
After the training, you will be able to write extract and modify the data in MongoDB database. You will also learn about powerful Aggregation Pipeline that is a flexible and fast tool for data analytics, and if it's not enough for you, how to connect your current BI tools like Tableau or Excel to data stored in Mongo.
14 годин
This course covers the advanced areas in the use of programming languages related to MongoDB, the goal is for the participant to have the ability to completely master the tool.
14 годин
Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) призначена для адміністраторів, які бажають вирішити складні проблеми розгортання та управління за допомогою MongoDB Ops Manager.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування MongoDB Ops Manager
- Налаштування та керування різними типами середовищ
- Розуміти та впроваджувати конкретні рішення MongoDB Enterprise Server для вирішення складних проблем підприємства

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і вправ
- Ручна реалізація в умовах лабораторії

Параметри налаштування курсу

- Ця підготовка базується на сервері MongoDB Enterprise Server, до якого входить Ops Manager. Будь ласка, проконсультуйтеся з нами, щоб організувати ліцензійні вимоги.
- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
7 годин
Percona Server для MongoDB - це безкоштовна, вдосконалена, повністю сумісна версія з відкритим кодом, що відкривається, замінна версія для MongoDB 3.2 Community Edition з особливостями корпоративного рівня. Він не потребує змін у програмах або коді MongoDB .

Аудиторія

Цей курс підходить для системних адміністраторів та інженерів, які прагнуть перейти на сервер Percona з попередньо існуючих екземплярів MongoDB або розгорнути та адмініструвати новий сервер Percona для екземплярів MongoDB .

Після закінчення цього курсу делегати:

- зрозуміти структуру та механізми розгортання Percona Server
- вміти виконувати установки / виробниче середовище / архітектурні завдання та конфігурацію
- вміти оцінювати якість коду, виконувати налагодження, моніторинг
- вміти реалізовувати передові виробництва, такі як реплікація, налаштування продуктивності та ведення журналів
14 годин
Стек MERN - це набір програмного забезпечення для веб-розробок, а саме MongoDB , Express , React та Node.js Стек MERN забезпечує розробку розробників та розгортання повнотекстових веб-додатків.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці чи на віддаленій основі) призначена для веб-розробників, які бажають використовувати стек MERN для розробки fullstack.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Інтеграція React допомогою MongoDB , Express та Node.js
- Створіть повноцінний веб-додаток з нуля.
- Реалізуйте безпеку програми за допомогою авторизації та автентифікації.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись
14 годин
This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at developers wishing to learn how to use MongoDB as the database for Python their applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure MongoDB
- Understand the difference between accessing a NoSQL document database and a traditional relational databases' (e.g., MySQL)
- Query a MongoDB database from within Python
- Create and write data to a MongoDB databasse
- Understand MongoDB's "data processing pipeline"
- Perform real-time analytics and statistical analysis
- Generate reports for dashboarding
- Implement exception handling in Python application

Format of the Course:

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Hands-on implementation in a live-lab environment

Course Customization Options:

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.

Last Updated:

Online MongoDB courses, Weekend MongoDB courses, Evening MongoDB training, MongoDB boot camp, MongoDB instructor-led, Weekend MongoDB training, Evening MongoDB courses, MongoDB coaching, MongoDB instructor, MongoDB trainer, MongoDB training courses, MongoDB classes, MongoDB on-site, MongoDB private courses, MongoDB one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах