Навчальні курси Modelica

Навчальні курси Modelica

Місцеві, під керівництвом інструктора Live Modelica навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний досвід, як використовувати мову моделювання Modelica в моделі промислових систем.

Modelica підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Modelica Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на механічних інженерів і дизайнерів, які хочуть дізнатися, як використовувати Modelica мову моделювання для моделювання промислових систем.

Modelica - мова моделювання для складних систем, що включають механічні, електричні, електронні, гідравлічні, теплові, контрольні, електричні або процесово-орієнтовані підкомпоненти.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Вибір з різних платформ відкритого коду для розробки Modelica моделей Розуміння різноманітних реальних застосувань та деталей реалізації Modelica Модель реальних промислових систем, що включають електричні та механічні компоненти Впровадження Modelica бібліотек і створення власних класів Інтеграція їх алгоритмів в існуючі системи та додатки

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії Багато вправ і практик Використання рук на руках в живій лабораторії

Курсові варіанти адаптації

Цей тренінг базується на різних відкритих платформах для запуску Modelica (JModelica.org, Openmodelica, і т.д.) Щоб запропонувати конкретну реалізацію для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для врегулювання.

Last Updated:

Online Modelica courses, Weekend Modelica courses, Evening Modelica training, Modelica boot camp, Modelica instructor-led, Weekend Modelica training, Evening Modelica courses, Modelica coaching, Modelica instructor, Modelica trainer, Modelica training courses, Modelica classes, Modelica on-site, Modelica private courses, Modelica one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах